Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


W niedzielę 13.01.2019 roku 127 uczniów z naszej szkoły
i 14 uczniów z innych szkół, ale kwestujących w naszych 26 zespołach
zebrało podczas WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
35314,91 zł !

Cały sztab przy 4 LO im. Adama Mickiewicza,
do którego należała nasza szkoła zebrał
56209,06 zł.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom
biorącym udział w tej szlachetnej akcji.

Najwiecej zebrały zespoły Matyldy Raźniak i Piotrka Żmijewskiego z 7d,
Anety Dmochowskiej z 7d, Natalii Les z 7b, Oliwii Kot z 8e,
Janka Wyrzykowskiego z 8c, Bartka Lepianki z 8d,
Alka Baumana z 8d i Karoliny Nobis z 3ag.

Szczegółowe rozliczenie znajduje się u p. Engwert.


Dziękujemy wszystkim wolontariuszom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy,
która tak smutno się zakończyła (śmierć Prezydenta Gdańska - p. Pawła Adamowicza).

Najmłodszą uczestniczka akcji była Oliwia Wieczorek z klasy 3b SP,
która kwestowała ze swoją mamą.

Oto lista wszystkich uczestników imprezy ,działających w 26 zespołach:

I.
1.Hanna Mazurek kl.3B
2.Emilia Sikora kl.3B
3.Joanna Chałowska kl. 3B

II.
1.Amelia Paśnicka 3D
2.Anna Gładysz klasa 3D
3.Małgorzata Denkiewicz klasa 3D
4.Magdalena Maciejewska klasa 3D
5.Klaudia Muchowska klasa 3D
6.Marta Denkiewicz klasa 3D

III.
1.Pola Folwarczny kl. 3B
2.Karolina Galli kl. 3B
3.Julia Bodzak kl. 3B
4.Zuzanna Wiencek kl. 3B
5.Anna Mańko kl. 3B
6.Zofia Szczepkowska kl. 3B

IV.
Magdalena Piskorska kl. 3B
Hanna Michalik. kl. 8e
3. Paulina Plucińska kl. 8e

V.
1.Magdalena Błaszczuk kl. 8c
2.Sami Elzway kl. 8b
3.Michał Piaseczny kl. 8d
4. Iryna Polniuk kl. 8c

VI.
1.Marcel Żurawski 8D
2.Gabriel Stempnik 8D
3.Mateusz Pasek 3B
4.Karol Koper 3B
5.Michał Aniołkowski 3B
6.Jan Karwan 3B
7.Maciej Depczyk 3B
8.Oskar Staśkiewicz 3B
9.Przemysław Kaleta 3B
10.Stefan Fellauer 3B

VII.
1.Michał Kędzierski kl. 8E
2.Maciej Zieliński 3D
3.Karol Czerwiński 8E
4.Piotr Książek 8E
5.Miłosz Muszel 8E

VIII.
1.Jakub Stępniak 8c
2.Franciszek Ćwik 8c
3.Jakub Melak 8c
4.Bartosz Brzozowski 8c
5.Jan Glinka 8c

IX.
1.Kamila Wieczorek 8d
2.Maja Szczepankowska 8d
3.Maja Olszewska 8d
4.Hela Marcinowicz 8d

X.
1.Aleksander Bauman 8D
2. Julia Krassowska 7d
3. Oliwia Rybak 7B
plus 3 osoby z innych szkół

XI.
1.Aleksandra Zakrzewska 8e
2.Wanda Tworkowska 8e
3.Łucja Sternik 8e
4.Aleksander Olędzki 8e
5.Jakub Kukliński 8e

XII.
1.Karolina Nobis 3A
2.Julia Baj 3B
3.Inga Brodala 3B
4.Stanisław Ziółek 3D

XIII.
1.Antonina Sroczyńska 8D
2.Pola Zduńczyk 8D
3.Marianna Wodzińska 8D
plus 2 osoby z innych szkół

XIV.
1.Jan Luśtyk 3D
2.Miłosz Łabiński 3D
3.Marek Pirsztuk 3D
4.Paweł Rosiński 3C
5.Sebastian Łojszczyk 3D
6.Franciszek Mądry 3D

XV.
1.Matylda Raźniak 7d
2.Piotr Żmijewski 7d
3.Kaja Smólska Kl 7c
plus 9 osób z innych szkół

XVI.
1.Jan Wyrzykowski 8C
2.Julian Gajek 8C
3.Kornelia Roszczenko 8C
4.Julia Gołębiowska 8C
5.Antoni Szkup 8C
6.Zuzanna Kozak 8C
7.Marcin Fit 8C

XVII.
1.Natalia Les 7b
2.Ania Cipyk 7b 3.Nela Pilch 7d
4.Rita Tępińska 7a
5.Antonina Welk 7c
6.Kasia Rogińska 7c
7.Kamila Ejsmont 7B

XVIII.
1.Trung Anh (Marcel) Nguyen 3A
2.Kamil Adzinkiewicz 3A
3.Dawid Noory 3A
5.Robert Szewczuk 3A
2.Amelka Matusik 3A
3.Julia Kamela 3A
4.Nikola Gradzka 3A

XIX.
Karolina Solarska / rodzic/
Oliwia Wieczorek 3b SP

XX.
1.Martyna Jendyk 8c
2.Helena Ziółek 8c
3.Anna Adamus 8c
4.Antonina Kruk 8c

XXI.
1.Sandra Beksa 7B
2.Maria Żak 7d
3.Wiktoria Bryzek 7c
4.Paula Litwiniuk 7c

XXII.
1.Michał Pająk 8a
2. Jakub Smoliński 8e
3.Ksawery Rawłuszko 8a
4.Ludwik Ożarowski 8b

XXIII.
1.Maksymilian Karpeta 8c
2.Katarzyna Wińska 8e
3.Maksymilian Malenta 8e
4.Antek Przybylski 8e
5.Karolina Partyka 8e
6.Lena Tabor 8e
7.Maciek Romaniuk 8b

XXIV.
1.Aneta Dmochowska 7d
2.Lena Klinke 7d
3.Zosia Kossobudzka 7d
4.Marika Wolanin 7d
5.Pola Kotwica 7d
6.Filip Chmielecki 7d

XXV.
1.Oliwia Kot 8e
2.Magda Grzesik 8e
3.Gabriela Pieniążek 8e
4.Amelia Fudalej 8e
5.Zuzanna Puchacz 8e

XXVI.
1.Bartek Lepianka 8d
2.Ida Bartoń 8d
3.Maria Moras 8d
4.Monika Bobola 8c


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - GALERIA





Archiwum wydarzeń



Powrót na WYDARZENIA





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.