Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


rok szkolny 2016/2017


KLASA WYCHOWAWCA WYCHOWAWCA WSPOMAGAJĄCY
1a Monika Zawistowska Kinga Muroń
1b Dorota Zaporska Magdalena Sadowska
2a Magdalena Piasecka Elżbieta Korporowicz
2b Iwona Stępień Agata Chmielewska
2c Lucyna Dębicka Katarzyna Lewandowska
2d Teresa Calów Katarzyna Gawkowska
2e Ewa Kosik Izabela Małecka
3a Barbara Rogacz Małgorzata Łukasiewicz
3b Agnieszka Zajączkowska Magdalena Malicka
3c Maria Lentowicz Michał Maj
3d Małgorzata Banasik Renata Suchenek
3e Justyna Reszta - Rycielska Renata Szarek - Radzio
4a Beata Piekarska - Łada Anna Domańska - Iwaniuk
4b Erika Rudnicka Anna Kucharzewska
4c Joanna Zarębska Katarzyna Sikora
5a Joanna Jamioł Agnieszka Gajewska
5b Katarzyna Sękowska Monika Sierakowska - Bobowik
5c Łukasz Mierzyński Dorota Podlewska -Sałek
5d Magdalena Szynal Marzena Zielińska
6a Justyna Grygianiec Adam Gościński
6b Michał Konopacki Maria Rosińska
6c Renata Sobiecka - Głaszczka Grażyna Wojno
6d Krystyna Keczeń Jacek Cieśla
IA Piotr Janusz Magdalena Jassak
IB Maryla Juraszyńska Alina Rawska - Gala
IC Agata Czerczak Wiesław Bobowik
ID Jolanta Gryszpanowicz Marcin Kazimierczak
IIA Dorota Witkowska Agnieszka Łapińska
IIB Danuta Krzypkowska Agnieszka Gościmska - Żuk
IIC Małgorzata Chałupczak Ewa Marszałkowska
IIIA Robert Szulc Jolanta Szlęk
IIIB Renata Kowalska Iwona Antos
IIIC Beata Staszczyk - Kosiorek Edward Bąkowski


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.