Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 13 lipca 2017

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Nina Mamcarz kl. 6a (opiekun: p. Maryla Juraszyńska)
zwyciężyła w Szkolnym Konkursie Ortograficznym i zdobyła tytuł Mistrza Ortografii 2017

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 lipca 2017

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017


Wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 2017 - KLIKNIJ

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 lipca 2017

Gimnastyka artystyczna


Magdalena Szewczuk kl. 4c

zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego przy Pałacu Młodzieży „Syrena”
w roku szkolnym 2016/2017 zdobyła następujące miejsca:

VI miejsce – Ogólnopolski Turniej Młodości – Gdynia
IV miejsce – finał układu z piłką - Ogólnopolski Turniej Młodości – Gdynia
II miejsce – Mistrzostwa Mazowsza – Warszawa
IV miejsce – Międzynarodowy Turniej „Srebrny Sokół” – Kraków
II miejsce – II Ogólnopolski Turniej Legion – Warszawa
II miejsce – Międzynarodowy Turniej – Brzeg Dolny
IV miejsce – Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy – Bielsko–Biała
II miejsce – Ogólnopolski Bielański Turniej Zimowy – Warszawa
IV miejsce – Międzynarodowy Turniej „PM CUP” – Warszawa
VII miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski – Łódź

Magda zapracowała sobie na powyższe sukcesy
trenując w PKiN 6 razy w tygodniu po 3 godziny dziennie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 czerwca 2017

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"


Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego "Świetlik":

Klasy 1

Michał Brandt – nagroda główna
Jan Magnuski – Krupa - nagroda
Łucja Szelhaus – wyróżnienie
Natasza Styczyńska – wyróżnienie
Julian Wtorkowski – wyróżnienie
Alitta Zahn – wyróżnienie


Klasy 2

Dagmara Wysocka - nagroda
Maria Jaworska – wyróżnienie


Klasy 3

Karol Wysocki – nagroda główna
Ryszard Ginter - nagroda
Andrzej Borys – wyróżnienie
Antonina Borzęcka – wyróżnienie
Roksana Czerwińska – Kowar – Wyróżnienie
Gustaw Dzwonkowski – wyróżnienie
Hanna Galica – wyróżnienie
Aleksandra Galica – wyróżnienie
Stanisław Golizda – Bliziński – wyróżnienie
Kinga Król – wyróżnienie
Hanna Wiktorowicz - wyróżnienie
Michalina Krysiak – wyróżnienie
Krzysztof Sienkiewicz – wyróżnienie
Gabriela Teutsch – wyróżnienie


Klasy 4

Jan Chylarecki – nagroda
Barbara Jaworska – nagroda
Maja Oleksowicz – wyróżnienie


Klasy 5

Zofia Kossobudzka – wyróżnienie
Katarzyna Michura – wyróżnienie


Klasy 6

Tymon Pikuła - nagroda
Zofia Binkiewicz – wyróżnienie
Julianna Tymińska - wyróżnienie
Jakub Stępniak - wyróżnienie
Nina Mamcarz – wyróżnienie
Jan Marek – wyróżnienie
Stanisław Wołoszko – wyróżnienie
Aleksandra Zakrzewska – wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 czerwca 2017

Mistrzostwa Polski Młodziczek w piłce nożnej


Marianna Wodzińska kl. 6a
wraz z drużyną MUKS PRAGA WARSZAWA
zdobyła IV miejsce w Mistrzostwach Polski Młodziczek w piłce nożnej.
Turniej finałowy rozgrywany był w Łodzi.

Informacje o mistrzostwach

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 czerwca 2017

Szkolny Konkurs "Spelling Bee 2017"


klasy 4

I miejsce - Grzegorz Wiński kl. 4a
II miejsce - Wincenty Matecki kl. 4c
III miejsce - Tadeusz Kępa kl. 4b


klasy 5

I miejsce - Nela Pilch kl. 5a
II miejce - Joanna Bramska kl. 5b
III miejce - Marcin Klinke kl. 5d


klasy 6

I miejsce - Bartłomiej Lepianka kl. 6c
II miejce - Tymon Pikuła kl. 6d
III miejsce - Michał Kędzierski kl. 6b


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 czerwca 2017

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego
w latach 1768-1864.
Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego
- za wolność Waszą i Naszą"


Michał Piaseczny kl.6c (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 30 maja 2017

XII Dzielnicowy Konkurs Origami


Wiktoria Romanowska kl.3e (opiekun: p. Justyna Reszta - Rycielska)
zajęła II miejsce w XII Dzielnicowym Konkursie Origami
Zuzanna Wiśniewska kl.3e (opiekun: p. Justyna Reszta - Rycielska)
zajęła III miejsce w XII Dzielnicowym Konkursie Origami.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 30 maja 2017

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego


Wanda Tworkowska kl. 6a (opiekun: p. Maria Rosińska)
zakwalifikowała się do finału Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego.

Wanda wzięła również udział w warsztatach językowych
z młodzieżą ze szkoły w St. Louis USA
zorganizowanych dla finalistów Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego
przez Szkołę Podstawową nr 84.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 30 maja 2017

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"


Dagmara Wysocka kl.2a (opiekun: p. Magdalena Piasecka)
otrzymała nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"


Olga Galica kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Hanna Galica kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Antonina Borzęcka kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
zdobyły wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Festiwal "Rozwiń Talent" 2017
Konkurs Wokalny


w kategorii soliści

Michał Rosiński kl.5b (opiekun: p. Dorota Podlewska-Sałek)
zajął II miejsce w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017

Sara Sidor kl.5d (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zajęła III miejsce w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Festiwal "Rozwiń Talent" 2017
Konkurs Wokalny



Chór szkolny w składzie:

Nadia Ben - Belgacem kl.4a
Anita Olejarz kl.4a
Julia Śmietańska kl.4a
Kamila Darroch kl.4b
Emilia Mizeracka kl.4b
Hanna Gnyś kl.4b
Klara Mian kl.5d
Hanna Suchenek kl.5d
Oliwia Kot kl.6b
Gabriela Pieniążek kl.6b
Marcelina Kadlewicz kl.6d
Oliwia Maćkowska kl.6d
Katarzyna Majek kl.6d
Julianna Tymińska kl.6d
Daniela Bartnikiewicz kl.2CG
Dominika Broniarek kl.2CG
Magdalena Kurek kl.2CG

został laureatem II miejsca
w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2017 w kategorii zespoły.

Opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"



Julia Pieńkosz kl. 6c (opiekun: p. Renata Sobiecka-Głaszczka)
zajęła III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Festiwal "Rozwiń Talent" 2017
Konkurs Literacki


w kategorii proza

Zofia Kossobudzka kl. 5d (opiekun: p. Magdalena Szynal)
zajęła III miejsce w Konkursie Literackim Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017

Nela Pilch kl. 5a (opiekun: p. Joanna Zarębska)
zdobyła wyróżnienie w Konkursie Literackim Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA"


Nina Mamcarz kl. 6a
zdobyła tytuł finalisty w Konkursie Informatycznym "miniLOGIA" pod patronatem MKO.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Olimpus"


Nina Mamcarz kl. 6a (opiekun: p. Anna Kucharzewska)
zdobyła tytuł laureata w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym "Olimpus".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

XIII Dzielnicowy Konkurs Przyrodniczy


Liwia Jędrzejczak kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Olga Galica kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
zajęły III miejsce w XIII Dzielnicowym Konkursie Przyrodniczym
organizowanym dla klas trzecich edukacji wczesnoszkolnej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 maja 2017

Dzielnicowy Konkurs Piosenki Dziecięcej


Karolina Żurawek kl. 3d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
zajęła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Dziecięcej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 kwietnia 2017

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"


Natalia Bodecka kl. 2d (opiekun: p. Teresa Calów)
zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 marca 2017

Krajowe Mistrzostwa IDO Jazz Dance


Ida Bartoń kl. 6c
zdobyła wraz z zespołem Reliese Team Junior One
tytuł Mistrza Polski w kategorii Formacji Juniorów 12-15 lat.
Tym samym ponownie weszła w skład kadry narodowej na Mistrzostwa Świata.

   

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 lutego 2017

Flaga Kraju Anglojęzycznego
Konkurs dla klas 1-3 SP


Nagrodzeni w konkursie:

klasy 1
Miejsce I: Łucja Szelhaus k.l. 1b
Miejsce I: Ada Słocińska kl 1b

Miejsce II: Alitta Zahn kl. 1a
Miejsce II: Basia Chmiel kl. 1b
Miejsce II: Hania Waszkiewicz kl. 1a

Miejsce III: Fryderyk Gzowski kl. 1a
Miejsce III: Oliwia Ziółkowska kl. 1b
Miejsce III: Klara Szczygieł kl. 1a
Miejsce III: Łucja Niemczyk kl. 1b
Miejsce III: Zosia Szczałuba kl. 1b

klasy 2
Miejsce I: Franek Konopacki kl. 2e
Miejsce I: Alex Litwiniuk kl. 2b
Miejsce I: Filip Bednarek Sikorski kl. 2b
Miejsce I: Weronika Wilk kl. 2a
Miejsce I: Dagmara Wysocka kl. 2a

Miejsce II: Mateusz Bartosiewicz kl. 2b
Miejsce II: Kamila Borkowski kl. 2a
Miejsce II: Kasia Kossakowska kl. 2d

Miejsce III: Ania Rogalska kl. 2d
Miejsce III: Antek Pacyna kl. 2d
Miejsce III: Małgosia Zerek kl. 2c

Klasy 3
Miejsce I: Iga Czerwińska kl. 3a
Miejsce I: Nela Pikuła kl. 3e
Miejsce I: Emilka Słomczyńska kl. 3c
Miejsce I: Michał Morka kl. 3b

Miejsce II: Wiktoria Król kl. 3e
Miejsce II: Laura Madanowicz kl. 3e
Miejsce II: Zuzia Zawada kl. 3d
Miejsce II: Paulina Wajda kl. 3c
Miejsce II: Zosia Zawierucha kl. 3a

Miejsce III: Filip Furmankiewicz kl. 3e
Miejsce III: Olaf Skóra kl. 3e

Nagroda specjalna: Wiktor Wyszomirski kl. 3c

Opiekun i pomysłodawca konkursu: p. Magdalena Sadowska.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Szkolny Konkurs Mitologiczny


Nela Pilch kl. 5a (miejsce I)
Katarzyna Michura kl. 5a (miejsce II)
Alicja Szczałuba kl. 5b (miejsce III)
zostały laureatkami tegorocznego Szkolnego Konkursu Mitologicznego dla klas piątych.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 lutego 2017

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA"


Nina Mamcarz kl. 6a
Marcel Dutko kl. 6a
Jędrzej Floriańczyk kl. 6d
zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Informatycznego "miniLOGIA" pod patronatem MKO.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 lutego 2017

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Olimpus"


Z przyjemnością informujemy, że w zimowej sesji
Ogólnopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego "Olimpus"
najlepsze wyniki uzyskali:

Nina Mamcarz kl. 6a - I miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)
Grzegorz Wiński kl.4a - II miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)
Stanisław Wołoszko kl. 6c - III miejsce (opiekun: p. Grażyna Wojno)
Katarzyna Wińska kl. 6b - III miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)
Wanda Tworkowska kl. 6a - III miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)
Julia Tymińska kl.6d - III miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)
Zofia Binkiewicz kl.6d - III miejsce (opiekun: p. Maria Rosińska)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 grudnia 2016

Konkurs Języka Angielskiego "Olimpus"


Grzegorz Wiński kl. 4a (opiekun: p. Maria Rosińska)
zajął I miejsce w sesji jesiennej Konkursu Języka Angielskiego Olimpus.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 lutego 2017

Turniej WOM JUDO


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła I miejsce
w Turnieju WOM JUDO w kategorii 34 kg
zorganizowanym przez WMZ Judo
w Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 grudnia 2016

Mikołajkowy Turniej JUDO


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła I miejsce w kat. U9K
W Mikołajkowym Turnieju JUDO
zorganizowanym przez UKJ Ryś w ramach Ligi Mazowieckiej Judo,
w którym wystartowało 207 dzieci z 33 klubów.
Zosię uhonorowano też klubowym wyróżnieniem JUDO LEGIA WARSZAWA
za postępy i pracę w 2016 roku.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 grudnia 2016

XV Zimowy Turniej Pływacki Sport Team


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła I miejsce
w XV Zimowym Turnieju Pływackim Sport Team Wesolandia 2016.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

III Otwartym Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła III miejsce
w III Otwartym Turnieju Judo o Puchar Burmistrza Białołęki.
Turniej miał charakter międzynarodowy.
Obecne były m.in. kluby z Białorusi, Łotwy, Rosji i Słowacji.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe


Absolwent Szkoły Podstawowej nr 168

Alex Korytkowski

został uhonorowany przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe
wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 października 2016

Małe Warsaw Open Judo 2016
z cyklu International Judo League


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła IV miejsce
w zawodach Małe Warsaw Open Judo 2016 z cyklu International Judo League
W turnieju wystartowało 258 osób z 26 klubów.
Zawodniczki i zawodnicy stoczyli 459 walk,
z czego 364 walki zakończyły się przez ippon.
Zawody zostały rozegrane w 2 grupach wiekowych
U12 (2005-2006) i U10 (2007-2008).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 października 2016

Ogólnopolski Turniej Judo PANDA CUP 2016


Zosia Piłat kl. 3b
zajęła III miejsce w kat. 34 kg
w Ogólnopolskim Turnieju Judo PANDA CUP 2016
w ramach Międzynarodowej Ligi Judo

GRATULUJEMY!!!




Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.