Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs Matematyczny "Staś"


Jeremi Pilch kl. 6a (opiekun: p. Baeta Staszczyk - Kosiorek)

został laureatem II miejsca w Konkursie Matematycznym "Staś" organizowanym przez XIV LO im. St. Staszica.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Turnieje tańca towarzyskiego


Karol Plak kl. 6d
wraz ze swoją partnerką
w roku szkolnym 2015/2016
zajął:
II miejsce w stylu Standardowym w Ogólnopolskim Turnieju
Tańca Sportowego FTS „Mazovia Open”

II miejsce w stylu Latynoamerykańskim w Ogólnopolskim
Turnieju Tańca Sportowego FTS „Mazovia Open”

II miejsce w stylu Latynoamerykańskim w Ogólnopolskim Turnieju
Tańca Towarzyskiego GPP Ekstraklasa FTS
o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Show Dance 2016

III miejsce w stylu Standardowym w Ogólnopolskim Turnieju
Tańca Towarzyskiego GPP Ekstraklasa FTS
o Puchar Burmistrza Środy Wlkp. Show Dance 2016

II miejsce w stylu Standardowym w CRACOW DANCE FESTIWAL
- GPP EKSTRAKLASA FTS

I miejsce w stylu Standardowym w Ogólnopolskim Turnieju Tanecznym
o Puchar Starosty Wielickiego

II miejsce w stylu Standardowym w Ogólnopolskim Turnieju
„X Bemowskie Dni Taneczne”

II miejsce w stylu Latynoamerykańskim w Ogólnopolskim Turnieju
„X Bemowskie Dni Taneczne”

II miejsce w stylu Latynoamerykańskim w Ogólnopolskim Turnieju Tańca
GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS Cracovia Open 2016

I miejsce w stylu Standardowym w Ogólnopolskim Turnieju Tańca
GRAND PRIX POLSKI EKSTRAKLASA FTS Cracovia Open 2016

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy "Świetlik"


Nagrody otrzymali:

kl. 1-3

Feliks Matecki kl. 1e (opiekun: p. Ewa Kosik)
Piotr Musiał kl. 1e (opiekun: p. Ewa Kosik)
Hanna Galica kl. 2d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Karol Wysocki kl. 2e (opiekun: p. Justyna Reszta-Rycielska)

Wyróżnienia otrzymali w kl. 1-3:

Leon Sikorski kl. 1c (opiekun: p. Lucyna Dębicka)
Sofija Ziółkowska kl. 1c (opiekun: p. Lucyna Dębicka)
Maja Michalik kl. 1c (opiekun: p. Lucyna Dębicka)
Natalia Bodecka kl. 1d (opiekun: p. Teresa Calów)
Julian Leszek kl. 1e (opiekun: p. Ewa Kosik)
Iga Czerwińska kl. 2a (opiekun: p. Barbara Rogacz)
Michalina Krysiak kl. 2c (opiekun: p. Maria Lentowicz)
Aleksandra Galica kl. 2d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Tadeusz Urban kl. 2d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Szymon Folwarczny kl. 2d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)
Roksana Czerwińska-Kowar kl. 2e (opiekun: p. Justyna Reszta-Rycielska)
Filip Furmankiewicz kl. 2e (opiekun: p. Justyna Reszta-Rycielska)
Jan Chylarecki kl. 3a (opiekun: p. Monika Zawistowska)
Hanna Mamcarz kl. 3a (opiekun: p. Monika Zawistowska)
Grzegorz Wiński kl. 3a (opiekun: p. Monika Zawistowska)
Maja Oleksowicz kl. 3c (opiekun: p. Dorota Zaporska-Roch)
Julia Osiej kl. 3c (opiekun: p. Dorota Zaporska-Roch)


kl. 4-6

Alicja Szczałuba kl.4b (opiekun: p. Beata Piekarska-Łada)
Zofia Kossobudzka kl.4d (opiekun: p. Beata Piekarska-Łada)
Martyna Jendyk kl. 5c(opiekun: p. Renata Kowalska)
Bartosz Lepianka kl.5c (opiekun: p. Renata Kowalska)
Gabriel Stempnik kl.5c (opiekun: p. Renata Kowalska)
Marcelina Kadlewicz kl. 5d (opiekun: p. Beata Piekarska-Łada)
Tymon Pikuła kl. 5d (opiekun: p. Beata Piekarska-Łada)
Tomasz Filip kl.6a (opiekun: Renata Kowalska)
Natalia Solarska kl. 6d (opiekun Ewa Grabowska-Turek)
Maciej Pilarczyk kl. 6d (opiekun Ewa Grabowska-Turek)

zdobyli wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym "Świetlik"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs Matematyczny "Staś"


Jeremi Pilch kl. 6a (opiekun: p. Baeta Staszczyk - Kosiorek)

został laureatem II miejsca w Konkursie Matematycznym "Staś" organizowanym przez XIV LO im. St. Staszica.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs Matematyczny "Kangur"


Tomasz Filip
otrzymał wynik bardzo dobry w Konkursie Matematycznym "Kangur"

Szymon Folwarczny
Tadeusz Kępa
Piotr Filip
Katarzyna Michura
Nina Mamcarz
Jędrzej Floriańczyk
Artur Walczak
Jeremi Pilch
Aleksandra Filip
Maciej Pilarczyk

zdobyli wyróżnienia w Konkursie Matematycznym "Kangur".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 czerwca 2016

Dzielnicowy Konkurs Literacki "W warszawskim lesie"
w ramach Programu Edukacji Ekologicznej


Lidia Jędrzejczak kl. 2d (opiekun: p. Małgorzata Banasik)

zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim "W warszawskim lesie"
w ramach Programu Edukacji Ekologicznej w placówkach oświatowych m.st. Warszawy.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 czerwca 2016

Warszawski Konkurs Matematyczny
Mała Olimpiada Matematyczna 2016


Maja Oleksowicz kl. 3c (opiekun: p. Dorota Zaporska)

zajęła I miejsce w Warszawskim Konkursie Matematycznym
"Mała Olimpiada Matematyczna 2016"
pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Żoliborz.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 czerwca 2016

Gimnastyka artystyczna


Magdalena Szewczuk kl. 3c

w roku szkolnym 2015 /2016 zdobyła następujące miejsca w gimnastyce artystycznej:

1 miejsce – Międzynarodowy Turniej „Wieliczk CUP” – Wieliczka
2 miejsce – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Łódź
5 miejsce – Ogólnopolska „Mała Olimpiada” – Kraków
1 miejsce - Mistrzostwa Mazowsza – Warszawa
2 miejsce – Międzynarodowy Turniej „Srebrny Sokół” - Kraków
2 miejsce – Międzynarodowy Turniej Gwiazdkowy – Bielsko –Biała
2 miejsce – Bielański Turniej Zimowy – Warszawa
2 miejsce – Międzynarodowy Turniej „Aura CUP” – Chorwacja
5 miejsce – Międzynarodowy Turniej im. K. Georgiew – Kraków
5 miejsce – Wielkanocny Turniej – Warszawa
3 miejsce – Międzynarodowy Turniej „PM CUP” – Warszawa
6 miejsce – Ogólnopolski Turniej Beskidów – Bielsko – Biała
6 miejsce – Mistrzostwa Warszawa
1 miejsce – Ogólnopolski Turniej „Warszawska Syrenka”
6 miejsce – Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Poznań
4 miejsce – Drużynowe Mistrzostwa Polski – Poznań
oraz
zakwalifikowała się do Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
odbywającego się w dniach 24-26.06.2016 w Giżycku.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 czerwca 2016

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas III SP


Grzegorz Wiński (opiekun: p. Maria Rosińska)

zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Języka Angielskiego
dla uczniów klas III szkoły podstawowej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 czerwca 2016

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego


Nina Wójcicka kl. 6b (opiekun: p. Grażyna Wojno)
Tomasz Filip kl. 6a (opiekun: p. Grażyna Wojno)
Karolina Dąbrowska kl. 6b (opiekun: p. Grażyna Wojno)

zostali finalistami Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla klsa V-VI.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 maja 2016

Warszawski Turniej JUDO Legia Cup


Zosia Piłat kl. 2b

zdobyła III miejsce w II Warszawskim Turnieju JUDO Legia Cup
zorganizowanym 15 maja 2016 roku pod patronatem Burmistrza Ursynowa

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 maja 2016

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny


Mikołaj Czarnecki kl. 3a (opiekun: p. Monika Zawistowska)
zajął II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 maja 2016

Dzielnicowy Konkurs Literacki


Jan Chylarecki kl. 3a (opiekun: p. Monika Zawistowska)
zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim.

Hanna Mamcarz kl. 3a(opiekun: p. Monika Zawistowska)
zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 16 maja 2016

Mistrzostwa Warszawy w piłce nożnej dziewcząt
Warszawska Olimpiada Młodzieży


Paulina Kościuszko kl. 6d
Gabriela Hajkiewicz kl. 6b
Karolina Dąbrowska kl. 6b
Marianna Wodzińska kl. 5a
Joanna Chałowska kl. 6c
Weronika Badowska kl. 6c
Natalia Herman kl. 6c
Marcelina Wodzińska kl. 6c
Marta Denkiewicz kl. 6c

zajęły I miejsce w Mistrzostwach Warszawy
w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych
w ramach rozgrywek Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Reprezentacja naszej szkoły przeszła długą i trudna drogę, żeby osiągnąć ten sukces.
W pierwszym etapie tych rozgrywek nasza szkoła uczestniczyła w rozgrywkach dzielnicowych. Nie przegraliśmy żadnego meczu i zdobylismy Mistrzostwo Pragi Południe. W następnym etapie uczestniczyli juz tylko mistrzowie wszystkich dzielnic Warszawy, czyli 18 drużyn. W tym gronie również wygraliśmy zasłużenie wszystkie mecze, zdobywając miano najlepszej drużyny w Warszawie w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych.

Trener i opiekun drużyny - p. Piotr Janusz

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 maja 2016

Rozwiń Talent 2016


Michał Rosiński kl. 4b (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymał wyróżnienie za wykonanie piosenki "Sen o Warszawie"

Maria Łajca kl. 6a (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
II miejsce za wykonanie piosenki "Piosenka o muzyce"
Zobacz na: https://www.youtube.com/watch?v=3Es4nq6HkgA

Chór ZS nr 84 (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
II miejsce za wykonanie piosenki "Łódź bliska, daleka"
Zobacz na: https://www.youtube.com/watch?v=ZUNzqB1uVo0

Skład osobowy Chóru stanowiły następujące osoby:
Janka Viegas - Janicka kl.4c,
Katarzyna Górzyńska kl.4d,
Sara Sidor kl.4d,
Hanna Suchenek kl.4d,
Rita Tępińska kl. 4d,
Marika Wolanin kl. 4d,
Natalia Rosiczka kl. 5a,
Oliwia Kot kl. 5b,
Gabriela Pieniążek kl. 5b,
Katarzyna Majek kl. 5d,
Karolina Kreczmańska kl. 6b,
Weronika Badowska kl. 6c,
Liwia Erlich kl. 6d,
Amelia Paśnicka kl. 6d,
Natalia Solarska kl. 6d,
Mira Miżołębska kl. IAG,
Maria Dziedzic kl. IBG,
Katarzyna Nykaza kl. IBG,
Maja Orłowska kl. IBG,
Monika Pawłowska kl.IBG,
Greta Skorupska - Ruiz kl. IBG,
Zofia Szymborska kl.IBG,
Magdalena Kurek kl.ICG,
Aleksandra Minich kl.IICG.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 maja 2016

Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce artystycznej


Milena Górska kl. 6b
zajęła V miejsce w Mistrzostwach Warszawy
w gimnastyce artystycznej w kategorii juniorek.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 maja 2016

Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej


Milena Górska kl. 6b
zajęła XV miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek
w gimnastyce artystycznej w układzie ze skakanką.
W zawodach wzięło udział 80 juniorek z całej Polski.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 maja 2016

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"


Alex Korytkowski 6a (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnieża i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683.
Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 maja 2016

Mistrzostwa Polski w Fitnesie Sportowym


Alicja Piłat uczennica klasy 6B
zajęła X miejsce w klasyfikacji generalnej
Mistrzostw Polski w Fitnesie Sportowym
w kategorii FIT KID cat. until 14 years
odbywających się w Gdańsku w dniach 1-2 maja 2016 roku

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 maja 2016

VI Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny


Alicja Piłat kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
została finalistką
VI Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego
im. ks. Onufrego Kopczyńskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 maja 2016

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA"


Maciej Pilarczyk z kl. 6d
został laureatem Konkursu Informatycznego "miniLOGIA".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 maja 2016

Konkurs "Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy,
który zło dobrem zwyciężał"


Aleksandra Kędzierska kl. 6b (opiekun: p. Adam Gościński)
Michał Kędzierski kl. 5b (opiekun: p. Adam Gościński)
zostali finalistami konkursu
"Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 maja 2016

Dzielnicowe Zawody Pragi Południe
XLIX WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT


Paulina Kościuszko
Marcelina Wodzińska
Marianna Wodzińska
Gabriela Hajkiewicz
Karolina Dąbrowska
Marta Denkiewicz
Natalia Herman
Joanna Chałowska
Weronika Badowska

pod opieką pana Piotra Janusza wygrały Dzielnicowe Zawody Pragi Południe
XLIX WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
i wystąpią w warszawskim finale w dniach 10-13 maja
(szczegóły na http://szs-wwm.pl/aktualnosci/warszawska-olimpiada-młodzieży)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 kwietnia 2016

XIX Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej
"The March Hare"


Alex Korytowski kl. 6a (opiekun: p. Agnieszka Żuk)
Sara Sidor kl. 4d (opiekun: p. Maria Rosińska)
zdobyli II miejsca w XIX Warszawskim Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej
"The March Hare".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 kwietnia 2016

Konkurs Języka Angielskiego "OLIMPUS"
sesja zimowa


Nina Mamcarz kl. 5a (opiekun: p. Maria Rosińska)
Wanda Tworkowska kl. 5a (opiekun: p. Maria Rosińska)
zostały laureatkami 1. miejsca w Polsce w Konkursie Języka Angielskiego "Olimpus" (sesja zimowa)

oraz

Katarzyna Wińska kl. 5b (opiekun: p. Maria Rosińska)
Julia Dąbrowska kl. 6b (opiekun: p. Grażyna Wojno)
Nina Wójcicka kl. 6b (opiekun: p. Grażyna Wojno)
zostały laureatkami 3. miejsca w Polsce w Konkursie Języka Angielskiego "Olimpus" (sesja zimowa).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 kwietnia 2016

Ogólnopolski Wiosenny Turniej JUDO


Zosia Piłat kl. 2b
zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Wiosennym Turnieju JUDO Dzieci i Młodzików
organizowanym przez Klub Judo Legia Warszawa
w kategorii wagowej do 32 kg dziewczynek.
Zawody zorganizowano pod patronatem m.in. Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=sDCLzl4revQ
fragment jednej z walk Zosi (6 min 50 sek)”

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 kwietnia 2016

3rd School Spelling Bee Competition


7.04.16r odbył sie w naszej szkole finał
Konkursu na Literowanie Słów Angielskich dla klas 4-6.

W kl.4
Wyłoniliśmy aż 5 Mistrzów !!!
Najwyższy poziom zaprezentowali:
Nils Collin 4d
Maciej Czarnecki 4b
Janka Viegas-Janicka 4c
Filip Cmielewski 4c
Kamila Ejsmont 4c

2 miejsce - Hanna Suchenek 4d
3 miejsce - Ala Szczałuba 4b

W kl.5
1 miejsce - Gabriel Stempnik 5c
2 miejsce - Julia Tymińska 5d
3 miejsce - Zuzanna Puchacz 5b

w kl. 6
1 miejsce - Karolina Dąbrowska 6b i Jeremi Pilch 6a
2 miejsce - Alex Korytkowski 6a

Imprezę tradycyjnie prowadzili: Tomek Kozłowski i Tomek Czarnocki z kl 1b gim.

Konkurs przygotowały nauczycielki j.angielskiego w kl.4-6.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 6 kwietnia 2016

Konkurs "Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy,
który zło dobrem zwyciężał"


Aleksandra Kędzierska kl. 6b (opiekun: p. Adam Gościński)
Michał Kędzierski kl. 5b (opiekun: p. Adam Gościński)
zakwalifikowali się do II etapu konkursu
"Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 6 kwietnia 2016

Wyniki Konkursu Fotograficznego
"Rozwiń Talent! 2016"


III miejsce - Tymon Sternik kl. 6a (opiekun: p. Adam Gościński)
wyróżnienie - Aleksandra Zakrzewska kl. 5a (opiekun: p. Adam Gościński)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 marca 2016

Demonstrator Polskiego Związku Narciarskiego


Alicja Piłat uczennica kl. 6b
po odbyciu 6-dniowego kursu organizowanego
przez Polski Związek Narciarski w dniach 1-6 lutego 2016r.
w miejscowości Kronplaz we Włoszech
zdobyła stopień i uprawnienia
DEMONSTRATORA Polskiego Związku Narciarskiego.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 marca 2016

Wyniki Konkursu Literackiego
"Rozwiń Talent! 2016"


w kategorii poezja

I miejsce - Alicja Piłat (opiekun: p. Renata Sobiecka)
II miejsce - Lena Klinke (opiekun: p. Magdalena Szynal)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 marca 2016

Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej dla klas 1-3


KLASY 1:

I miejsce - Sofiia Mihirich klasa 1b,
piosenka "I've got a head"

I miejsce - Feliks Matecki i Piotr Musiał, klasa 1e,
piosenka "Feel the magic in the air"

II miejsce - Dominika Czajka i Dagmara Wysocka, klasa 1a,
piosenka "I draw at school"

III miejsce - Maria Borzęcka i Maja Michalik, klasa 1c,
piosenka "Vitamins alphabet"

III miejsce - Zofia Fronczak, Martyna Łochowska i Zofia Żak, klasa 1d
piosenka "Vitamins alphabet"



KLASY 2:

I miejsce - Karolina Żurawek i Talla Viegas-Janicka, klasa 2b,
piosenka "Let it go"

I miejsce - Sara Wolanin i Michalina Krysiak, klasa 2c,
piosenka "What's your favourite season?"

II miejsce - Liwia Jędrzejczak, klasa 2d,
piosenka "Should all acquaintance be forgot?"

II miejsce - Zuzia Wiśniewska, klasa 2e,
piosenka "Let's have fun in English"



KLASY 3:

I miejsce - Julia Wilczyńska, klasa 3c,
piosenka "Wasted"

II miejsce - Jan Chylarecki i Tymon Ślefarski, klasa 3a,
piosenka "The dinosaur song"

III miejsce - Helena Skorupska, klasa 3b,
piosenka "Don't worry be happy"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 marca 2016

Wyniki XXI Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego
"Magia Słowa"


wyróżenienie - Sofija Ziółkowska (opiekun: p. Lucyna Dębicka)
wyróżnienie - Piotr Pieńkosz (opiekun: p. Lucyna Dębicka)
wyróżnienie - Mikołaj Pieńkosz (opiekun: p. Lucyna Dębicka)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 marca 2016

I Edycja Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej



Milena Górska z kl. 6b

po raz pierwszy wystartowała w I Edycji Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej
w kategorii juniorek i zdobyła w układzie z piłką 5 miejsce a wieloboju 10 miejsce.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 marca 2016

Liga Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo



Zosia Piłat z kl. 2b

zajęła II miejsce w finale Ligi Warszawskiej Olimpiady Maluchów Funny Judo zorganizowanym przez Mazowiecki Związek Judo. Zosia trenuje w sekcji Judo Legia Warszawa pod czujnym okiem olimpijczyka i multimedalisty mistrzostw Europy i Polski trenera Krzysztofa Wiłkomirskiego.

http://legia.com/aktualnosci/medalowe-zniwa-mlodych-judokow-legii-50833

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 marca 2016

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego
"Wielkanocne inspiracje"


W dniach 16.02-8.03.2016 odbył się Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
pt. „Wielkanocne inspiracje” zorganizowany przez świetlicę szkolną ZS nr 84.
Wzięli w niej udział uczniowie z siedmiu placówek.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za udział w naszym konkursie.

Komisja w składzie:
p. Emilia Grzesik, p. Joanna Strzelecka i p. Katarzyna Gawkowska
przyznała

Kategoria wiekowa 8 – 10 lat
I miejsce:
Małgorzata Prószyńska
Szkoła Podstawowa nr 246
ul. Białowieska 22, Warszawa.

II miejsce:
Hanna Gnyś
Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
ul. Zwycięzców 44, Warszawa.

III miejsce:
Zuzanna Kuraś
Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 3
ul. Dwernickiego 29a, Warszawa.

Wyróżnienie:
Klaudia Goławska
Szkoła Podstawowa nr 141
im. majora Henryka Sucharskiego
ul. Szaserów 117, Warszawa.

Wyróżnienie:
Magdalena Komorowska
Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Pułków Piechoty Warszawy
ul. Międzyborska 64/70, Warszawa

Wyróżnienie:
Amelia Pietrzak
Szkoła Podstawowa nr 120 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Pułków Piechoty Warszawy
ul. Międzyborska 64/70, Warszawa

Wyróżnienie:
Karolina Kwiecińska
Szkoła Podstawowa nr 312
im. Ewy Szelburg – Zarembiny
ul. Umińskiego 12, Warszawa

Kategoria wiekowa 6 – 7 lat

I miejsce:
Małgorzata Laskus
Szkoła Podstawowa nr 312
im. Ewy Szelburg – Zarembiny
ul. Umińskiego 12, Warszawa

II miejsce:
Natalia Janus
Szkoła Podstawowa nr 141
im. majora Henryka Sucharskiego
ul. Szaserów 117, Warszawa.

III miejsce:
Łukasz Staniewicz
Szkoła Podstawowa nr 143
im. Stefana Starzyńskiego
al. Stanów Zjednoczonych 27, Warszawa.

Wyróżnienie:
Aleksandra Konieczna
Szkoła Podstawowa nr 141
im. majora Henryka Sucharskiego
ul. Szaserów 117, Warszawa.

Wyróżnienie:
Maciej Pulit
Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
ul. Zwycięzców 44, Warszawa.

Wyróżnienie:
Grzegorz Dębowski
Szkoła Podstawowa nr 143
im. Stefana Starzyńskiego
al. Stanów Zjednoczonych 27, Warszawa.


Kliknij, aby zobaczyć prace nadesłane na konkurs

Organizator konkursu:
Świetlica / Szkoła Podstawowa Nr 168

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 9 marca 2016

Konkurs na flagę kraju anglojęzycznego


FLAGI Z MATERIAŁU:
I miejsce: Maja Oleksowicz klasa 3C (p. M. Sadowska)
II miejsce: Iga Czerwińska 2a (p. B. Rogacz)
II miejsce: Maja Kiełek 3c (p. M. Sadowska)

FLAGI Z PAPIERU:
I miejsce: Julia Śmietańska 3a (p. M. Rosińska)
II miejsce: Julia Duma 2d (p. M. Sadowska)
III miejsce: Alex Litwiniuk 1b (p. K. Sikora) i Ewa Bortkiewicz 3c (p. M. Sadowska)

FLAGI WYRÓŻNIONE:
Magda Szewczuk 3c (p. M. Sadowska)
Iza Świerczyńska 2d (p. M. Sadowska)
Maja Margoła 1b (p. K. Sikora)
Daniel Bielawski 3c (p. M. Sadowska)
Sebastian Tabisz 2c (p. M. Sadowska)
Tosia Luśtyk 2a (p. B. Rogacz)
Zosia Piłat 2b (p. M. Sadowska)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 marca 2016

Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej


W Dzielnicowym Konkursie Znajomości Literatury Dziecięcej

Hanna Mamcarz kl. 3a zajęła 2 miejsce
Jan Chylarecki kl. 3a zajął 3 miejsce


opiekun uczniów - p. Monika Zawistowska

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 marca 2016

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA"


Maciej Pilarczyk z kl. 6d
zakwalifikował się do finału Konkursu Informatycznego "miniLOGIA".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 4 marca 2016

Konkurs Junior Word Master dla klas 1-3 SP


I miejsce:
Jan Chylarecki 3a (opiekun: p. Maria Rosińska)
Julia Duma 2d (opiekun: p. Magdalena Sadowska)

II miejsce:
Grzegorz Wiński 3a (opiekun: p. Maria Rosińska)
Zuzia Zawada 2d (opiekun: p. Magdalena Sadowska)
Ola Galica 2d (opiekun: p. Magdalena Sadowska)
Hania Galica 2d (opiekun: p. Magdalena Sadowska)
Max Klary 2a (opiekun: p. Barbara Rogacz)

III miejsce :
Karolina Żurawek 2b (opiekun: p.Magdalena Sadowska)
Hania Gnyś 3b (opiekun: p. Katarzyna Sikora)


organizator konkursu: p. Magdalena Sadowska


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 lutego 2016

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski


Natalia Bodecka z kl. 1d (opiekun: p. Teresa Calów)
zajęła I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 lutego 2016

Konkurs Biblijny


Tymon Sternik kl. 6a (opiekun: p. Adam Gościński)
Maria Bednarska kl. 6b (opiekun: p. Adam Gościński)

zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Biblijnego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 stycznia 2016

Gimnastyka artystyczna


Milena Górska kl. 6b

zajęła II miejsce w Mistrzostwach Warszawy w gimnastyce artystycznej,
II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza w gimnastyce artystycznej,
XI miejsce w Mistrzostwach Polski w gimnastyce artystycznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 stycznia 2016

Sztuka karate


Robert Szewczuk kl. 6b

otrzymał niebieski pas w sztuce karate.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2016

Gimnastyka artystyczna


Magdalena Szewczuk kl. 3c (opiekun: p. Dorota Zaporska)

zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Turnieju w Gimnastyce Artystycznej
Wieliczka CUP 2015

w Finale Warszawskiej Olimpiady Młodzieży
w Gimnastyce Artystycznej Klasa Młodzieżowa
za układ taneczny otrzymała II miejsce,
za układ z przyborem otrzymała III miejsce.

w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek
w wieloboju zdobyła II miejsce,
w układzie akrobatyczno – tanecznym zdobyła II miejsce,
w układzie z obręczą – IV miejsce.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2016

Zawody szermiercze


Aleksander Ziajowski kl. 3c (wych. p.Dorota Zaporska)

zdobył I miejsce w III turnieju klasyfikacyjnym we florecie zuchów
podczas XII edycja Zawodów Szermierczych
„O Puchar Dzielnicy Warszawa Praga Południe im. Eugeniusza Śniegowskiego"

oraz zdobył
I miejsce w IV turnieju klasyfikacyjnym we florecie zuchów
II miejsce we florecie zuchów – chłopcy
III miejsce szpada dzieci - chłopcy

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 stycznia 2016

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego


Jan Chylarecki kl. 3a (opiekun: p. Maria Rosińska)
Grzegorz Wiński kl. 3a (opiekun: p. Maria ROsińska)
zakwalifikowali się do 2 etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego dla klas 3.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 stycznia 2016

Dzielnicowy Konkurs Piosenki Dziecięcej


Max Klary z kl. 2a (opiekun: p. Barbara Rogacz)
zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Piosenki Dziecięcej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 stycznia 2016

VIII Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
"Podwodne miasto"


Zofia Piłat kl. 6b (opiekun: p. Agnieszka Kozłowska)
została laureatką VIII Dzielnicowego Konkursu Plastycznego "Podwodne miasto".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 stycznia 2016

Konkurs Plastyczny
"Kartka bożonarodzeniowa"


Michał Morka kl. 6b (opiekun: p. Agnieszka Kozłowska)
Karolina Żurawek kl. 6b (opiekun: p. Agnieszka Kozłowska)
otrzymali wyróżnienia w Konkursie Plastycznym "Kartka bożonarodzeniowa".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 grudnia 2015

VI Ogólnopolski Pijarski Konkurs Gramatyczny


Alicja Piłat kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
zakwalifikowała się do II etapu i finału
VI Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego
im. ks. Onufrego Kopczyńskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 grudnia 2015

Konkurs Polonistyczny


Karolina Dąbrowska kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 grudnia 2015

Warszawski Turniej Pływacki


Zofia Piłat z kl. 2b
zajęła II miejsce w XIII Warszawskim Turnieju Pływackim organizowanym przez SPORT TEAM i Aquapark Wesolandia w dniu 13 grudnia 2015r.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 grudnia 2015

Warszawski Turniej Pływacki


Alicja Piłat z kl. 6b
zajęła II miejsce w XIII Warszawskim Turnieju Pływackim
organizowanym przez SPORT TEAM i Aquapark Wesolandia w dniu 13 grudnia 2015r.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 grudnia 2015

Warszawskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe


Alicja Piłat z kl. 6b
po wakacyjnym mazurskim kursie organizowanym
przez Warszawskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe,
przejściu testów i zdaniu egzaminów w listopadzie 2015 roku złożyła ślubowanie
i otrzymała licencję Młodszego Ratownika WOPR.
Ala zdobyła też tzw. Specjalną Kartę Pływacką – Żółty Czepek.

Treść złożonego ślubowania:

Ja, Ratownik Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego
przyjmuję za swe godło „niebieski krzyż i złotą kotwicę”
- przyrzekam sumiennie i w pełnym poczuciu odpowiedzialności moralnej
wypełniać swoje obowiązki społeczne.
Dopóki zdrów będę, bez względu na porę dnia i nocy przez okres całego roku
pośpieszę z pomocą ludziom, którzy znaleźli się
w niebezpieczeństwie utraty życia w wodzie.
Wszystkie swe siły i umiejętności wykorzystam
dla zmniejszenia nieszczęśliwych wypadków utonięć,
nie zapominając, że od mojej postawy zależne może być życie ludzkie.



GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 16 grudnia 2015

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny
„Bajkowy Świat Pana Adama”


Michał Morka z kl. 2b zajął I miejsce
Zofia Piłat z kl. 2b zajęła II miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "Bajkowy świat Pana Adama"
zorganizowanym przez IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie
pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Południe (opiekun: p. Agnieszka Kozłowska)


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 16 grudnia 2015

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny


Joanna Więch z kl. 1c (wych. Lucyna Dębicka)
otrzymała wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "Moja Przytulanka".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 30 listopada 2015

Olimpiada Języka Angielskiego


Bartek Brzozowski 5d
Bartek Lepianka 5c
Tymon Pikuła 5d
Ola Filip 6a
Tomek Filip 6a
Alex Korytkowski 6a
Jeremi Pilch 6a
Tymon Sternik 6a
Staś Szelhaus 6a
Julia Dąbrowska 6b
Karolina Dąbrowska 6b
Alicja Piłat 6b
Artur Walczak 6b
Nina Wójcicka 6b

zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 listopada 2015

Konkurs Informatyczny "MiniLOGIA"


Jędrzej Floriańczyk kl. 5d (opiekun: p. Michał Konopacki)
Jakub Kraska kl. 5d (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
Nina Mamcarz kl. 5a (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
Aleksandra Kędzierska kl. 6b (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
Artur Walczak kl. 6b (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
Maciej Pilarczyk kl. 6d (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)

zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Informatycznego "MiniLOGIA".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 listopada 2015

Konkurs Polonistyczny


Karolina Dąbrowska kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
zakwalifikowała się do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Polonistyczny


Karolina Dąbrowska kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
Alicja Natalia Piłat kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
Artur Walczak kl. 6b (opiekun: p. Renata Sobiecka)
zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 października 2015

IX Dzielnicowy Konkurs Ekologiczno - Plastyczny


Hubert Niewczas z kl. 1c (wych. Lucyna Dębicka)
zdobył wyróżnienie w IX Dzielnicowym Konkusie Ekologiczno - Plastycznym w kat. kl. I.
Uczeń wykonanał pracę indywidualną
"W tajemniczym świecie przyrody - Tajemnice (pod)wodnego świata".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 października 2015

IX Dzielnicowy Konkurs Ekologiczno - Plastyczny


Sofija Ziółkowska z kl. 1c (wych. Lucyna Dębicka)
zajęła II miejsce w IX Dzielnicowym Konkusie Ekologiczno - Plastycznym w kat. kl. I.
Uczennica wykonanała pracę indywidualną
"W tajemniczym świecie przyrody - Tajemnice (pod)wodnego świata".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 października 2015

Bieg Smyka


Małgorzata Zerek z kl. 1c (wych. Lucyna Dębicka)
wzięła udział w Biegu Smyka imprezie towarzyszącej 37 Maratonowi Warszawskiemu PZU i zdobyła medal Młodzi Bohaterowie Narodowego.

GRATULUJEMY!!!




Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.