Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Konkurs „Jerzy Popiełuszko- człowiek prawdy,
który zło dobrem zwyciężał”


Zuzanna Chadysz z kl. 5c
została finalistką konkursu „Jerzy Popiełuszko- człowiek prawdy,
który zło dobrem zwyciężał”

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Szkolny Konkurs Literacki
„Czytam utwory Grzegorza Kasdepkego”


I miejsce - Alicja Piłat kl. 5b
II miejsce - Jan Marek z kl. 4a
III miejsce - Katarzyna Majek

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Szkolny Konkurs Mitologiczny dla Klas 5


I miejsce - Alicja Piłat kl. 5b
II miejsce - Jan Pulit z kl. 5d
III miejsce - Jeremi Pilch z kl. 5a

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Karolina Dąbrowska kl. 5b
Krzysztof Pilarczyk kl. 6a
zajęli ex aequo I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 czerwca 2015

Gimnastyka artystyczna


Milena Górska kl. 5b
zdobyła XI miejsce w wieloboju w Indywidualny Mistrzostwach Polski Juniorek Młodszych w gimnastyce artystycznej.
Milena zakwalifikowała się również do finału układu z piłką, w którym zajęła IV miejsce.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Taniec towarzyski


Julia Wilczyńska kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyła liczne medale i puchary za zajęcie II i III miejsca
w tańcu towarzyskim – UKS – Klasyk.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Klub piłkarski


Marcel Manikowski kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobył tytuł króla strzelców 2015 w klubie piłkarskim „Drukarz”.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Sukcesy aktorskie w Teatrze Polonia


Wincenty Matecki kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zagrał główną rolę w spektaklu „Medea” w Teatrze Polonia Krystyny Jandy. Spektakl był nominowany w Kulturalnym Plebiscycie Roku 2014

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Zawody szermiecze


Aleksander Ziajowski kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobył II miejsce w XII edycji Zawodów Szermierczych „O Puchar Dzielnicy”
oraz
zdobył I miejsce w Polsce w zawodach międzynarodowych w szermierce Puchar Żubrów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Gimnastyka artystyczna


Magdalena Szewczuk kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyła licencję PZG I,II,III miejsca w mistrzostwach Warszawy oraz Polski w gimnastyce artystycznej oraz w turniejach międzynarodowych.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Festiwal Piosenki Angielskiej


Julia Osiej kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyła II miejsce na Festiwalu Piosenki Angielskiej - XV edycja

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Sztuka karate


Julia Osiej kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyła 8 stopień w sztuce karate.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Dzielnicowy Turniej Warcaby


Jiyan Jurek kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobył II miejsce w Dzielnicowym Turnieju Warcaby.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Ogólnopolski Konkurs – Projekt Pocztówki


Julia Gawęda kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie – Projekt Pocztówki Wielkanocnej, kategoria 7-9 lat

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Konkurs Matematyczny "Kangur"


Daniel Bielawski i Wiktoria Batorska kl. 2c (wych. Dorota Zaporska)
zdobyli wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "Kangur" w kategorii „Żaczek”

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Turnieje tańca towarzyskiego


Karol Plak z kl. 5d
wraz z partnerką taneczną zajął

II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Prezydenta Miasta Radomska
I miejsce w stylu Kombinacja 10-11 lat klasa D w Siennicy Różanej
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
I miejsce w kategorii 10-1 lat klasa D w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
Grand Prix Polski Młodzieży Starszej
I miejsce w XI Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Rektora Akademii Górniczo- Hutniczej
II miejsce w kategorii 10-11 lat klasa D na Festiwalu StarDance
na Otwartych Mistrzostwach Wrocławia
II miejsce w kategorii 10-11 lat klasa C Standard w VI Mikołajkowym Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Halinowa
II miejsce w kategorii 10-11 lat klasa C Latino w VI Mikołajkowym Ogólnopolskim
Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Halinowa

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Turnieje pływackie


Karol Plak z kl. 5d
zajął
II miejsce i otrzymał trofeum uznania
w XIII Turnieju Pływackim Sportteam-Mistrzostwa Wesolandii

IV miejsce w XIII Turnieju Pływackim Sportteam – Mistrzostwa Wesolandii

oraz otrzymał złoty medal w XIII zawodach pływackich
z okazji Dnia Dziecka podczas Mistrzostw Wesolandii.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD,23 czerwca 2015

Osiągnięcia sportowe w II semestrze

Mistrzostwa dzielnicy:
I miejsce w piłce siatkowej – Szkoła Podstawowa nr 168 (dziewczęta)
– 3 miejsce w Warszawie
I miejsce w tenisie stołowym – Szkoła Podstawowa nr 168 (chłopcy)
– 7 miejsce w Warszawie
I miejsce w Warszawie – Turniej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
(chłopcy kl. 3 SP)
V miejsce w finałach wojewódzkich „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”
(chłopcy kl. 3 SP)
II miejsce w turnieju o Puchar Prezydenta miasta Płocka (chłopcy kl. 3 SP)


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych
"Świetlik" kl. 1-3


Wyniki:

klasa 1

nagrody:

Iga Czerwińska 1a
Stanisław Golizda-Bliziński 1b
Aleksandra Galica 1d
Hanna Galica 1d

wyróżnienia:

Maximilian Klary 1a
Antonina Luśtyk 1a
Michalina Krysiak 1c
Hanna Moras 1d
Nina Tworkowska 1d
Piotr Wołoszko 1d
Zuzanna Zawada 1d
Karol Wysocki 1e
Jakub Skolimowski-Gołosow 1e
Maria Orzechowska 1e
Roksana Czerwińska-Kowar 1e
Wiktoria Dzikowicz 1e
Ryszard Ginter 1e
Zosia Greloch 1e
Angelika Khachatryan 1e
Lena Korc 1e
Kinga Król 1e

klasa 2

nagrody:

Barbara Jaworska 2b
Grzegorz Wiński 2a

wyróżnienia:

Klara Kniej 2a
Jan Chylarecki 2a
Bruno Lebik 2a
Piotr Filip 2b
Tadeusz Kępa 2b
Wiktoria Batorska 2c
Maja Oleksowicz 2c
Julia Wilczyńska 2c

klasa 3

wyróżnienia:

Magdalena Jakóbiak 3a
Adam Świderski 3c
Piotr Żmijewski 3c
Oliwia Lengyel 3c
Sara Sidor 3d
Marcin Klinke 3d
Zofia Kossobudzka 3d

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki
Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”


Maria Łajca z kl. 5a
zajęła II miejsce w kategorii 11-13 lat w XIX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer” 2015. Pokonała 87 solistów!

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Kids Volley


Aleksandra Filip z kl. 5a
II miejsce w 63 turnieju Kids Volley Warszawa.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Turnieje Piłki Siatkowej


Aleksandra Filip z kl. 5a
zajęła
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w kategorii dwójek organizowanym przez GLKS Nadarzyn (startowało prawie 50 zespołów z całego kraju)
II miejsce w Nowodworskiej Lidze Mini Siatkówki
III miejsce w XLVIII Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej Siatkówki klas szóstych
III miejsce w Turnieju Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Burmistrza Grodziska Mazowieckiego
III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Mini Piłki Siatkowej w Nowym Dworze Mazowieckim

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Mistrzostwach Warszawy w tenisie stołowym


Alex Korytkowski z kl. 5a
zajął IV miejsce w Mistrzostwach Warszawy w grach podwójnych Młodzików w tenisa stołowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 czerwca 2015

Konkurs Przyrodniczy "Świetlik" dla kl. 1-3


Marcin Klinke, Sara Sidor, Zofia Kossobudzka 3d (wych. p. Iwona Stępień)
zdobyli wyróżnienia w Konkursie Przyrodniczym "Świetlik".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 czerwca 2015

Turniej o Puchar Tymbarku


Marianna Wodzińska 4a
wraz z innymi dziewczętami-piłkarkami z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego (MUKS Praga Warszawa) w swojej kategorii wiekowej U10 wygrały finał wojewódzki /mazowiecki/ i wzięły udział w finale ogólnopolskim w Turnieju o Puchar Tymbarku. Po dwóch dniach rozgrywek finałowych i po pokonaniu województw wielkopolskiego, pomorskiego, lubuskiego i podkarpackiego, uczestniczyły w wielkim finale na Stadionie Narodowym, zajmując drugie miejsce w Polsce / przegrały finał z Małopolską /.


Wycinek z gazety nt. finału ogólnopolskiego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 czerwca 2015

Polski Związek Karate Tradycyjnego


Robert Szewczuk 5b
zdobył stopień 5 kyu w karate tradycyjnym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 czerwca 2015

LISTA UCZNIÓW UCZESTNICZĄCYCH
W UROCZYSTYM PODSUMOWANIU KONKURSÓW DZIELNICOWYCH
W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 141 W WARSZAWIE



Święcicka Natalia kl. 3a
opiekun E. Kosik
  zdobyła I miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Origami "Na wsi"

Michura Kasia kl. 3a
opiekun E. Kosik
zdobyła III miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Origami "Na wsi"

Malajkat Kamila kl. 3d
opiekun K. Gawkowska
zdobyła I miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Origami "Na wsi"

Darroch Kamila kl. 2b
opiekun K. Gawkowska
zdobyła III miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Origami "Na wsi"

Radzio Oliwia kl. 3c
opiekun K. Gawkowska
zdobył I miejsce w X Dzielnicowym Konkursie Origami "Na wsi"

Klinke Marcin kl. 3d wyróżnienie
opiekun I. Stępień
zdobył wyróżnienie w XIII Dzielnicowym Konkursie Matematycznym

Żabczyńska Julia kl. 3a
opiekun E. Kosik
zdobyła III miejsce w IX Dzielnicowym Konkursie Znajomości Literatury Dziecięcej

Potępa Anna kl. 3c
opiekun L. Dębicka
zdobyła III miejsce w IX Dzielnicowym Konkursie Znajomości Literatury Dziecięcej

Rosiński Michał kl. 3b
opiekun M. Piasecka
zdobyła I miejsce w Konkursie Piosenki

Melnicka Basia kl. 1a wyróżnienie
opiekun B. Rogacz
zdobyła wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Pluszowy miś"

Pilch Nela kl. 3a
opiekun K. Sikora
zdobyła wyróżnienie w Konkursie Języka Angielskiego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 16 czerwca 2015

XII Otwarty Turniej Pływacki SportTeam Wesolandia


Alicja Piłat 5b
oraz
Zosia Piłat 1b
zdobyły II miejsca (każda) w XII Otwartym Turnieju Pływackim SportTeam Wesolandia.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 czerwca 2015

Konkurs Matematyczny
"Kangur" 2015


Filip Samsel 3c (wych. Lucyna Dębicka)
zdobył wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "Kangur" dla kl. 1-3.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 czerwca 2015

Taniec towarzyski


Maria Łajca - uczennica kl. 5a
trenująca w klubie BLUE CLASSIC WARSZAWA
wraz z partnerem Maciejem Demianiukiem ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Zielonce
w Tańcu Towarzyskim w kat.12-13 lat. klasa E – Styl Kombinacja
w roku 2015 zajęła miejsca na podium w następujących Ogólnopolskich Turniejach Tańca Towarzyskiego :
3 miejsce
OTTT o Puchar Burmistrza Piask - PIASKI 2015

3 miejsce
Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne o Puchar Prezydenta Miasta Ciechanów

https://www.youtube.com/watch?v=C8gDRb6aOZ4

2 miejsce
OTTT o Puchar Burmistrza Dzielnicy Warszawa Włochy

2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Wasilkowa

1 miejsce
V OTTT o Puchar Rektora Akademii Leona Koźmińskiego

jednocześnie uzyskując awans do klasy tanecznej D

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 czerwca 2015

Konkurs fotograficzny "Magia Pragi - magia wiosny"


Nina Wójcicka 5b
zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym "Magia Pragi - magia wiosny"
organizowanym przez Zespół Szkół Społecznego Towarzystwa Oświatowego
oraz Bibliotekę Publiczną im. Zygmunta Jana Rumla.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 czerwca 2015

VII Dzielnicowy konkurs multimedialno - plastyczny


Nina Wójcicka 5b
zajęła III miejsce w VII Dzielnicowym Konkursie Multimedialno - Plastycznym "Warszawskie teatry".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 czerwca 2015

Akrobatyka sportowa


Eryka Bednarek 5a
wzięła udział w zawodach organizowanych
przez Warszawsko-Mazowiecki Związek Akrobatyki Sportowej
uzyskując w klasie III Juniorów młodszych II miejsce w konkurencji dwójek dziewcząt
i IV miejsce w trójkach dziewcząt.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 czerwca 2015

Eliminacje do Indywidualnych Mistrzostw
Juniorek Młodszych w gimnastyce artystycznej


Milena Górska 5b
na ponad 100 zawodniczek zajęła 13 miejsce podczas eliminacji
do Indywidualnych Mistrzostw Juniorek Młodszych w gimnastyce artystycznej,
a tym samym zakwalifikowała się do udziału w Mistrzostwach Polski,
które odbędą się za 2 tygodnie w Rumii.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 maja 2015

Warszawska Olimpiada Młodzieży w Karate Tradycyjnym


Robert Szewczuk kl. 5b

reprezentował naszą szkołę podczas Warszawskiej Olimpiady Młodziezy w Karate Tradycyjnym w kat. wiekowej 2002r.-2003r. i zakwalifikował się do Kadry Klubu MKKT NIKOBUSHI. Będzie reprezntował zarówno klub, jak i szkołę podczas Mistrzostw Województwa Mazowieckiego. Został również powołany do reprezentowania klubu i szkoły podczas tegorocznych Mistrzostw Polski Młodzików.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 kwietnia 2015

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"


Klasy 0-3
II miejsce - Mikołaj Pieńkosz 1c (opiekun: p. M. Lentowicz)

Klasy 4-6
wyróżnienie - Julia Pieńkosz 4c (opiekun: p. R. Sobiecka - Głaszczka)
wyróżnienie - Alex Korytkowski 5a (opiekun: p. J. Zarębska)
wyróżnienie - Maria Gościńska 6b (opiekun: p. K. Keczeń)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 kwietnia 2015

Konkurs Fotograficzny Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2015


I miejsce - Małgorzata Denkiewicz 6b (opiekun: p. Adam Gościński)
II miejsce - Maja Wójcik 6b (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
III miejsce - Alicja Piłat 5b (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)
wyróżnienie - Maciej Pilarczyk 5d (opiekun: p. Anna Domańska - Iwaniuk)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 kwietnia 2015

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972 -1514.Od Cedyni do Orszy".


Mikołaj Ilnicki z klasy 6b
Krzysztof Pilarczyk z klasy 6a

zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 -1514. Od Cedyni do Orszy".
Uczniów przygotowała p. Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 kwietnia 2015

XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki
Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”


Maria Łajca ucz. kl 5 a
zajęła II miejsce w kategorii wiekowej: 11-13 lat
w konkursie wokalnym XIX Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki
Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 kwietnia 2015

Mistrzostwa Warszawy w gimnastyce artystycznej


Milena Górska 5b
zajęła II miejsce w swojej klasie w Mistrzostwach Warszawy w gimnastyce artystycznej, a tym samym będzie brała udział w eliminacjach do Mistrzostw Polski, które odbędą się na początku czerwca.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 kwietnia 2015

Krajowe Mistrzostwa w Tańcach Par i Synchro Dance


Ida Bartoń 4c
wraz z zespołem tanecznym
w bieżącym sezonie ponownie odnosi sukcesy w kategorii wiekowej 12 -15 lat.
Na rozgrywanych w Jędrzejowie Krajowych Mistrzostwach w Tańcach Par i Synchro Dance zdobyli tytuł wice mistrza Polski i podobnie jak w roku ubiegłym, uzyskali kwalifikację na Mistrzostwa Europy i Świata. W tym roku będą rozgrywane w listopadzie w Turynie. Poniżej linki do filmów z turnieju w Wilanowie.

Film z turnieju w Wilanowie 1
Film z turnieju w Wilanowie 2

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 marca 2015

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego


Mikołaj Ilnicki z kl. 6b (opiekun: p. Katarzyna Engwert - Malajkat)
zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Języka Angielskiego
organizowanym przez nasze gimnazjum.

Drugie miejsce zajęli ex aequo
Maja Wójcik i Tomek Kozłowski z kl. 6b.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 marca 2015

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
"Gimbus"


Tomek Kozłowski z kl. 6b (opiekun: p. Katarzyna Engwert - Malajkat)
zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „Gimbus”
organizowanym przez Gimnazjum nr 18 przy ul. Angorskiej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 marca 2015

XIV Mazowiecki Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej
Twórczości Artystycznej ASTERIADA 2015


Maria Łajca ucz. kl 5 a

zajęła III miejsce w konkursie wokalnym Festiwalu Asteriada 2015
w kategorii wiekowej: 10-13 lat.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 marca 2015

XV Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej


20.03.2015 odbędzie się XV Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej.
Do finału dostały się następujące osoby z klas 4-6:
Alek Kuderski 4d
Marysia Łajca 5a
Kamila Maouche 5c
Maja Wójcik i Marta Budziłowska 6b
Tosia Adamska 6c
Dominika Tryc 6c

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 marca 2015

XVII Warszawski Konkurs Recytatorski
"The March Hare"


Maja Wójcik z kl. 6b (opiekun: p. Katarzyna Engwert - Malajkat)
zajęła II miejsce w XVII Warszawskim Konkursie Recytatorskim "The March Hare".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 marca 2015

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego "GIMBUS"


Marysia Gościńska i Tomek Kozłowski z kl. 6b
dostali się do II etapu MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU
JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA SZÓSTOKLASISTÓW „GIMBUS”
organizowanego przez Gimnzjum nr 18 przy ul. Angorskiej 2.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 marca 2015

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego


Do Dzielnicowego Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez nasze gimnazjum zakwalifikowały się następujące osoby:

1. Mikołaj Ilnicki z kl. 6b - 95%
2. Krzyszfof Kochanowski z kl. 6b - 91%
3. Krzysztof Pilarczyk z kl. 6a - 79 %
4. Maja Wójcik z kl. 6b - 79 %
5. Aleksander Garbacz z kl. 6c - 76 %
6. Tomasz Kozłowski z kl. 6b - 76 %
7. Tomasz Czarnocki z kl. 6a - 74 %

Konkurs odbędzie sie w naszej szkole we wtorek 10.03.15 o godz. 14.00.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 marca 2015

2nd School Spelling Bee Competition


12.02.15r odbył sie w naszej szkole finał konkursu na literowanie słów angielskich dla klas 4-6. Imprezę bardzo sprawnie poprowadziło dwóch Tomków: Tomek Kozłowski z klasy 6b i Tomek Czarnocki z klasy 6a.
Konkurs przygotowały nauczycielki j.angielskiego:
Katarzyna Engwert, Maia Rosińska i Grażyna Wojno

Mistrzami literowania słów angielskich zostali:
Nina Mamcarz z 4a
Alex Korytkowski z 5a
Marie Collin z 6a


Wicemistrzami:
Wanda Tworkowska z 4a
Miguel Sintes- Filanowski z 5b
Mikołaj Ilnicki z 6b


Trzecia miejsca zajęli:
Pola Zduńczyk z 4a
Jakub Tomczyk z 5c
Maja Wójcik z 6b



GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 marca 2015

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego


Marie Collin uczennica klasy 6b (opiekun p. K. Engwert - Malajkat)

została finalistką Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego.
Do finału dostało się 22 uczniów z całej Warszawy. 8.05.15 Marie przedstawi prezentację na temat Walii. Trzymamy kciuki!

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 lutego 2015

Dzielnicowy Konkurs Piosenki
"PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA"


Michał Rosiński uczeń klasy 3b (wych. Magdalena Piasecka)

zdobył I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Piosenki "Piękna Nasza Polska Cała".
Michał zaśpiewał piosenkę pt. "Warszawskie dzieci".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 lutego 2015

Ogólnopolskie Zawody Pływackie dla dzieci
"OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA"


Antoni Fronczak z klasy 3b (wych. M. Piasecka)

zdobył złoty medal w kategorii wiekowej 9 lat w stylu grzbietowym na 50m
oraz srebrny medal w kategorii wiekowej 9 lat w stylu klasycznym na 50m
w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich "Od młodzika do olimpijczyka" (07.02.2015r.).



GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 stycznia 2015

Stypendia naukowe
I półrocze roku szk. 2014/2015


Stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce
i godne reprezentowanie szkoły otrzymali:

Tymon Sternik Va
Nina Wójcicka Vb
Alicja Piłat Vb
Milena Górska Vb
Pola Folwarczny Vc
Krzysztof Pilarczyk VIa
Tomasz Czarnocki VIa
Mikołaj Ilnicki VIb

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 stycznia 2015

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972 -1514.Od Cedyni do Orszy".


Mikołaj Ilnicki z klasy 6b
Krzysztof Pilarczyk z klasy 6a

zakwalifikowali się do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 -1514. Od Cedyni do Orszy".
Uczniów przygotowała p. Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 grudnia 2014

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Pluszowy miś"


Basia Melnicka z klasy 1a (wych. p. Barbara Rogacz)

zdobyła wyróżnienie w Dzielnicowym Konkursie Plastycznym "Pluszowy miś".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs fotograficzny


Julianna Tymińska - II miejsce
Małgorzata Denkiewicz - wyróżnienie
Marta Denkiewicz - wyróżnienie
Tymon Sternik - wyróżnienie

w Konkursie Fotograficznym "Moje miasto, a w nim wielkie zmiany".
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs literacki


Maria Gościńska - I miejsce
Alicja Piłat - II miejsce

w XVII Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa 2014".
Opiekunem Marysi jest Pani Krystyna Keczeń, a Alicji Pani Renata Sobiecka.

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 8 grudnia 2014

XVII Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia Słowa"



Anna Potępa 3c (wych. p. Lucyna Dębicka)

zajęła 2 miejsce w XVII Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa".
Zachęcamy do przeczytania pracy konkursowej Ani pt. "Gwiezdna przygoda Jacka".

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 26 listopada 2014

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego dla kl. 4-6


17 uczniów kl. 5 i 6 dostało się do II etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego:

Anna Bielska 6b - 29 pkt/30 max
Mikołaj Ilnicki 6b - 29 pkt/30 max
Maja Wójcik 6b - 29 pkt/30 max
Tomasz Czarnocki 6a - 28 pkt/30 max
Patryk Alexandrowicz 6c - 27 pkt/30 max
Marie Collin 6a - 27 pkt/30 max
Aleksander Garbacz 6c - 27 pkt/30 max
Tomasz Kozłowski 6b - 27 pkt/30 max
Artur Walczak 5b - 27 pkt/30 max
Paweł Kostrzewa 6b - 26 pkt/30 max
Antonina Adamska 6c - 25 pkt/30 max
Maciej Antoszczyk 6b - 25 pkt/30 max
Katarzyna Foks 6a - 25 pkt/30 max
Krzysztof Kochanowski 6c - 25 pkt/30 max
Krzysztof Pilarczyk 6a - 25 pkt/30 max
Tymon Sternik 5a - 25 pkt/30 max
Nina Wójcicka 5b - 25 pkt/30 max
Natasza Dejczer 6a - 25 pkt/30 max
Jeremi Śpiewak 6a- 25 pkt/30 max
Katarzyna Wołongiewicz 6a - 25 pkt/30 max

II etap olimpiady odbędzie się w Urzędzie Dzielnicy Targówek 11.02.15

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 25 listopada 2014

Mistrzostwa World and Europen
Couple Dance Championships


Ida Bartoń z kl. 4c
wraz z zespołem MBB Family zajęła I miejsce podczas rozgrywanego w Montesilvano we Włoszech turnieju IDO World and Europen Couple Dance Championships. Mistrzostwa odbyły się w dniach 13-16 listopada, a zespół zdobył złoty medal w konkurencji latin show formacji dzieci do lat 12.

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 24 listopada 2014

Turniej o Puchar Tymbarku
"Z podwórka na stadion"


W ubiegłą środę 19.11.2014 odbyła się kolejna edycja turnieju
"Z podwórka na stadion - o Puchar Tymbarku". Uczniowie z naszej szkoły w składzie:
Antoni Przybylski
Antoni Kowalewski
Karol Wójcik
Stanisław Gawąd
Filip Samsel
Piotr Żmijewski
Aleksander Olędzki
zwyciężyli w eliminacjach warszawskich (wygrywając 4 mecze, 1 remisując), tym samym powtórzyli sukces kolegów sprzed roku kwalifikując się do finałów wojewódzkich.

Gratulacje należą się również pozostałym chłopcom, którzy zagrali w składzie:
Mikołaj Czarnecki
Maciej Czernecki
Jan Matulski
Maciej Wróblewski
Dominik Wacławski
Jakub Sałek
Michał Rosiński
zespół ten uplasował się w pierwszej 10 turnieju.

Warto zaznaczyć, że poziom zawodów był bardzo wysoki, uczestniczyło w nim aż 36 drużyn z całej Warszawy. Chłopcom serdecznie gratulujemy sukcesu.
Trzymamy kciuki za powodzenie w finale wojewódzkim!

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 13 listopada 2014

Konkurs Informatyczny "MiniLOGIA"


Krzysztof Pilarczyk 6a (opiekun: M. Konopacki)

Maciej Pilarczyk 5d 3c (opiekun: A. Domańska)

Antoni Michalak 6c (opiekun: A. Domańska)

Karolina Kreczmańska 5b (opiekun: A. Domańska)

Artur Walczak 5b (opiekun: A. Domańska)

zakwalifikowali się do II etapu kuratoryjnego konkursu informatycznego "MiniLOGIA".

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 11 listopada 2014

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
Dzieci i Młodzieży
"Piękno Beskidów i Bieszczad"


Emma Bednarska 3c (wych. L. Dębicka)

zdobyła II miejsce w kategorii wiekowej 8 - 10 lat w XVII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym Dzieci i Młodzieży "Piękno Beskidów i Bieszczad" w Gorlicach.

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD, 23 października 2014

Ogólnopolskie Zawody Pływackie dla dzieci
"OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA"


Antoni Fronczak 3b (wych. M. Piasecka)

zdobył II miejsce w kategorii wiekowej 8 lat w styu klasycznym na 50m
oraz II miejsce w kategorii wiekowej 8 lat w stylu grzbietowym na 50m
w Ogólnpolskich Zawodach Pływackich "Od młodzika do olimpijczyka" (11-12.10.2014r.)
Na zdjęciu Antek pierwszy z lewej strony.

GRATULUJEMY!!!




Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.