Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Dzielnicowy Konkurs Matematyczny

Paula Bielawska 3c (wych. M. Banasik)


zdobyła III miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Matematycznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

Katarzyna Majek 3d (wych. Justyna Reszta)


zdobyła III miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Ortograficznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Dzielnicowy Konkurs Znajomości Literatury Dziecięcej

Katarzyna Majek 3d (wych. Justyna Reszta)

Julianna Tymińska 3d (wych. Justyna Reszta)

Jan Glinka 3d (wych. Justyna Reszta)


zdobyli III miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Znajomości Literatury Dziecięcej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

W Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik" nagrody zdobyli:
Grzegorz Wiński 1a
Wiktoria Batorska 1c
Sara Sidor 2d

wyróżnienia:

Lena Starzyk 1a
Jan Chylarecki 1a
Alicja Księżopolska 1a
Bruno Lebik 1a
Patrycja Melnicka 1b
Hanna Napieraj 1b
Antoni Plak 1b
Antoni Reszka 1b
Helena Skorupska 1b
Wincenty Matecki 1c
Maja Oleksowicz 1c
Damian Sobkiewicz 1c
Wanda Tworkowska 3a
Zuzanna Puchacz 3b
Michał Piaseczny 3c
Jan Kośko 3c
Barbara Grygiel 3d
Jakub Stępniak 3d
Jeremi Walkiewicz 3d


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Finał Dzielnicowych Konkursów Ekologicznych
w ramach projektu "Warszawa stolicą czystości"

Julia Śmietańska

zdobyła I miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Plastyczno - Fotograficznym.

Kaja Smólska

zdobyła I miejsce
w Dzielnicowym Konkursie Literackim "Ekologia wokół nas"

Zuzanna Puchacz

zdobyła wyróżnienie
w Dzielnicowym Konkursie Literackim "Ekologia wokół nas"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Turnieje judo

Barek Lepianka

zdobył nagrody w następujących turniejach judo:

I miejsce
w Warszawskiej Olimpiadzie Maluchów (9.01.2014)
II miejsce
w Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła (8.03.2014)
III miejsce
w Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła (8.03.2014)
II miejsce
w Judo Winter Cup Szczyrk (26.02.2014)
I miejsce
w Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Podlaskiego (15.03.2014)
I miejsce
w Wielkanocnej Warszawskiej Olimpiadzie Maluchów (12.04.2014)
III miejsce
w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Bardejów (26.04.2014)
III miejsce
w Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego (18.05.2014)
V miejsce
w Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego (18.05.2014)
I miejsce
w Warszawskiej Olimpiadzie Maluchów (8.06.2014)
II miejsce
w Międzynarodowym Turnieju Judo w Kopalni Soli w Bochni (22.06.2014)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Konkursy plastyczne

Jan Siedlecki

zdobył nagrody w konkursach plastycznych:

III miejsce
w Międzynarodowym Konkursie JAPONIA - PENTEL
nagroda
w Konkursie Międzynarodowym "Piękno Beskidów i Bieszczad"
nagroda
w Konkursie "Artystyczne ujęcie Tuwima"
nagroda
w Międzynarodowym Konkursie "Słoneczne zakładka 2014"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Sztuka walki japońskim mieczem

Ida Bartoń

zdała egzamin i otrzymała dyplom
z zakresu poziomu wtajemniczenia OMOTE (toriage) w sztuce walki japońskim mieczem kenjutsu szkoły wojennej Shinkage Ryu.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Festiwal Dziecięcych Zespołów Tanecznych
"Mazurski Krok"

Ida Bartoń

zdobyła III miejsce na Festiwalu Dziecięcych Zespołów Tanecznych
"Mazurski Krok" w Mrągowie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Mazowiecki Przegląd Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych

Ida Bartoń

zdobyła wicemistrzostwo Mazowsza w kategorii inscenizacja taneczna do lat 11 oraz II miejsce w kategorii disco show podczas Mazowieckiego Przeglądu Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych w Wilanowie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Festiwal Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej
"Asteriada"

Ida Bartoń

zdobyła II miejsce na XIII Festiwalu Dziecięcej i Młodziezowej Twórczości Artystycznej "Asteriada".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Festiwal "Wirujący Krąg"

Ida Bartoń

zdobyła wyróżnienie na XIII Ogólnopolskim Festiwalu
"Wirujący Krąg" w Ostrowi Mazowieckiej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Konkurs plastyczny
"Plama plus wyobraźnia"

Ida Bartoń

zdobyła II miejsce w kategorii 7-19 lat w konkursie plastycznym "Plama plus wyobraźnia" organizowanym przez Dom Kultury Łazienkowska.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Liga Piłkarska

Jan Kośko

zdobył IV miejsce w Lidze Piłkarskiej organizowanej przez MZPN.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
30 czerwca 2014

Warszawskie Zawody Lekkoatletyczne

Paula Bielawska

zajęła II miejsce w skoku w dal (3,75m)
oraz II miejsce w sztafecie w Warszawskich Zawodwach Lekkoatletycznych Młodzieżowego Klubu Sportowego "Syrena".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 czerwca 2014

Konkurs piosenki niemieckojęzycznej

Zofia Łągiewka

zajęła I miejsce w IV Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL-Lieder-Wettbewerb. W nagrodę otrzymała możliwość wzięcia udziału w warsztatach muzycznych połączonych z nagraniem płyty.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 czerwca 2014

Turnieje szachowe

Zuzanna Juszkowska - uczennica klasy 2b

w roku szkolnym 2013/2014 reprezentowała naszą szkołę w licznych turniejach szachowych. Osiągnięcia Zuzi to:

IV miejsce
w Noworocznym Turnieju Szachowym na Bemowie w kategorii dziewcząt do lat 8 (19.01.2014r.)

V miejsce w kategorii dzieci do lat 9 i III miejsce w kategorii dziewcząt
w III Turnieju Szachowym Cztery Pory Roku o Puchar Burmistrza Ursusa w kategorii dzieci do lat 9 (1-2.02.2014r.)

II miejsce
w Zimowym Turnieju Szachowym na Targówku w kategorii dziewcząt
(8-9.02.2014r.)

II miejsce
w Wielkanocnych Zawodach Szachowych w kategorii dziewcząt (17-18.04.2014r.)

III miejsce w kategorii open i I miejsce w kategorii dziewcząt
w III Otwartych Mistrzostwach Szkoły Podstawowej nr 321 (18.05.2014r.)

II miejsce
w Wojewódzkim Turnieju Edukacja przez szachy w kategorii dziewcząt klas drugich (31.05.2014r.)




       

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
16 maja 2014

Festiwal „Rozwiń Talent!” 2014
Konkurs Fotograficzny

W kategorii Szkoły Podstawowe – klasy IV-VI (10-12 lat) nagrody zdobyli:

I miejsce - Weronika Zielińska
za wykonanie zdjęcia pt. „Wesołe miasteczko” (Skierniewice)

II miejsce - Zuzanna Marczuk
za wykonanie zdjęcia pt. „Biedronka”

III miejsce - Martyna Madej
za wykonanie zdjęcia pt. „ Warszawa w kroplach deszczu”.

Opiekunem uczniów jest p. Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
8 czerwca 2014

Mistrzostwo Polski w kategorii latino show

Ida Bartoń klasa 3c

wraz z zespołem MBB Family zdobyła Mistrzostwo Polski w kategorii latino show - formacje do lat 11. Zwycięzcy otrzymali kwalifikację na Mistrzostwa Europy i Świata, które odbędą się w listopadzie we Włoszech.

       

       

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

Turnieje Tańca Towarzyskiego

Karol Plak z klasy 4d
wraz z partnerką taneczną Laurą
zdobyli następujące nagrody w Turniejach Tańca Towarzyskiego:

II miejsce
w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Wójta Gminy Raszyn "Brawo 2014" w kategorii 10-11 E (12.04.2014r.);

III miejsce
w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st.Warszawy
w kategorii 10-11 E kombinacja 6T (26.04.2014r.);

III miejsce
w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
"Artdance&Falcon 2014" w Sierpcu w kategorii 10-11 E.(3.05.2014r.);

III miejsce
w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
Majówka 2014 w Płońsku w kategorii 10-11 E(4.05.2014r.);

I miejsce
w IV Ogólnopolskim Festiwalu Tańca Towarzyskiego
Biała Dama - Międzynarodowy Turniej Tańca 2014
w Kórniku /pod Poznaniem/ w kategorii 10-11E
- 3 tańce w stylu standardowym i 3 w stylu latynoamerykańskim (11.05.2014r.);

II miejsce
w Turnieju Tańca Towarzyskiego
"BEMOWO CUP 2014" w klasie 10-11 E
i KLASA TANECZNA "D"!!!
(19.05.2014r.);

Zdjęcia z turniejów tańca towarzyskiego:

           

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

Konkurs "Śpiewające Roboty"

Antek Plak 1b i Karol Plak 4d

zostali laureatami konkursu "Śpiewające Roboty" organizowanego przez Fundację Orange oraz Fundację Chocimską
http://sp.chocimska.edu.pl/szkola-podstawowa-chocimska/robot/konkurs-na-film/.

Zadaniem uczestników konkursu było skonstruowanie robota oraz nakręcenie filmu (1-5 minut), którego bohaterem miał być właśnie ten robot. Chłopcy otrzymali nagrodę za narrację historyczną i konstrukcję robota.

Antek i Karol zostali wyłonieni spośród 200 uczestników warsztatów, które były realizowane w ramach projektu "Śpiewające roboty" . Ciekawostką jest to, że Antek i Karol nie byli uczestnikami tych warsztatów. Bez fachowego przygotowania sami zbudowali robota, Antek wymyślił fabułę filmu i nagrywał go, natomiast Karol był narratorem .

Zdjęcia z konkursu:

           

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
26 maja 2014

Sukcesy wokalne

Maria Łajca kl. 4a

zajęła I miejsce w kategorii śpiew
w Międzynarodowym Dziecięcym Konkursie "Diamenciki"
organizowany przez Fundację Diamentowy Głos w Warszawie
przy współudziale Białołęckiego Ośrodku Kultury.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

Warszawska „Mała Olimpiada Matematyczna”

Paula Bielawska kl. 3c (wych. Małgorzata Banasik)

uzyskała I miejsce w Warszawskiej „Małej Olimpiadzie Matematycznej”
dla uczniów klas trzecich.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

XII Dzielnicowy Konkurs Matematyczny

Paula Bielawska kl. 3c (wych. Małgorzata Banasik)

zdobyła III miejsce w XII Dzielnicowym Konkursie Matematycznym
dla uczniów kl. III edukacji wczesnoszkolnej dzielnicy Praga Południe.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

Turniej Tańca Towarzyskiego BEMOWO CUP 2014


Karol Plak kl. 4d wraz z partnerką taneczną Laurą

podczas Turnieju Tańca Towarzyskiego BEMOWO CUP 2014 w klasie 10-11 E
zdobyli II miejsce i otrzymali klasę taneczną D!!!

Dodatkową atrakcją dla dzieci była możliwość zrobienia zdjęcia
z tancerzem z programu "Taniec z Gwiazdami" - Rafałem Maserakiem.

Na zdjęciu grupowym w centrum również uczniowie: Maria Łajca i Szymon Rencławowicz.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

IV Ogólnopolski Festiwal Tańca Towarzyskiego Biała Dama
Międzynarodowy Turniej Tańca 2014.


Karol Plak kl. 4d wraz z partnerką taneczną Laurą

zajęli I miejsce w kategorii 10-11E podczas IV Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca Towarzyskiego Biała Dama - Międzynarodowy Turniej Tańca 2014 w Kórniku za zatańczenie 6 tańców ( 3 w stylu standardowym i 3 w stylu latynoamerykańskim). Pokonali 6 par.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
26 maja 2014

Festowal "Rozwiń Talent 2014"
Turniej taneczny

Ida Bartoń z kl. 3c

uzyskała 1 miejsce na Festiwalu "Rozwiń Talent 2014" w turnieju tanecznym
i jednocześnie zakwalifikowała się do Warszawskiego Festiwalu Edukacji Kulturalnej.

Iga zdobyła również wicemistrzostwo województwa w kategorii do lat 11
oraz 3 miejsce w stylu disco do lat 11.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Konkurs Literacki "Rozwiń talent!"

Krzysztof Pilarczyk kl. 5a

zdobył I miejsce w Konkursie Literackim "Rozwiń talent!" w kategorii proza. Nagrodzony utwór nosi tytuł "Ranczer z Gocławia".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Konkurs jubileuszowy
"Warszawa - miasto Gomulickiego"

Wyniki konkursu:

klasy 1-3
I miejsce - Marcel Dutko (kl. 3a)
za wiersz pt. "Hałas i cisza"

II miejsce - Sara Sidor (kl 2d)
za wiersz pt. "Moja Warszawa"

III miejsce - Kamila Wieczorek(3a)
za wiersz pt. "Warszawa - miasto Gomulickiego"



klasy 4-6
I miejsce - Alicja Piłat (kl. 4b)
za wiersz pt. "Warszawski świt"

II miejsce - Martyna Libera (kl. 6b)
za wiersz pt.: "Miasto marzeń"

III miejsce - ex aequo Aleksandra Kędzierska (kl. 4b) i Patrycja Oniszk(kl. 6c)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
15 maja 2014

Konkurs Taneczny
Festiwal "Mam Talent" 2014

Milena Górska kl. 4b

zajęła II miejsce w konkursie tanecznym w kat. szkoły podstawowe
w ramach Festiwalu „Mam Talent” 2014

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
13 maja 2014

Sukcesy sportowe

Eryka Bednarek klasa 4a

zajęła II miejsce w konkurencji trójek dziewcząt
w Mistrzostwa Mazowsza Dzieci w Akrobatyce Sportowej,
oraz IV miejsce w konkurencji dwójek dziewcząt w zawodach wojewódzkich.
Eryka trenuje akrobatykę sportową w klubie DKS Targówek.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

laureatkami zostały
Aleksandra Fixl z kl. 6a
Patrycja Fixl z kl. 6a

a finalistą jest
Szymon Pobudkiewicz z kl. 6b

(opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego Artdance&Falcon 2014


Karol Plak kl. 4d wraz z partnerką taneczną Laurą

zajęli III miejsce w kategorii 10-11 E w Sierpcu.


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy


Karol Plak kl. 4d wraz z partnerką taneczną Laurą

zajęli III miejsce w kategorii 10-11 E kombinacja 6T w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Wójta Gminy Raszyn "Brawo 2014"


Karol Plak kl. 4d wraz z partnerką taneczną Laurą

zajęli II miejsce w kategorii 10-11 E w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Raszyn "Brawo 2014"


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
22 kwietnia 2014

Konkurs na jubilebuszowy ex libris
księgozbioru biblioteki szkolnej

Wyniki konkursu:

I miejsce – Nina Wójcicka kl. 4b
II miejsce – Milena Górska kl. 4b
III miejsce – Zosia Zalewska kl. 5c

Wyróżnienia:
Jakub Pietraszewski kl. 5c
Gabriela Marabuto kl. 6a
Paula Litwiniuk kl. 2a
Alicja Piłat kl. 4b


Miło nam poinformowac, iż praca Niny Wójcickiej będzie wykonana jako ex libris księgozbioru biblioteki szkolnej.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 kwietnia 2014

Konkurs literacki

Zofia Łągiewka (opiekun Reanta Sobiecka)

zajęła I miejsce w kategorii poezja i proza
w Konkursie "Magia Pragi - magia zimy",
organizowanym przez Społeczną Szkołę Podstawową nr 10
i Społeczne Gimnazjum nr 27 STO.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Wyniki Konkursu na Piosenkę o Szkole

KONKURS NA PIOSENKĘ O SZKOLE W KLASACH 4-6 ROZTRZYGNIĘTY !!!!!

Z przyjemnością informujemy, że melodię do zwycięskiego tekstu piosenki o szkole autorstwa Zuzi Żurawskiej i Michaliny Wodzińskiej z kl. 6b napisały: Emilia Siedlecka i Michalina Żurawek z kl. 6b.

Piosenka zostanie wykonana podczas obchodów jubileuszu 50-lecia szkoły, a uczennice - nagrodzone.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Wyniki XIV Festiwalu Piosenki Angielskiej kl.4-6


SOLIŚCI

1.Maria Łajca 4a - I miejsce
2.Joanna Chałowska 4c - III miejsce
3.Marta Budziłowska 5b - III miejsce
4.Maja Wójcik 5b - II miejsce
5.Mikołaj Ilnicki 5b - III miejsce
6.Dominika Tryc 5c - I miejsce


DUETY

1.Tola Dobrowolska i Zosia Przybylska 4a - II miejsce
2.Tymon Sternik i Tomek Filip 4a - II miejsce
2.Ania Gładysz 4d i Mira Miżołębska 5b - III miejsce
4.Zosia Łągiewka i Zuzia Gajownik 6c - I miejsce


ZESPOŁY

1.Kornelia Rogala, Julia Nobis, Zosia Załęska 4a - III miejsce
2.Nina Wójcicka, Milena Górska, Alicja Piłat 4b - II miejsce
3. Natalia Sobkiewicz, Gabriela Róg, Barbara zawistowska 5a - II miejsce
4. Antosia Adamska 5c, Nina Binder i Julia Wójcik 5a - I miejsce
5. GIRLS from class 6b - II miejsce


Festiwal zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: p. Katarzyna Engwert i p. Edward Bąkowski.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Dzielnicowy Konkurs Plastyczny „Warszawa moja stolica”

Wyniki Dzielnicowego Konkursu Plastycznego „Warszawa moja stolica”:

Katarzyna Michura (opiekun: p. Ewa Kosik) - II miejsce
Antonina Bełdycka (opiekun: p. Ewa Kosik) - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Konkurs Recytatorski "Magia słowa"

Wyniki Konkursu Recytatorskiego "Magia słowa":

Julia Pieńkosz (opiekun: p. Lucyna Dębicka) - I miejsce
Maja Wierniuch (opiekun: p. Lucyna Dębicka) - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

Wyniki Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej "The March Hare":

Mateusz Wiśniewski (opiekun: p. Maria Rosińska) - II miejsce
Zuzanna Żurawska (opiekun: p. Maria Rosińska) - III miejsce
Alex Korytkowski (opiekun: p. Grażyna Wojno) - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o "Puchar Tymbarku"

W dniach 13-14.03.2014r. na obiektach Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o ""Puchar Tymbarku" reprezentacja naszej szkoły w składzie:

Sebastian Łojszczyk
Bartosz Zieliński
Bartosz Lepianka
Aleksander Bauman
Jakub Kuchnio
Jan Kośko
Gabriel Stępniak
Antoni Frątczak
Piotr Żmijewski

dotarła do ścisłago finału, w którym drużyna zwyciężyła 4:1, wygrywając tym samym w całym powiecie warszawskim i awansowała do finałów wojewódzkich.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Szkolny konkurs plastyczny
"Plakat na 50 - lecie szkoły"

Wyniki konkursu kl. 1-3:

Dawid Zalewski 3d - I miejsce
Magdalena Szewczuk 1c - II miejsce
Oliwia Jankowska 2b - III miejsce
Marcel Dutko 3a - wyróżnienie

Wyniki konkursu kl. 4-6:

Nina Wójcicka 4b - I miejsce
Milena Górska 4b - II miejsce
Michalina Wodzińska 6b - III miejsce
Maria Dziedzic 5a - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego

Mateusz Wiśniewski (opiekun: p. Maria Rosińska)

zajął II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego
dla uczniów klas VI.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Warszawski Konkurs Recytatorski Poezji Angielskiej

Mateusz Wiśniewski (opiekun: p. Maria Rosińska)

zajął II miejsce w Warszawskim Konkursie Recytatorskim Poezji Angielskiej
"The March Hare".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Zielono mi"

Julia Pieńkosz (opiekun: p. Lucyna Dębicka)

zdobyła III miejsce oraz Nagrodę Publiczności
w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Zielono mi".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
10 marca 2014

Ogólnopolska Olimpiada "Olimpus"

10 uczniów z naszej szkoły zdobyło I miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie OLIMPUS /sesja zimowa/, 8 uczniów z języka angielskiego i 2 uczniów z języka niemieckiego.

Oto ONI !!!

Język angielski:

Artur Walczak- kl.4b
Anna Bielska- kl. 5b
Maria Gościńska- kl. 5b
Maja Wójcik- kl. 5b
Aleksandra Fellauer- kl. 5c
Agata Trzcińska- kl. 5c
Marie Collin- kl. 5a
Tomek Kozłowski- kl. 5b

Język niemiecki:
Patrycja Fixi- kl.6
Aleksandra Fixi- kl.6

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
10 marca 2014

WYNIKI PIERWSZEGO SZKOLNEGO KONKURSU
W LITEROWANIU SŁÓW ANGIELSKICH DLA KLAS 4-5
"SPELLING BEE"


Laureatami w kl.4 zostali:

Aleksandra Wiśniewska - kl.4c
Jakub Tomczyk - Kl.4c
Nina Wójcicka - kl.4b

Laureatkami w kl.5 zostały:

Maja Wójcik - kl.5b
Marie Collin - kl. 5a
Antonona Adamska - kl.5c

GRATULUJEMY!!!


Konkurs przygotowali i poprowadzili:
Tomek Czarnocki z kl. 5a i Tomek Kozłowski z kl.5b
Opiekę nad konkursem sprawowały panie:
Katarzyna Engwert, Maria Rosińska i Grażyna Wojno.

wpisała: AD
12 stycznia 2014

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego

Aleksander Garbacz kl. 5c
Tomasz Kozłowski kl. 5b

zostali finalistami Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego!
Trzymajmy za nich kciuki, kiedy 8.05.14 będą walczyć o miejsce na podium, przedstawiając wcześniej przygotowane projekty na temat Szkocji.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
12 stycznia 2014

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny

Nadia Banasik uczennica kl. 1b (wych. Bogusława Sztefek)

otrzymała wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym organizowanym w Hongkongu.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
02 stycznia 2014

Konkurs historyczny

Aleksandra Fixl (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Patrycja Fixl (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Szymon Pobudkiewicz (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do III etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
6 grudnia 2013

Akcja "Czytam sobie"

Julian Korczyński z kl. 1b (wych. B. Sztefek)
Nela Pilch z kl. 2a (wych. E. Kosik)
Jeremi Pilch z kl. 4c (wych. E. Grabowska - Turek)

zostali dziecięcymi ambasadorami Akcji "Czytam sobie" 2013.

Więcej informacji na temat akcji można uzyskać pod linkiem http://czytamsobie.pl/

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
1 grudnia 2013

Konkurs informatyczny MiniLOGIA 12

Aleksander Garbacz (opiekun Michał Konopacki)
Krzysztof Pilarczyk (opiekun Michał Konopacki)
Maciej Pilarczyk (opiekun Michał Konopacki)
Zofia Łągiewka (opiekun Michał Konopacki)
Gabrielle Marabuto (opiekun Anna Domańska)
Aleksander Szewczyk (opiekun Anna Domańska)
Piotr Pulit (opiekun Anna Domańska)
Paweł Stępień (opiekun Anna Domańska)

awansowali do II etapu Konkursu MiniLOGIA 12.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs historyczny

Aleksandra Fixl (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Patrycja Fixl (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Szymon Pobudkiewicz (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do II etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs przyrodniczy

Aleksander Szewczyk (opiekun Beata Piekarska-Łada)

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Przyrodniczego dla uczniów Szkół Podstawowych.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs matematyczny

Krzysztof Śpiewak (opiekun Dorota Witkowska)

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Matematycznego dla uczniów Szkół Podstawowych.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs polonistyczny

Martyna Koncewicz (opiekun Renata Sobiecka)

awansowała do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla uczniów Szkół Podstawowych.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 listopada 2013

Mistrzostwa w gimnastyce artystycznej

Milena Górska 4b

zajęła II miejscew Otwartych Mistrzostwach Warszawy kl. III w gimnastyce artystycznej, reprezentując "UKS Syrena" z Pałacu Młodzieży. Milena jest więc Wicemistrzynią Warszawy!

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 listopada 2013

Turniej tenisowy

Sonia Bojarska 2a

zdobyła I miejsce w dużym turniej tenisowym rozgrywanym z czołowymi polskimi zawodniczkami, od których Sonia jest rok młodsza.
Na zdjęciu Sonia Bojarska po prawej.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 listopada 2013

Turniej piłki nożnej

Paulina Gawęcka 4d
zajęła I miejsce w XVIII Turnieju Piłki Nożnej im. Marka Wielgusa.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
29 września 2013

Drużynowe Mistrzostwo Polski Skrzatów w tenisie

Alan Bojarski 4d - I miejsce
Mikołaj Paszkowski 6c - III miejsce

w Drużynowych Mistrzostwach Polski Skrzatów które odbyły się w dniach
19-22 września 2013 r. na kortach Legii Warszawa. Alan występuje w drużynie
KS Górnik Bytom zaś Mikołaj reprezentuje barwy klubu WTS DeSki Warszawa.

Oto zdjęcia i dyplomy z turnieju.
Kliknij na jedno, aby obejrzeć więcej zdjęć.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
9 września 2013

Ogólnopolskie Mistrzostwa Krasnali w tenisie

Alan Bojarski uczeń klasy 4d
zdobył Mistrzostwo Polski w deblu do lat 10 w Piotrkowie Trybunalskim


   

GRATULUJEMY!!!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.