Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

wpisała: AD
18 czerwca 2012

Turniej tenisowy

Alan Bojarski z kl. 2d zajął II miejsce w Turnieju Tenisowym Młodzików do lat 12 i tym samym zakwalifikował się do Mistrzostw Świata w Chorwacji 24 czerwca 2012r.Jest jednym z 4 najmłodszych w tej wielkiej imprezie. Z Polski jedzie 3 zawodników. Na uwagę zasługuje fakt, iż w 2012r. Alan odnosił sukcesy w turniejach o kategorię wiekową do lat 12, choć ma obecnie 9 lat.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
04 czerwca 2012

Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

W II Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL-L 2012,
Łukasz Bednarski 6b został wyróżniony przez jury i zaproszony do udziału
w warsztatach muzycznych i nagrania wspólnej piosenki.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
21 maja 2012

Wars i Sawa

Nasza szkoła ubiega się o Certfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierającym uzdolnionych.



wpisała: MK
14 maja 2012

Konkurs języka angielskiego - wyniki

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
dla klas 6 szkoły podstawowej:

Uczeń SP nr 141 - I miejsce
Klaudia Batorska 6b - II miejsce
Sebastian Szczepański 6a, Julia Młotek 6b, Uczennica SP nr 185 - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
14 maja 2012

Konkurs recytatorski

Mateusz Wiśniewski 4b

został laureatem

Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Wieża Babel”

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
27 kwietnia 2012

Międzyszkolny Konkurs Poezji Angielskiej

Mateusz Wiśniewski 4b (opiekun: p. Maria Rosińska)

zajął II miejsce

w XIV Międzyszkolnym Konkursie Poezji Angielskiej "THE MARCH HARE"

GRATULUJEMY!!!



Konkurs "Warszawska Syrenka"

Julia Pieńkosz 1c (opiekun: p. Lucyna Dębicka)

Maria Gościńska 3b (opiekun: p. Lucyna Dębicka)

Mateusz Wiśniewski 4b (opiekun: p. Magdalena Szynal)

biorą udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu "Warszawska Syrenka"

GRATULUJEMY!!!



wpisała: AD
1 kwietnia 2012

XVII Konkurs Recytatorski "Magia słowa"

W eliminacjach dzielnicowych XVII Konkursu Recytatorskiego "Magia słowa"


w kategorii szkoła podstawowa, kl 0-III:

Julia Pieńkosz 1c (opiekun:p. Lucyna Dębicka)
zajęła I miejsce

Maria Gościńska 3b (opiekun:p. Lucyna Dębicka)
zajęła II miejsce

Wiktoria Pieńkosz 3b (opiekun:p. Lucyna Dębicka)
zdobyła wyróżnienie

Mira Miżołębska 3b (opiekun:p. Lucyna Dębicka)
zdobyła wyróżnienie



w kategorii szkoła podstawowa, kl IV-VI:

Mateusz Wiśniewski 4b (opiekun:p. Magdalena Szynal)
zajął II miejsce

GRATULUJEMY!!!



wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Łukasz Bednarski 6b

zajął I miejsce w kategorii wiekowej klas 4-6,
w Konkursie Wokalnym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Katarzyna Rejman 6c

zajęła II miejsce w kategorii wiekowej klas 4-6,
w Konkursie Fotograficznym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Marta Budziłowska

zajęła II miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3,
w Konkursie Fotograficznym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Koło Teatralne "Słoneczko"

zajęło II miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3,
w Konkursie Teatralnym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Maria Gościńska

zajęła III miejsce w kategorii wiekowej klas 1-3,
w Konkursie Teatralnym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Mateusz Wiśniewski 4b

otrzymał wyróżnienie w kategorii wiekowej klas 4-6,
w Konkursie Literackim Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Viana Butko 5b

otrzymała wyróżnienie w kategorii wiekowej klas 4-6,
w Konkursie Plastycznym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Maciej Antoszczyk

otrzymał wyróżnienie w kategorii wiekowej klas 4-6,
w Konkursie Tanecznym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012,

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
8 lutego 2012

Konkurs przyrodniczy

Viana Butko 5b (opiekun p. Renata Kowalska)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
5 lutego 2012

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Wiktor Sieradzki 6b (opiekun p. Robert Szulc)

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
9 stycznia 2012

Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Krasnali w Tenisie

Alan Bojarski z kl. 2d w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego Krasnali do lat 10 w Tenisie, które odbyły się 27-28 XII 2011 w Warszawie zajął:
1 miejsce - Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w grze podwójnej
2 miejsce - Vice Mistrzostwo Województwa Mazowieckiego w grze pojedynczej

GRATULUJEMY!!!


Oto zdjęcia i dyplomy z turnieju.
Kliknij na jedno, aby obejrzeć więcej zdjęć.

           

wpisała: MK
09 stycznia 2012

Konkurs przysłów niemieckich

Wyniki konkursu przysłów niemieckiech w szkole podstawowej:

I miejsce - Ola Kozakiewicz 5b, Kaudia Batorska 6b, Julia Młotek 6b
II miejsce - Viana Butko 5b
III miejsce - Alicja Wiśniewska 5c, Łukasz Bednarski 6b

W konkursie wzięło udział 20 uczniów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
20 grudnia 2011

Konkurs przyrodniczy

Viana Butko 5b (opiekun p. Renata Kowalska)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
06 grudnia 2011

Konkurs informatyczny

Klaudia Batorska 6b

awansowała do II etapu Konkursu Informatycznego miniLOGIA

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 grudnia 2011

Konkurs języka angielskiego

Do II etapu Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego zakwalifikowali się:

Viana Butko 5b
Sebastian Szczepański 6a
Klaudia Batorska 6b
Edyta Kaszuba 6b
Magdalena Witkowska 6c

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
1 grudnia 2011

Finał Turnieju Tenisowego Województwa Mazowieckiego

Alan Bojarski z kl. 2d zajął 2 miejsce w finale Turnieju Tenisowego Województwa Mazowieckiego w kategorii do lat 10 "Tenis 10" na kortach WTS Deski, który odbył się w dniach 26 - 28 XI 2011 w Warszawie.

GRATULUJEMY!!!


Oto zdjęcia z turnieju.


       

wpisała: AD
9 listopada 2011

Mistrzostwa Warszawy w tenisie

Alan Bojarski z kl. 2d zajął 3 miejsce i otrzymał brązowy medal w grze pojedynczej na Mistrzostwach Warszawy do lat 10. Ponadto Alan wraz z kolegą – Maksem Kaśnikowskim z klubu z Ursynowa zdobyli również 3 miejsce w deblu i brązowe medale.

GRATULUJEMY!!!


Oto zdjęcia i dyplomy z turnieju.
Kliknij na jedno, aby obejrzeć więcej zdjęć.

           

wpisał: Administrator
3 listopada 2011

Konkurs polonistyczny

Viana Butko 5b (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Marianna Gurne 6a (opiekun: p. Krystyna Keczeń)
Magdalena Biczyk 6c (opiekun: p. Krystyna Keczeń)
Edyta Kaszuba 6c (opiekun: p. Krystyna Keczeń)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Konkurs przyrodniczy

Edyta Kaszuba 6c (opiekun: p. Erika Rudnicka)
Michalina Urban 6c (opiekun: p. Erika Rudnicka)
Emilka Gregorczyk 6c (opiekun: p. Erika Rudnicka)
Klaudia Batorska 6b (opiekun: p. Erika Rudnicka)
Viana Butko 5b (opiekun: p. Renata Kowalska)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Absolwenci naszej Szkoły Podstwowej zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy Praga Południe wyróżnieniami dla najlepszych uczniów dzielnicy.

Są to:


Kamila Rusiecka
Wojciech Jeleń
Jolanta Sitarz


wpisał: Administrator
24 października 2011

P. Ewa Grabowska-Turek, p. Renata Kowalska, p. Renata Sobiecka, p. Jolanta Szlęk- nauczycielki Zespołu Szkół nr 84
otrzymały
podziękowania od Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
za przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych.


wpisał: Administrator
24 października 2011

P. Ewa Grabowska – Turek, p. Jolanta Gryszpanowicz i p. Renata Sobiecka
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymały
nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty dzielnicy Praga Południe.




Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.