Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisał: Administrator
6 czerwca 2011

Konkurs literacki

Wyniki Konkursu Literackiego "Magia Słowa"

Edyta Kaszuba 5c - II miejsce w kat. proza (dzieci młodsze)
Wiktoria Łągiewka 6c - II miejsce w kat. proza (dzieci starsze)
Helena Maciejewska 6a - II miejsce w kat. poezja
Maria Nowowiejska 6c - wyróżnienie w kat. poezja

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
31 maja 2011

Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

           Karolina Król z kl.6b zajęła 3 miejsce w Pierwszym Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej. Karolina wygrała kurs języka niemieckiego w Instytucie Austriackim oraz udział w warsztatach muzycznych, które zakończą się nagraniem płyty!

GRATULUJEMY SERDECZNIE!!!


wpisał: Administrator
23 maja 2011

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpus:

IV miejsce - Klaudia Batorska 5b
V miejsce - Edyta Kaszuba 5c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
20 maja 2011

Konkurs przysłów niemieckich

Wyniki konkursu przysłów niemieckich dla szkoły podstawowej

Ewelina Mohammad 6c - 20 pkt.
Wiktoria Łągiewka 6c - 20 pkt.
Tatiana Śpiewak 6c - 20 pkt.
Monika Kondracka 5a - 20 pkt.
Łukasz Bednarski 5b - 20 pkt.
Rafał Dębek 6b - 20 pkt.
Maksymilian Grejcz 6a - 20 pkt.
Wojciech Jeleń 6a - 20 pkt.
Joanna Sitarz 6a - 19,5 pkt.
Aleksandra Komorowska 6c - 19,5 pkt.
Joanna Czarnocka 5a - 19,5 pkt.
Michalina urban 5c - 19,5 pkt.
Maria Nowowiejska 6c - 19,5 pkt.
Agata Michalecka 5b - 19,5 pkt.
Anna Mierzejewska 6ac - 19 pkt.
Izabela Kulczycka 5c - 19 pkt.
Aleksandra Dębska 6a - 19 pkt.
Karolina Król 6a - 19 pkt.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
6 maja 2011

Tenis ziemny

           Aleksandra Buchla nasza v-ce mistrzyni Polski w singlu do lat 14 odnosi kolejne sukcesy! Ola jest Mistrzynią Polski w deblu do lat 14, zwyciężczynią międzynarodowego turnieju w Szwajcarii do lat 14. Ola została powołana do reprezentacji Polski jako... pierwsza zawodniczka do lat 14. Poza tymi imponującymi sukcesami Ola może szczycić się jeszcze wieloma zwycięstwami w turniejach w Anglii, Francji, Białorusi oraz w USA.

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!


wpisał: Administrator
25 kwietnia 2011

Konkursy Plastyczny

Wiktoria Pieńkosz 2b - I miejsce
Justyna Piekarek 2b - III miejsce

w Konkursie Plastycznym "Projekt kartki wielkanocnej".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
25 kwietnia 2011

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski

Mateusz Wiśniewski 3b - nagroda publiczności

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
25 kwietnia 2011

Dzielnicowy Konkurs Teatralny

Grupa Teatralna "Słoneczko" - wyróżnienie
Mateusz Wiśniewski 3b - nagroda aktorska

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
30 marca 2011

Konkurs Historyczny

Emanuel Broda 6a - w kat. praca literacka
Wiktoria Łągiewka 6c - w kat. praca plastyczna

zostali laureatami, w...

Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy "Z ziemi włoskiej do Polski - poznajemy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego"

Laureaci wygrali wyjazd do Włoch w dniach 13-22 maja.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
30 marca 2011

Konkursy Recytatorski

Viana Butko 4b - III miejsce
Marysia Gościńska 2b - wyróżnienie

w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
17 marca 2011

Konkurs Historyczny

Maksymilian Karpiuk 6c

został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Przyrodniczy

Wojciech Jeleń 6a
Kamila Rusiecka 6a
Joanna Sitarz 6a


zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
3 marca 2011

Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego

           Z przyjemnością informujemy, że Marysia Nowowiejska z klasy 6c zdobyła drugie miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego organizowanej przez firmę Olimpus.
           Marysia uzyskała 59 punktów na 60 możliwych. Podczas rekrutacji do naszego gimnazjum Marysia otrzyma dodatkowe 3 punkty.

           Dobre miejsca uzyskali rownież następujący uczniowie:

Maurycy Czarnocki 6c - miejsce 8
Helena Maciejewska 6a - miejsce 9
Karolina Król 6b - miejsce 9
Łukasz Jarmuła 6a - miejsce 9
Tymoteusz Walkiewicz 6a - miejsce 9
Tatiana Śpiewak 6c - miejsce 10

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
27 stycznia 2011

Konkurs Przyrodniczy (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu konkursu:

Wojciech Jeleń 6a
Kamila Rusiecka 6a
Joanna Sitarz 6a

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
20 stycznia 2011

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu:

Maksymilian Karpiuk 6c
Wiktoria Łągiewka 6c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
20 stycznia 2011

Konkurs Polonistyczny (kuratoryjny)

            Finalistką Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego została:

Monika Paderewska 6a

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
22 grudnia 2010

Konkurs informatyczny miniLOGIA 9 (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu:

Wiktoria Łągiewka 6c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
14 grudnia 2010

„Z poprawną polszczyzną na co dzień” - wyniki

            Lista osób zakwalifikowanych do drugiego etapu VII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Emanuel Broda 6a
Kamila Rusiecka 6a
Łukasz Jarmuła 6a
Helena Maciejewska 6a

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
14 grudnia 2010

„Z ortografią na co dzień” - wyniki

            Lista osób zakwalifikowanych do etapu rejonowego III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”

Joanna Sitarz 6a
Anna Mierzejewska 6a

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
14 grudnia 2010

Wyniki konkursu na najpiekniejszy kalendarz adwentowy

            Wyniki konkursu na najpiekniejszy kalendarz adwentowy w szkole podstawowej:

  1. Rafał Dębek 6b
  2. Karolina Król 6b
  3. Patrycja Kierzkowska 6b

Wyróżnienie: Emanuel Broda, Dagmara Bryzek, Małgorzata Gontarska.

Nagrody ufundowały: Wydawnictwo LektorKlett oraz Instytut Austriacki.

GRATULUJEMY!!!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.