Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Pitagoras 2009/2010"

Edyta Kaszuba kl. 4c III miejsce


Międzydzielnicowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2010r.
Kangurek:

Tomasz Dudek nagroda
Martyna Libera nagroda
Mateusz Wiśniewski nagroda
Aleksander Szewczyk nagroda
Piotr Pulit nagroda
Martyna Koncewicz nagroda

Maluch:

Edyta Kaszuba kl. 4c bardzo dobry
Marysia Binkiewicz wyróżnienie
Zofia Senkowska wyróżnienie
Viena Butko wyróżnienie
Joanna Czarnocka kl.4a wyróżnienie

Beniamin:

Maria Nowowiejska kl. 5c bardzo dobry
Maurycy Czarnocki kl. 5c wyróżnienie
Wiktoria Grabowska kl. 6c wyróżnienie
Wu Minh Duc wyróżnienie
Joanna Młotek kl. 6d wyróżnienie

Mistrzyni Świata w tańcu Dance Show Solo Youth F

Katarzyna Wieczorek z kl. 6d uzyskała najlepsze wyniki w szkole, ale to nie koniec, gdyż jest ona - Mistrzynią Świata w tańcu Dance Show Solo Youth

Oto jej ostatnie imponujące osiągnięcia i dyplomy:

  • 1 place in the category of "Dance Show Solo Youth F" - 7th World Champions and 6th European Champions of Modern Dance Sports
    dyplom
  • Mistrzyni Polski w tańcu sportowym w kategorii Dance Showdyplom
  • Mistrzyni Polski w tańcu sportowym w kategorii Dance Show solo -Juniorzy młodsi
    dyplom
  • I miejsce w II Mistrzostwach Mazowsza w Tańcu Sportowym w kategorii Dance Show solo - Juniorzy młodsi dyplom
  • I miejsce - XV Puchar Polski w Tańcu Sportowym w kategorii Disco Dance Freestyle - Juniorzy młodsi dyplom
  • I miejsce - XV Puchar Polski w Tańcu Sportowym w kategorii Disco Dance - Juniorzy młodsi dyplom
  • I miejsce - XV Puchar Polski w Tańcu Sportowym w kategorii Dance Show solo - Juniorzy młodsi dyplom
  • I miejsce - w eliminacjach Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym - Nidzica 2009, XIX Puchar Warmii i Mazur w kategorii Dance Show solo juniorzy młodsi dyplom

 

XIII Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia słowa"
kategoria proza:

Anna Kozłowska kl. 6d - II miejsce
za opowiadanie "Stara suknia babci" -przeczytaj

Anna Mierzejewska kl. 5a - wyróżnienie
za opowiadanie "Przyjaciółki na dobre i na złe" -przeczytaj

kategoria poezja:

Helena Maciejewska kl. 5a - I miejsce
za wiersz "I znów będzie wiosna" -przeczytaj

Agnieszka Niedziałkowska kl. 6d - II miejsce
za wiersz "Moja muzyka" -przeczytaj



Ogólnowarszawski Międzyszkolny Konkurs "200 rocznica urodzin kompozytora Fryderyka Chopina"
kategoria literacka:

Joanna Młotek kl. 6d - II miejsce
za wiersz "Muzyka Fryderyka" -przeczytaj

Katarzyna Wieczorek kl. 6d - wyróżnienie
za wiersz "Poeta fortepianu" -przeczytaj

Agnieszka Niedziałkowska kl. 6d - wyróżnienie
za wiersz "Wspomnienie o Chopinie" -przeczytaj



Konkurs "Wiedzy o życiu i Twórczości Fryderyka Chopina"

Agnieszka Niedziałkowska kl. 6d - finalistka



Konkurs plastyczny międzyszkolny "Barwy Wielkanocy"
organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej:

Aleksandra Dębska kl. 5a - I miejsce



Konkurs plastyczny ogólnopolski "Tęcza"

Edyta Kaszuba kl. 4c - I miejsce



Indywidualna mistrzyni Polski gry w tenisa

Zapamiętajcie to imię i nazwisko - Aleksandra Buchla! kl. 5b

Ola ma 12 lat i od 5 roku życia gra w tenisa. Oto jej imponujące osiągnięcia:

  • Indywidualna Mistrzyni Polski do lat 12 (2010)
  • Dwukrotna Mistrzyni Polski w grze podwójnej do lat 12 (2009)
  • Drużynowa Mistrzyni Polski (2009)
  • Dwukrotna wicemistrzyni Polski w grze podwójnej (2010) i grze drużynowej (2010)
  • Zwyciężczyni w debla i ćwierćfinalistka singla największego halowego turnieju na świecie do lat 12 Auray (Francja)
  • Finalistka turnieju singlowego Tenis Europe U12 Brodevajus Cup w Siualiali (Litwa) 2009
  • Półfinalistka turnieju singlowego Tenis Europe U12 w Wilnie
  • Ćwierćfinalistka serii największych turniejów dla dzieci do 12 lat w Bressuire i Le Passage (Francja)
  • Zwyciężczyni szeregu strefowych turniejów w rejonie Nicei dla dzieci do 12 i 10 lat

W ostatni weekend w Szczecinie Ola jako 12 latka zdobyła pierwsze punkty w europejskim rankingu juniorów do lat 14. Za kilka tygodni będzie mieć prestiżowy ranking będący przepustką na największe turnieje na świecie do 14 lat. Trzymamy kciuki!!!
 

Przeczytaj wywiad z Olą B. Dziadek grał z Fibakiem



Ogólnopolski konkurs "English Ace 2010"

Maurycy Czarnocki kl. 5c - bardzo dobry wynik

Maurycy otrzymał 81,25% punktów możliwych do uzyskania
i zajął II miejsce w szkole
36. w województwie
111. w Polsce



Konkurs Informatyczny P@scal
dla uczniów klas 5 i 6 szkoły podstawowej
ETAP SZKOLNY

Maurycy Czarnocki kl. 5c - I miejsce
Kacper Budziłowski kl. 6c - II miejsce
Justyna Buczkowska kl. 6a - III miejsce


Zwycięzca etapu szkolnego, Maurycy Czarnocki, przechodzi do finału konkursu,
który odbędzie się 10 czerwca 2010r. o godzinie 14.00
w XIV LO
im. Stanisława Staszica przy ulicy Nowowiejskiej 37A.



Wielki Konkurs Słownictwa

Łukasz Bednarski kl. 4b - laureat
Helena Maciejewska kl. 5a - laureatka
Paulina Pawłowska kl. 6a - laureatka



Dzielnicowy Konkurs Informatyczny
dla uczniów klas 2-3 SP

Radomir Handzel-Goszko kl. 3c - V miejsce

Jakub Sodomirski kl. 3b

Chłopcy dostali piękne wydania książkowe i dyplomy


VI polska edycja Międzynarodowego Konkursu Poetycko-Plastycznego
"Poem Express"

Justyna Piwowarczyk kl.3b - finalistka

   



Dzielnicowy Konkurs Piosenki Dziecięcej
dla uczniów klas 0-3 SP

Maria Kuderska - wyróżnienie

Dodatkową atrakcją był występ jednego z juniorów-Jacka Kawalca


XV Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia słowa"

Wiktoria Kozłowska kl. 6b wyróżnienie
Anna Kozłowska kl. 6d wyróżnienie


Konkurs Recytatorski z języka niemieckiego

Joanna Młotek kl. 6d I miejsce
Anna Kozłowska kl. 6d I miejsce


Konkurs Informatyczny - miniLogia8

Wiktoria Grabowska kl. 6c - finalistka

miniLogia


Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
dla uczniów klas VI Szkół Podstawowych

W konkursie wzięło udział 38 uczniów.
Maksymalna ilość punktów 34

I – miejsce
Piotr Guz 31 punktów S.P. nr 141
II – miejsce
Joanna Młotek 30 punktów S.P. nr 168
III – miejsce
Katarzyna Wieczorek 29 punktów     S.P. nr 168
Mateusz Szczepański 29 punktów     S. P. nr 168
Wyróżnienia
Kacper Budziłowski 28 punktów S.P. nr 168
Mateusz Maseko 27 punktów S. P. nr 279
Szymon Groszkiewicz 27 punktów S. P. nr 312
Jakub Łaska 26 punktów S. P. nr 312
Inga Kowalczyk 26 punktów S. P. nr 312

Serdecznie gratulujemy laureatom, uczniom wyróżnionym oraz wszystkim biorącymi udział w konkursie.
Szczególnie dziękujemy nauczycielom za zainteresowanie i przygotowanie uczniów.
Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

Ewa Marszałkowska
Edward Bąkowski



Konkurs Multimedialny Mój spacer po Warszawie
Rok Chopinowski 2010

Justyna Buczkowska kl. 6a - wyróżnienie



Dzielnicowy Konkurs Historyczny Żeby Polska, była Polską...

Bartosz Naja - I - miejsce



Osoby, które zakwalifikowały się do trzeciego etapu
Konkursu Przyrodniczego

Aleksandra Tkaczyk kl. 6c - laureatka
Wiktoria Grabowska kl. 6c - laureatka
Kacper Budziłowski kl. 6c - finalistka


Konkurs Polonistyczny

Aleksandra Brol kl. 6c - finalistka
Aleksandra Tkaczyk kl. 6c - finalistka
Matylda Gurne kl. 6d - finalistka
Joanna Młotek kl. 6d - finalistka


W konkursie plastycznym "W tajemniczym świecie przyrody - Ptaki"

Aleksandra Tkaczyk kl. 6c wyróżnienie


Osoby, które osiągnęły najlepsze wyniki z naszej szkoły
w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym "Bóbr"

Kamila Rusiecka kl. 5a I miejsce
Bartosz Stpiczyński kl. 6 II miejsce
Kacper Budziłowski kl. 6c II miejsce
Wiktoria Grabowska kl. 6c III miejsce


Osoby, które zakwalifikowały się do drugiego etapu
Konkursu Informatycznego - miniLogia8

Wiktoria Grabowska kl. 6c
Anna Czechowska kl. 6c
Justyna Buczkowska kl. 6a
Joanna Młotek kl. 6d
Katarzyna Wieczorek kl. 6d
Michał Dobrowolski kl. 5a
Wojciech Jeleń kl. 5a
Kamila Rusiecka kl. 5a
Wiktoria Łągiewka kl. 5b



Anna Tkaczyk - dyrektor Zespołu Szkół nr 84
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymała (14.X.2009r.)
nagrodę prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy "Sapere Auso"
- za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej


Danuta Krzypkowska - nauczycielka języka polskiego
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymała (14.X.2009r.)
nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
- za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty dzielnicy Praga Południe






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.