Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Konkurs przyrodniczy

Kacper Budziłowski kl. 5c - laureat


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Edyta Kaszuba - bardzo dobry
Jan Kacperczyk - wyróżnienie
Maria Nowowiejska - wyróżnienie
Maurycy Czarnocki - wyróżnienie
Karolina Król - wyróżnienie
Emanuel Broda - wyróżnienie
Marysia Binkiewicz - nagroda
Piotr Nobis - nagroda

Konkurs recytatorski "Magia słowa"

Anna Kozłowska kl. 5d - I miejsce


Dzielnicowy Konkurs Małych Form Teatralnych

grupa teatralna z kl. 3b
pod opieką p. Lucyny Dębickiej - wyróżnienie


II Dzielnicowy Konkurs Informatyczny
dla klas drugich i trzecich szkół podstawowych

Agnieszka Młynarska kl. 3a - II miejsce
Paweł Piasecki kl. 3c - II miejsce

VII Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny
dla klas trzecich szkół podstawowych

Edyta Kaszuba kl. 3c - I miejsce
Zuzanna Sendecka kl. 3b - III miejsce
Filip Mohammad kl. 3a - V miejsce

Konkurs plastyczny "Barwy Wielkanocy"
dla klas 4-6 szkoły podstawowej

Aleksandra Tkaczyk - I miejsce
Ola Dębska - I miejsce
Maciej Borucha - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas VI szkoły podstawowej

Marcin Łopusiński - I miejsce
Karolina Piłko - II miejsce
Marta Zalewska - II miejsce
Adam Kołodziejski - III miejsce
Tomasz Bogiel - III miejsce
Karolina Rutkowska - wyróżnienie
Rafał Tomczak - wyróżnienie
Weronika Appel - wyróżnienie
Julianna Kaczorowska - wyróżnienie
Joanna Zasłonka - wyróżnienie

Konkurs Alfik Matematyczny 2008

Maurycy Czarnocki kl. 4c
 
- Tygodniowy pobyt na obozie
wypoczynkowo-naukowym

 
Łukasz Jarmuła kl. 4a
 
- Dyplom za dobry wynik
(conajmniej 80% punktów)
 
Wiktoria Grabowska kl. 5c    
 
- Dyplom za dobry wynik
(conajmniej 80% punktów)
 
Paweł Jarmuła kl. 6b
 
- Dyplom za najlepszy wynik
w szkole

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English Highflier"

Imię i nazwisko w województwie w kraju
Marianna Czerczak kl. 5b - II miejsce - 5. miejsce
Tomasz Bogiel kl. 6b - XVII miejsce - 56. miejsce
Kacper Budziłowski kl. 5c - wyróżnienie  
Julia Konowrocka kl. 6b - wyróżnienie  

W konkursie uczestniczyło 13000 uczniów w tym 2700 z woj. mazowieckiego.

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA7"

Jan Kacperczyk kl. 6c - II etap
Anna Kozioł kl. 6a - II etap
Wiktoria Grabowska kl. 5c - II etap
Justyna Buczkowska kl. 5a - II etap
Dominika Kowalewska kl. 5a - II etap





Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.