Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie


wpisała: AD, 16 stycznia 2019

Kuratoryjny Konkurs Biblijny HIERONYMUS 2019


Tymon Pikuła 8 C
Helena Marcinowicz 8 D
Monika Bobola 8 C
Bartosz Lepianka 8 D


zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 stycznia 2019

Wielki Finał Warszawskich Zawodów
"Od zabawy do sportu"


7 grudnia 2018 roku w siedzibie Akademii Wychowania Fizycznego
odbył się Wielki Finał Warszawskich Zawodów "Od Zabawy do Sportu".
Do konkurencji stanęło ponad 180 szkół.
Nasza szkoła zajęła zaszczytne 3 miejsce!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zawodów

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 grudnia 2018

Judo Legia Warszawa


Karina Czerwińska-Kowar z kl. 2d
zajęła II miejsce w rankingu klubowym 2018 Judo Legia Warszawa.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: JK, 14 grudnia 2018

Wyniki szkolnego konkursu "Ist Berlin sehenswert?"


1 miejsce
Jan Glinka kl. 8c

2 miejsce
Jakub Kraska kl. 8b

3 miejsce
Maja Olszewska kl. 8d
Jan Czajkowski kl. 3A

Wyróżnienie
Hania Michalak kl. 8e
Julia Malec kl. 7c

GRATULUJEMY!!!


wpisała: JK, 14 grudnia 2018

Wyniki konkursu na kartkę bożonarodzeniową
z życzeniami w j. niemieckim


I miejsce
Nina Wójcicka kl. 3C
Maja Olszewska kl. 8d
Iryna Poloniuk kl. 8c

II miejsce
Julian Gajek kl. 8c
Magdalena Błaszczuk kl. 8c
Julia Gołębiewska kl. 8c

III miejsce
Jakub Kraska kl. 8b
Zuzanna Puchacz kl. 8e
Julia Reczek kl. 8d

Wyróżnienie
Staś Lech kl. 6c
Łucja Sternik kl. 8e

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Międzyszkolny Konkurs Pieśni Patriotycznej


Zespół FLECIKI - uczniowie kl.2b
pod opieką pani Barbary Rogacz

zdobyli wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Patriotycznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Marcin Fit kl. 8c

zakwalifikował się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Stanisław Wołoszko kl. 8d
Aleksandra Zakrzewska kl. 8e
Maja Olszewska kl. 8d

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Wanda Tworkowska kl. 8e
Nina Mamcarz kl. 8e
Jakub Kościukiewicz kl. 8d
Aleksander Kuderski kl. 8d
Natalia Zamyłka kl. 8c
Nela Pilch kl. 7d

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Julian Gajek kl. 8c
Nina Mamcarz kl. 8e

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Gabriel Caulier kl. 7c
Antoni Zybała kl. 7c

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego


Erdman Wanda kl. 8c (opiekun: p. Magdalena Jassak)

zakwalifikowała się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny


Grzesik Magdalena kl. 8e

zakwalifikowały się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Maja Olszewska kl. 8d
Julian Gajek kl. 8c

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 grudnia 2018

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
Christmas Party


Zosia Błaszczyk z kl. 5a oraz Krzyś Sienkiewicz z kl. 5b
zdobyli III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
Christmas Party w Warszawie w klasie 10-11 G.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 grudnia 2018

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła


Zosia Błaszczyk z kl. 5a oraz Krzyś Sienkiewicz z kl. 5b
zdobyli I miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego
o Puchar Burmistrza Dzielnicy Wesoła w klasie 10-11 H.
Jednocześnie uzyskali promocję do klasy tanecznej G.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 04 grudnia 2018

III Międzynarodowy Turniej Judo Młodzików i Dzieci


Zosia Piłat – uczennica klasy 5b
zajęła II miejsce
w kat WU12 do 43kg
w III Międzynarodowym Turnieju Judo Młodzików i Dzieci
organizowanym w dniach 17-18.11 w Sochaczewie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 1 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Historyczny


Tymon Pikuła
Michał Piaseczny
Katarzyna Michura


zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia Słowa"


I miejsce - Zuzanna Olszewska kl. 5b
II miejsce - Anna Serdakowaka kl. 8d
III miejsce - Zofia Piłat kl. 5b, Wiktoria Romanowska kl. 5e
wyróżnienie - Konstanty Łuczak kl. 5b

Nagroda Specjalna - publikacja utworu w piśmie "Poezja dzisiaj":
Nela Pilch kl. 7d
Paula Bielawska kl. 8d
Tymon Pikuła kl. 8c

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Konkurs Informatyczny "LOGIA"


Julian Gajek – uczeń klasy 8c

zakwalifikował się do II etapu Konkursu Informatycznego "LOGIA"
pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 listopada 2018

Stulecie odzyskania niepodległości – konkursy kl. 4-8


Konkurs Literacki "Niepodległa"

zwycięstwo w kat. proza - Zofia Piłat kl. 5b
zwycięstwo w kat. poezja - Paula Bielawska kl. 8d

Konkurs Historyczny z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

I miejsce -Tymon Pikuła klasa VIII c, Hubert Bonder klasa III d
II miejsce - Michał Piaseczny klasa VIIId
III miejsce - Wiktor Kucharski klasa VII b


Konkurs plastyczny "Polska w kolorze biało-czerwonym"

klasy 4-6
I miejsce - Michał Morka kl. 5b
II miejsce - Zuzanna Olszewska kl. 5b
III miejsce - Małgorzata Nodzykowska - Szarkowska kl. 6c

klasy 7 - 8 SP i 3 Gim
I miejsce - Maria Olczak kl. 3c
II miejsce - Maja Olszewska kl. 8d
III miejsce - Ignacy Michałkiewicz kl. 7a


Konkurs informatyczny "100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości"

klasy 4-6
I miejsce - Laura Fabjańczyk kl. 5b
II miejsce - Julia Kowalczyk kl. 6c
III miejsce - Melania Khachatryan kl. 4e

klasy 7-8 i 3 Gim
I miejsce - Antonina Welk kl. 7c
II miejsce - Jan Marek kl. 8e
III miejsce - Maciej Czarnecki kl. 7d, Tymon Pikuła kl. 8c


Konkurs fotograficzny "Niepodległa w obiektywie"

I miejsce - Laura Fabjańczyk kl. 5b
II miejsce - Bartosz Dudek kl. 5b
III miejsce - Jakub Kukliński
wyróżnienie - Julianna Tymińska


GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 listopada 2018

Stulecie odzyskania niepodległości – konkursy kl. 1-3


Szkolny etap Dzielnicowego Konkursu Piosenki Dziecięcej
"Biało-czerwoni mają głos"


Wiktoria Jankowska-Walenda kl. 1b
Antonina Sypień kl. 2a
Fryderyk Chauvin kl. 2b


organizator – p. Barbara Rogacz


Konkurs na zakładkę do książki z elementami patriotycznymi dla klas 0-3

I miejsce - Alitta Zahn kl. 3a
II miejsce - Mikołaj Trestka kl. 1a
III miejsce - Franciszka Łuczak kl. 0a

organizatorzy - p. Magdalena Piasecka, p. Ewa Kosik


Konkurs na wycinankę „Polska - sto lat niepodległości”

I miejsce - Piotr Świątek kl. 1a
II miejsce - Amelia Gogolewska kl. 3a
III miejsce - Alicja Jagiełło kl. 1a
wyróżnienia:
Anita Kheldouni kl. 2b
Maria Niedziółka kl. 1a
Lena Rutkowska kl. 1a
Marek Brzozowski kl. 1a
Antoni Czarnecki kl. 1a


organizator - p. Barbara Rogacz


Konkurs plastyczny "Ważne miejsca w mojej miejscowości"

I miejsce - Wojciech Michalczyk kl. 2c
II miejsce - Franciszek Dróżdż kl. 1a
III miejsce - Wiktor Badowski kl. 2c

organizatorzy: p. Ewa Kosik, p. Maria Lentowicz


Szkolny etap XI Konkursu Plastycznego "To jest Polska właśnie"

Alicja Wrzeszcz kl. 2a - wych. Małgorzata Banasik
Wojtek Biliński kl. 2b - wych. Barbara Rogacz
Tomasz Biedrzycki kl. 2c - wych. Maria Lentowicz

organizator - p. Małgorzata Banasik


Konkurs Pieśni Patriotycznej

I miejsce: klasa 2b - wych. Barbara Rogacz
II miejsce: klasa 1b - wych. Lucyna Dębicka
III miejsce: klasa 2a - wych. Małgorzata Banasik

organizatorzy- p. Lucyna Dębicka, p. Dorota Zaporska


Konkurs na klasową gazetkę ścienną wykonaną z okazji
100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę


I miejsce: klasa 2a - wych. Małgorzata Banasik
II miejsce: klasa 3b - wych. Dorota Zaporska
III miejsce: klasa 3a - wych. Monika Zawistowska

organizator -p. Lucyna Dębicka


KONKURS plastyczny „TU WSZĘDZIE JEST MOJA OJCZYZNA”

I miejsce - Maria Rogala, Jan Szczepański
II miejsce - Katarzyna Manikowska, Szymon Zawada
III miejsce - Łucja Szelhaus, Wojciech Michalczyk
wyróżnienia – Wojciech Biliński, Antoni Pacyna, Barbara Czekaj

organizator - p. Magdalena Kamińska


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 31 października 2018

Ogólnopolski Otwarty Turniej JUDO PANDA CUP 2018


Zosia Piłat – uczennica klasy 5b
zajęła II miejsce
w kat WU11 do 46kg
w Ogólnopolskim Otwartym Turnieju JUDO PANDA CUP 2018
organizowanym w dniu 27 października 2018 roku w Warszawie
w ramach International Judo Legue

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 października 2018

Europejski Tydzień Kodowania


W ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania 6-21 października 2018
odbył się w naszej szkole turniej Sudoku dla uczniów klas 1-3.

Mistrzami SUDOKU zostali:

Marek Brzozowski 1a
Antoni Białek 1b
Magdalena Zarzycka 1c
Zofia Tomaszewska 2a
Wojciech Jastrzębski 2b
Maria Rogala 2c
Alitta Zahn 3a
Iga Golenia 3b

Organizatorki turnieju: p. Barbara Rogacz i p. Małgorzata Banasik

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 października 2018

Wyniki szkolnego konkursu językowo-plastycznego
"Picture Dictionary"


klasy 2
Miejsce I - Tosia Sypień kl. 2a
Miejsce II - Anita Kheldouni kl. 2b
Miejsce III - ex aequo Wojtek Biliński kl. 2b i Gabriel Karpiński kl. 2b

klasy 3
Miejsce I - Alitta Zahn kl. 3a
Miejsce II - Oliwia Wieczorek kl. 3b
Miejsce III - Zosia Szczałuba kl. 3b

klasy 4
Miejsce I - Antoni Pacyna kl. 4b
Miejsce II - Bogusław Moczulski kl. 4c
Miejsce III - ex aequo Dominik Wasilewski kl. 4c i Julia Oleksowicz kl. 4c

klasy 5
Miejsce I - Iga Czerwińska kl 5a
Miejsce II - ex aequo Franek Szymczak kl. 5d i Natalia Rutkowska kl. 5c
Miejsce III - ex aequo Tosia Luśtyk kl. 5a i Paulina Wajda kl. 5c

Wyróżnienie - Gustaw Olszewski z kl. 5a

Nagroda specjalna - Kostek Łuczak z kl. 5b


Organizator konkursu: p. Magda Sadowska


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 11 października 2018

VIII Otwarte Grand Prix Łodzi w Judo


Zosia Piłat – uczennica klasy 5b
zajęła I miejsce
w kat WU11 do 46kg
w VIII Międzynarodowym Otwartym Turnieju JUDO GRAND PRIX
organizowanym w dniu 06 października 2018 roku w Łodzi
w ramach International Judo Legue

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 października 2018

Warszawski Konkurs Multimedialny
"Losy Polaków na drodze do niepodległości"


Zofia Piłat z kl. 5b

zajęła I miejsce
w konkursie multimedialnym "Losy Polaków na drodze do niepodległości".
Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się 23 października
w Zamku Królewskim w Warszawie.

Gala rozdania nagród - kliknij

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 5 października 2018

III Turniej JUDO Przyszłych Olimpijczyków


Karina Czerwińska-Kowar z kl. 2b

zajęła I miejsce
w Międzynarodowym Turnieju Judo
Przyszłych Olimpijczyków International Judo Leaugue
organizowanym w dniu 22 września 2018 roku
w Kątach Wrocławskich w ramach International Judo Legue


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 23 września 2018

III Turniej JUDO Przyszłych Olimpijczyków


Zosia Piłat – uczennica klasy 5b
zajęła II miejsce
w kat WU11 do 46kg
w III Turnieju JUDO Przyszłych Olimpijczyków
organizowanym w dniu 22 września 2018 roku
w Kątach Wrocławskich w ramach International Judo Legue

GRATULUJEMY!!!


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.