Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisał: AD, 20 czerwca 2018

Międzynarodowe Zawody
Word Cup Jazz Dance & Contemporary


Ida Bartoń kl. 7d
wraz z zespołem Reliese Team Company


na rozgrywanych w dniach 6 - 9 czerwca 2018 w Pradze
na Międzynarodowych Zawodach World Cup Jazz Dance & Contemporary
zdobyła
złoto Pucharu Świata w tańcu jazzowym formacji w kat. powyżej 16 lat
oraz
srebro modern dancew kat. formacje powyżej 16 lat.

Inne sukcesy Idy w tym roku szkolnym to:
Mistrzostwo Polski formacji jazz
Wicemistrzostwo Polski formacji modern.


ida_barton  ida_barton  ida_barton 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 19 czerwca 2018

III Warszawski Konkurs Wokalny Warszawa w Piosence


Chór szkolny Szkoły Podstawowej nr 168 w składzie:
Małgorzata Kędziorek 4c
Zofia Moczulska 4c
Amelia Sterniczuk 4c
Anita Olejarz 5a
Magdalena Seidel 5a
Julia Śmietańska 5a
Natalia Olejarz 6a
Klara Mian 6d
Hanna Suchenek 6d
Julianna Tymińska 7c
Marcelina Kadlewicz 7d
Katarzyna Majek 7d
otrzymał wyróżnienie w kategorii zespół na III Warszawskim Konkursie Wokalnym Warszawa w piosence.



GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 19 czerwca 2018

Maja Olszewska z klasy 7d w roku szkolnym 2017/2018


Osiągnęła:

-dyplom laureata za zajęcie 5 miejsca w ogólnopolskim konkursie MULTITEST z matematyki,
-tytuł MISTRZA LOGICZNEGO MYŚLENIA za zajecie 6 miejsca w ogólnopolskim konkursie,
-dyplom laureata za zajęcie 7 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, OLIMPUS sesja jesienna,
-dyplom laureata za zajęcie 9 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z matematyki, OLIMPUS sesja zimowa,
-dyplom laureata za zajęcie 8 miejsca w ogólnopolskiej olimpiadzie przedmiotowej z języka angielskiego, OLIMPUS sesja jesienna,
-wyróżnienie II stopnia w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji angielskiej The march hare,
-laureat konkursu chemicznego GALILEO
-III miejsce w konkursie plastycznym w ramach Festiwalu ROZWIŃ TALENT,
-Nagrodę w konkursie plastycznym JESIENNE KONFRONTACJE ARTYSTYCZNE dzieci i łodzieży 2017 w kategorii MUZYKA i OBRAZ.
- wyróżnienie w konkursie Świetlik
_ najwyższa średnia 6.0 na poziomie siódmych klas


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 19 czerwca 2018

Międzynarodowym Turnieju JUDO w Kopalni Soli w Bochni


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła II miejscew kat WU12 do 47kg w XXI Międzynarodowym Turnieju JUDO w Kopalni Soli w Bochni Organizowanym w dniach 16-17 czerwca 2018 roku w Bochni w ramach International Judo Legue

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 19 czerwca 2018

Osoby nagrodzone i wyróżnione w Ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym ŚWIETLIK


Klasy I
Wojciech Jastrzębski kl.1b - nagroda główna
Emilia Krasowska kl.1a - wyróżnienie
Tomasz Biedrzycki kl.1c - wyróżnienie
Katarzyna Manikowska kl.1c - wyróżnienie
Stefan Zalewski kl.1c - wyróżnienie
Klasy II
Fryderyk Gzowski kl.2a - wyróżnienie
Julian Wtorkowski kl.2a - wyróżnienie
Anna Borys kl.2b - wyróżnienie
Łucja Szelhaus kl.2b - wyróżnienie
Klasy IV
Michalina Krysiak kl.4c - wyróżnienie
Karol Wysocki kl.4e - wyróżnienie
Klasy V
Hanna Mamcarz kl.5a - nagroda
Grzegorz Wiński kl.5a - wyróżnienie
Jan Chylarecki kl.5a - wyróżnienie
Barbara Jaworska kl.5b - wyróżnienie
Maja Oleksowicz kl.5c - wyróżnienie
Klasy VI
Marta Kowalczyk kl.6c - wyróżnienie
Zofia Kossobudzka kl.6d - wyróżnienie
Klasy VII
Tymon Pikuła kl.7c - nagroda
Paula Bielawska kl.7d - wyróżnienie
Maja Olszewska kl.7d - wyróżnienie



GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 18 czerwca 2018

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 188701922. O niepodległość granic Rzeczypospolitej


Laureatem konkursu został Michał Piaseczny, uczeń klasy 7d. Opiekun: Jolanta Gryszpanowicz. Michał zdobył również 3 miejsce w Polsce w zawodach centralnych, gdzie reprezentował województwo mazowieckie.


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Rozwiń Talent! 2018"


Wanda Erdman kl. 7d
otrzymała II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim
za utwór poetycki "Moja Mała Ojczyzna"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Matematyczny "PINGWIN"


Julian Gajek 7c
został laureatem Konkursu Matematycznego "PINGWIN"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K., 17 czerwca 2018

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Julia Osiej z kl. 5c
Zwyciężyła i otrzymała tytuł Mistrza Ortografii ( w kl. 4-7 SP) w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Galileo"


Julian Gajek kl. 7c
otrzymał wyróżnienie w Konkursie Chemicznym "Galileo"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K., 17 czerwca 2018

Konkurs Literacki Festiwalu „Rozwiń Talent!”


Wanda Erdman z kl. 7c
zajęła II miejsce w Konkursie Literackim Festiwalu „Rozwiń Talent!”.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: AD, 16 czerwca 2018

Warszawska Olimpiada Języka Angielskiego


Maja Kolińska kl. 3a
zajęła III miejsce w Warszawskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 czerwca 2018

XVI Otwarty Turniej Pływacki Sport Team


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła I miejsce w kat. 2008 W XVI Otwartym Turnieju Pływackim Sport Team organizowanym w dniu 10 czerwca 2018 roku w Warszawie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 czerwca 2018

XIII Otwarte Mistrzostwa Miasta Płocka w Judo


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła I miejsce w kat WU11 do 45kg W XIII Otwartych Mistrzostwach Miasta Płocka w Judo Organizowanych 9 czerwca 2018 roku w Płocku
w ramach International Judo Legue

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 28 maja 2018

Dzielnicowy Konkurs Wokalny


1 miejsce - Maria Borzęcka kl. 3c
wyróżnienie - Fryderyk Chauvin kl. 1b

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 maja 2018

Konkurs na portret królowej Elżbiety II dla klas 4-6


Miejsce I - Aneta Dmochowska kl 6d
Miejsce II - Liwia Jędrzejczak kl 4d
Miejsce III - Zosia Zawierucha kl 4a
Wyróżnienie - Julia Duma kl 4d
Wyróżnienie - Ignacy Michałkiewicz kl 6a
portret_krolowej_2018  portret_krolowej_2018  portret_krolowej_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 maja 2018

Konkurs matematyczny Kangur


Sofija Ziółkowska- wyróznienie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 maja 2018

Dzielnicowy Konkurs Języka Angielskiego


3 miejsce-Hubert Niewczas-kl.3c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 maja 2018

Dzielnicowy Konkurs RecytatorskiMagia Słowa


Wyróżnienie-Matylda Kowalska-kl.3c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 maja 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki


2 miejsce-Hubert Niewczas-kl.3c
3 miejsce-Matylda Kowalska-kl.3c

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 16 maja 2018

BARDEJOV Judo Open Slovakia


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła I miejsce w kat FU11 do 42kg W Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Bardejov w Judo organizowanych w dniach 5-6 maja 2018 roku w Bardejovie na Słowacji w ramach Judo Tournament Mayor’s Cup

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 10 maja 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Nina Mamcarz kl. 7e
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 09 maja 2018

III Open Judo Legia Cup


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła II miejsce w kat WU11 do 41kg
W III Międzynarodowym Turnieju Open Judo Legia Cup
organizowanych w dniach 21-22 kwietnia 2018 roku w Warszawie
w ramach International Judo Legue


GRATULUJEMY!!!


wpisał: AD, 19 marca 2018

II Międzynarodowe Mistrzostwa Miasta Bytomia Dzieci i Młodzików w Judo


Zosia Piłat – uczennica klasy 4b
zajęła II miejsce w kat WU11 do 41kg
W II Międzynarodowych Mistrzostwach Miasta Bytomia Dzieci i Młodzików w Judo
organizowanych w dniach 7-8 kwietnia 2018 roku w Bytomiu
w ramach International Judo Legue


GRATULUJEMY!!!


wpisał: AD, 19 marca 2018

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Judo


Roksana Czerwińska - Kowar z kl.4e
zdobyła pierwsze miejsce w Ogólnopolskich IV Mistrzostwach
Miasta Bydgoszczy dzieci w judo
oraz nagrodę najlepszego zawodnika turnieju.


GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 01 marca 2018

Konkurs Informatyczny miniLOGIA


Julian Gajek - uczeń klasy kl. 7c
zakwalifikował się
do III etapu Konkursu Informatycznego miniLOGIA pod patronatem MKO.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 01 marca 2018

Otwarty Turniej Małego Mistrza JUDO - Chojrak 2018


Zosia Piłat - uczennica klasy 4b
zajęła I miejsce w kat. U11
w organizowanym w dniu 25 lutego 2018 r w Warszawie
Otwartym Turnieju Małego Mistrza JUDO - Chojrak 2018.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 25 lutego 2018

Wyniki konkursu na flagę kraju anglojęzycznego
dla klas 1-3 SP



KLASY I:
miejsce I: Antosia Sypień kl. 1a
miejsce II: Marysia Rogala kl. 1c
miejsce III: Zosia Tomaszewska kl. 1a
miejsce III: Basia Czekaj kl. 1c

KLASY II:
miejsce I: Alitta Zahn kl. 2a
miejsce II: Oliwia Wieczorek kl. 2b
miejsce III: Łucja Szelhaus kl. 2b
miejsce III: Fryderyk Gzowski kl. 2a

KLASY III:
miejsce I: Lidia Suchenek kl. 3d
miejsce II: Piotr Musiał kl. 3e
miejsce III: Mateusz Bartosiewicz kl. 3b
miejsce III: Antek Pacyna kl. 3b i Adam Pacyna kl. 1a

flagi_2018  flagi_2018  flagi_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 06 lutego 2018

Turniej JUDO


Zosia Piłat - uczennica klasy 4b
zajęła I miejsce w kat. U10
w Turnieju JUDO I Lidze WOM
organizowanym przez Warszawsko Mazowiecki Związek JUDO.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 02 lutego 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Nina Mamcarz kl. 7e

awansowała do etapu wojewódzkiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 02 lutego 2018

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."


Michał Piaseczny kl. 7d

awansował do etapu wojewódzkiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."


Michał Piaseczny kl. 7d
Antoni Szkup kl. 7c

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Julian Gajek kl. 7c
Nina Mamcarz kl. 7e

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 06 grudnia 2017

Turniej pływacki


Zofia Piłat kl. 4b
zajęła I miejsce
w organizowanym 3 grudnia 2017 roku w Warszawie
XVI Turnieju Pływackim Sport Team Wesolandia.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 06 grudnia 2017

Turniej judo


Zofia Piłat kl. 4b
zajęła I miejsce
w kat do 40 kg w Turnieju Gwiazdkowym JUDO
organizowanym przez Warszawsko Mazowiecki Związek Judo
w dniu 2.12.2017 r. w Warszawie Wesołej.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 06 grudnia 2017

Konkurs informatyczny


Monika Bobola kl. 7c
zajęła II miejsce
w Dzielnicowym Konkursie na Prezentację Multimedialną
"Powstanie Warszawskie w oczach dziecka".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 03 grudnia 2017

Konkurs plastyczny "Savoir-vivre na co dzień"


Amelia Gogolewska kl. 2a zajęła 3 miejsce
w dzielnicowym konkursie plastycznym "Savoir-vivre na co dzień"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 26 listopada 2017

Konkurs Informatyczny "miniLOGIA"


Julian Gajek kl. 7c zakwalifikował się
do II etapu Konkursu Informatycznego "miniLOGIA" pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 listopada 2017

Dzielnicowy Konkurs Literacki MAGIA SŁOWA


Zosia Piłat kl. 4b zdobyła wyróżnienie
w Dzielnicowym Konkursie Literackim MAGIA SŁOWA

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 30 października 2017

IX Ogólnopolski Turniej Judo Memoriale Jigoro Kano w Poznaniu


Zosia Piłat kl. 4b zajęła III miejsce w kat. do 37 kg
w IX Ogólnopolskim Turnieju Judo Memoriale Jigoro Kano w Poznaniu
organizowanym 28,29.10.2017 w Hali Arena Poznań.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 października 2017

Turniej Małe Warsaw Judo Open


Zosia Piłat kl. 4b
zdobyła III miejsce
w Turnieju Małe Warsaw Judo Open
w kategorii do 38 kg

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 października 2017

XIII Ogólnopolskim Turnieju Judo


Zosia Piłat kl. 4b zajęła III miejsce w kat. do 40 kg
w XIII Ogólnopolskim Turnieju Judo – Memoriał Grzegorza Malika
organizowanym 8.10.2017 przez Białołęcki Ośrodek Sportu w Warszawie.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 19 października 2017

Projekt edukacyjny "Wybieram wodę"

Autor: Piotr Musiał kl. 3e


wpisała: AD, 08 października 2017

Szkolny konkurs dla klas 4-6
"Plakat promujący kulturę krajów anglojęzycznych"


Wyniki szkolnego konkursu dla kl. 4-6
pt. "Plakat promujący kulturę krajów anglojęzycznych"

miejsce I: Zuzia Seidel kl 4e
miejsce II: Ola Galica kl 4d
miejsce III: Hania Galica kl 4d

Konkurs był zorganizowany w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych.

Opiekun konkursu: p. Magdalena Sadowska

GRATULUJEMY!!!


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.