Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 3 lipca 2018

Konkursy wokalne


Łukasz Piekarzewski kl. 3B

zdobył wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie
Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" 2018

otrzymał II miejsce w Konkursie Piosenki XVII Mazowieckiego Festiwalu
Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA" 2018

zdobył wyróżnienie muzyczne za najlepiej zaśpiewaną piosenkę w języku niemieckim
w Warszawskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "JoséSong" 2017

otrzymał II miejsce w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej
"NUTKA POLIGLOTKA" 2017 (za utwór wykonany po niemiecku i portugalsku)


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 18 czerwca 2018

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość granic Rzeczypospolitej"


Hubert Bonder kl. 2D (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość granic Rzeczypospolitej"


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"


Matylda Elson kl 3B
została finalistką Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Matematyczny "PINGWIN"


Paweł Utrata kl. 2D
został laureatem Konkursu Matematycznego "PINGWIN"

Zuzanna Dróżdż kl.3C
otrzymała wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "PINGWIN"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Rozwiń Talent! 2018"


Maria Gościńska kl. 3D
otrzymała III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim
za utwór poetycki "Nostalgia"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka"


Krzysztof Gil kl. 3C
został laureatem Konkursu Chemicznego "Atom i cząsteczka".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Galileo"


Krzysztof Gil kl. 3C - laureat, nagroda książkowa
Maja Olszewska kl. 3B - laureat
Julian Gajek kl. 7c - wyróżnienie
Paweł Utrata kl. 2D - wyróżnienie
Marta Szymańska kl. 3C - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Alchemik"


Aleksandra Zakrzewska kl. 3B
Maja Olszewska kl. 3B
Katarzyna Karwowska kl. 3B
Marta Szymańska kl. 3B
Krzysztof Gil kl. 3C
Oliwia Mleczko kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
Maria Dziedzic kl. 3B
Maja Orłowska kl. 3B

uzyskali wyróżnienie w Konkursie Chemicznym "Alchemik".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Biblijny "HIERONYMUS 2018"


Julia Rybska kl. 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego "HIERONYMUS 2018"


Wojciech Migal uczeń 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego "HIERONYMUS 2018"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XII Międzyszkolny Konkurs Filmowy
Moje spotkanie z filmem Życie animowane"


Antoni Długokęcki kl. 2C
został laureatem XII Międzyszkolnego Konkursu Filmowego
"Moje spotkanie z filmem Życie animowane"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Marta Szymańska kl. 3B
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"


Matylda Elson kl. 3B
została finalistką Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Międzyszkolny Konkurs Filmowy


Antoni Długokęcki kl. 2C
został laureatem Międzyszkolnego Konkursu Filmowego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Alicja Domańska z kl. 2C
otrzymała tytuł Mistrza Ortografii (w klasach gimnazjalnych)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Odkrywamy Talenty Przyszłości”


Julia Żarowiecka z kl. 3C
została finalistką w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Literacki Festiwalu „Rozwiń talent! 2018”


Maria Gościńska z kl. 3C
zajęła III miejsce w Konkursie Literackim Festiwalu „Rozwiń talent!”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej
„ Witaj majowa jutrzenko”
dla uczczenia 100 lat Polski Niepodległej


Kuba Dyniewicz z kl. 3C
otrzymał wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
Polskiej Poezji Patriotycznej „ Witaj majowa jutrzenko”
dla uczczenia 100 lat Polski Niepodległej

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
„Przebudzeni do Życia”


Kuba Dyniewicz z kl. 3C
otrzymał wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do Życia”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 czerwca 2018

XVI Otwarty Turniej Pływacki Sport Team


Alicja Piłat kl. 2C
zajęła I miejsce w kat. Ratownicy WOPR
W XVI Otwartym Turnieju Pływackim Sport Team
organizowanym w dniu 10 czerwca 2018 roku w Warszawie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 09 maja 2018

Puchar Polski International Dance Organization
w Tańcach Par


Alicja Piłat kl. 2C
zajęła wraz z zespołem MBB Family
I miejsce i Puchar Polski
w kategorii Carribean Dance formation 12-15 lat
w organizowanym w dniu 21 kwietnia 2018 r
w Stalowej Woli - Pucharze Polski w tańcach par IDO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 27 kwietnia 2018

Konkursy recytatorskie


Kuba Dyniewicz kl. 3C
został laureatem XLI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".
Kuba zdobył Grand Prix i został delegowany
jako jedyny reprezentant województwa mazowieckiego
do XII Ogólnopolskiego Konkursu "Przebudzeni do życia 2018",
który odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 18-20 maja.

Ponadto Kuba zakwalifikował się do finału
XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej
"Witaj majowa jutrzenko".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Ignacy Stepniewski kl. 3B
zostal finalista Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 08 kwietnia 2018

Konkurs Fotograficzny "Rozwiń Talent 2018"


Maria Gościńska kl. 3C
otrzymała I miejsce w Konkursie Fotograficznym Rozwiń Talent 2018 (kat. gimnazjum)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 08 kwietnia 2018

Konkurs Informatyczny LOGIA


Ignacy Stępniewski kl. 3B
Został finalistą Konkursu Informatycznego LOGIA pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Magdalena Kurek kl. 3C
Katarzyna Nykaza kl. 3B
zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

Hanna Kuzyk kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
Zofia Szymborska kl. 3B
Maja Wójcik kl. 3C
zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Matylda Elson kl. 3B
Magdalena Kurek kl. 3C
Maja Wójcik kl. 3C
zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

Weronika Świderska kl. 3C
została finalistą Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Karolina Wereszczyńska kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego


Miguel Sintes Filanowski kl. 2C
został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

Lena Fryczyńska kl. 3B
Monika Pawłowska kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Katarzyna Karwowska kl. 3B
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 marca 2018

XVIII Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej


I miejsce - Łukasz Piekarzewski kl. 3B (piosenka: "Birdland")
I miejsce - Maria Łajca kl. 2C (piosenka: "Million reasons")
II miejsce - Oliwia Maćkowska kl. 7c (a'capella: "Bleachless")
II miejsce - uczniowie kl. 2C (piosenka: "Circle of life")


W przerwie wystąpiła Maja Olszewska kl. 7d
laureatka
Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej "The March Hare"


GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 01 marca 2018

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization
w Tańcach Par


ALICJA PIŁAT - uczennica klasy 2C Gim

zajęła I miejsce otrzymując tytuł Mistrzyni Polski 2018 w kategorii Carribean Dance formation w organizowanych w dniach 24-25 lutego 2018 r w Hali MOSiR Lublinie Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w Tańcach Par będącymi również eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata IDO na liście startowej KM w Tańcach Par zarejestrowano 830 zawodników z 35 klubów ! http://www.mistrzostwalublin.pl/data/aktualnosci.html

ala_2018  ala_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."


Michał Błotny kl. IIIA
Hubert Bonder kl. IID
Marek Pirsztuk kl. IID

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Maria Dziedzic kl. IIIB
Marta Szymańska kl. IIIB

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Daniela Bartnikiewicz kl. IIIC
Marie Collin kl. IIIC
Julia Dąbrowska kl. IIC
Karolina Dąbrowska kl. IIC
Maciej Depczyk kl. IIB
Matylda Elson kl. IIIB
Lena Fryczyńska kl. IIIB
Tomasz Kozłowski kl. IIIB
Magdalena Kurek kl. IIIC
Hanna Kuzuk kl. IIIB
Dominik Mieszkowski kl. IIIC
Paweł Nowiczenko kl. IIIB
Katarzyna Nykaza kl. IIIB
Łukasz Piekarzewski kl. IIIB
Greta Skorupska-Ruiz kl. IIIB
Maksymilian Szczurowski kl. IIB
Aleksandra Szymańska kl. IIIC
Zofia Szymborska kl. IIIB
Maja Wójcik kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Matylda Elson kl. IIIB
Jana Górska kl. IIIB
Magdalena Kurek kl. IIIC
Alicja Piłat kl. IIC
Ewa Stępińska kl. IIIB
Weronika Świderska kl. IIIC
Maja Wójcik kl. IIIC

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Krzysztof Gil kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego


Lena Fryczyńska kl. IIIB
Katarzyna Nykaza kl. IIIB
Monika Pawłowska kl. IIIB
Miguel Sintes Filanowski kl. IIIB
Greta Skorupska-Ruiz kl. IIIB

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Ignacy Stępniewski kl. IIIB

awansował do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Antoni Długokęcki kl. IIC
Katarzyna Karwowska kl. IIIB

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Dominik Mieszkowski kl. IIIC
Aleksandra Szymańska kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Oliwia Mleczko kl. IIIB
Maja Orłowska kl. IIIB
Alicja Piłat kl. IIC
Karolina Wereszczyńska kl. IIIC

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. IIIC

awansowała do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 06 grudnia 2017

Turniej pływacki


Alicja Piłat kl. IIC
zajęła II miejsce
w XVI Turnieju Pływackim Sport Team Wesolandia
w kategorii Ratownicy.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 26 listopada 2017

Konkurs Informatyczny "LOGIA"



Ignacy Stępniewski kl. 3B
zakwalifikował się
do II etapu Konkursu Informatycznego "LOGIA" pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 25 listopada 2017

Stypendia edukacyjne Prezydenta M.St. Warszawy "Sapere Auso"


Za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017:

Zuzanna Dróżdż
Anna Jabłońska
Krzysztof Katkowski
Mateusz Piskorski
Malwina Szuchnik
Karolina Wójcik

otrzymali stypendia edukacyjne Prezydenta M.St. Warszawy "Sapere Auso".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 25 listopada 2017

Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe


Absolwenci naszego gimnazjum zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy
Praga-Południe wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy.
Są to:

Zofia Alka
Sandra Bielak
Helena Długokęcka
Bartosz Grabek
Anna Jabłońska
Krzysztof Katkowski
Marta Małachowska
Aleksandra Minich
Mateusz Piskorski
Cezary Pniewski
Małgorzata Rumowska
Alicja Sikorska
Maciej Soczyński
Malwina Szuchnik
Jeremi Wiąckowski
Marinna Wicha
Karolina Wójcik

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 listopada 2017

Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień"



Łukasz Piekarzewski kl. IIIB
zdobył III miejsce
w Mazowieckim Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem
"Muzyczna Jesień"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 listopada 2017

Dzielnicowy Konkurs Literacki "MAGIA SŁOWA"



W kategorii proza:

I miejsce Alicja Pilat kl. 2C
II miejsce Maria Gościńska kl. 3C
III miejsce Emma Panasiuk kl. 2C oraz
Wiktoria Małek kl. 3C

Wyróżnienia:

Dominika Broniarek kl. 3C
Maria Collin kl. 3C
Weronika Świderska kl. 3C
Maja Wójcik kl. 3C
Hubert Bonder kl.2D

W kategorii POEZJA Nagrodę Specjalną,
którą jest opublikowanie utworu w piśmie POEZJA DZISIAJ,
otrzymała Katarzyna Karwowska kl. 3B.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 30 października 2017

Festiwal Piosenki Rosyjskiej


Łukasz Piekarzewski kl. IIIB

został laureatem Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.
Zaśpiewał dwie piosenki w języku rosyjskim z repertuaru Leonida Agutina.

GRATULUJEMY!!!





Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.