Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Wioślarstwo


Paweł Nowiczenko kl. IB

zajął I miejsce w Mazowieckich Regatach Wioślarskich w Ełku,

zajął V miejsce w Mistrzostwach Polski w kategorii "Jedynek" Młodzików,

trzykrotnie zajął I miejsce w Warszawskich Regatach Wioślarskich,
które zostały dopełnione uznaniem
Prezesa Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego
i wręczeniem Statuetki "Nadzieja WTW 2015"
na zakończenie sezonu w listopadzie 2015r.
(nagroda ta przyznana była zaledwie trzem sportowcom
spośród wszystkich kategorii wiekowych i dyscyplin klubu)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs Matematyczny "Stożek"


Martyna Libera kl. 2B
zdobyła tytuł finalisty Konkursu Matematycznego "Stożek"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs "Orientacja na matematykę"


Mateusz Wasilewski kl. 2C
zdobył II miejsce w konkursie "Orientacja na matematykę"


Ignacy Stępniewski kl. 1B
zdobył II miejsce w konkursie "Orientacja na matematykę"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 czerwca 2016

Konkurs Matematyczny "Kangur"


Ignacy Stępniewski
Magdalena Kurek
Krzysztof Gil
Antonina Wajs
Maciej Soczyński

zdobyli wyróżnienia w Konkursie Matematycznym "Kangur".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 maja 2016

Konkursy wokalne


Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zajął I miejsce na XXI Polsko-Niemieckim Festiwalu Kultury
Dziecięco- Młodzieżowej "Razem we Wspólnej Europie" - Monachium 2016


Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymał Grand Prix w Mazowieckim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej
DACHL -Lieder- Wettbewerb.

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zajął II miejsce w I Wilanowskim Festiwalu PiosenkI Filmowej dla Młodzieży
"FILMOSENKI" 2016 ( za wykonanie utworu "Róża i bez")

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zajął III miejsce w XX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
"ROZŚPIEWANY WAWER" Wawer 2016 ( za wykonanie utworu "Tolerancja")

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zdobył wyróżnienie w III Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek
"GLORIA" w Kielcach ( za utwór "Nie było miejsca dla Ciebie")

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zajął II miejsce w IV Konkursie Piosenki dla Dzieci i Młodzieży
"DEBIUT" w Siedlcach 9 za utwór "Taki cud i miód")

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymał II miejsce w 10 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej
(Piosenki Wojciecha Młynarskiego)

Łukasz Piekarzewski z kl. IB (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymał II miejsce w XIV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej i Niepodległościowej

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 czerwca 2016

Dzielnicowy Konkurs na Recenzję Książki
"Wszystkie książki mówią"


Matylda Elson kl. 1B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
zdobyła II nagrodę w Dzielnicowym Konkursie na Recenzję Książki
"Wszystkie książki mówią".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 maja 2016

Rozwiń Talent 2016!
Konkurs wokalny


Zofia Alka kl. 2B (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymała I miejsce za wykonanie piosenki "Snaggletooth".


Łukasz Piekarzewski kl. 1B (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
zdobył wyróżnienie za wykonanie piosenki "You are the sunshine".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 maja 2016

Warszawski Konkurs Recytatorski "Warszawska Syrenka"


Monika Pawłowska kl. 1B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
zdobyła wyróżnienie w Warszawskim Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 maja 2016

XXI Polsko-Niemiecki Festiwal
Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej
"Razem we Wspólnej Europie"


Łukasz Piekarzewski kl. 1B (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
jako laureat wielu konkursów i festiwali wokalnych został zaproszony
do udziału w XXI Polsko-Niemieckim Festiwalu Kultury Dziecięcej i Młodzieżowej
"Razem we Wspólnej Europie", który odbędzie się w Monachium 17-19 czerwca 2016r.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 maja 2016

Ogólnopolski Konkurs Literacki
"Odkrywamy Talenty Przyszłości"


Matylda Elson kl. 1B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
otrzymała II nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Odkrywamy Talenty Przyszłości".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 10 maja 2016

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"


Karolina Popowska kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnieża i dzieje oręża polskiego w latach 1531 - 1683.
Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 8 maja 2016

Konkurs Literacki
"Mój tydzień lepszego życia - co ja mogę zrobić, żeby świat był lepszy"


Wiktoria Małek kl. 1C

otrzymała wyróżnienie w Konkursie Literackim
"Mój tydzień lepszego życia - co ja mogę zrobić, żeby świat był lepszy",
ogłoszonym przez Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej
prowadzone przez Zakon Marianów (organizatora akcji "Pola Nadziei")

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 maja 2016

Dzielnicowe Zawody Pragi Południe
XLIX WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY
W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT


Paulina Kościuszko
Marcelina Wodzińska
Marianna Wodzińska
Gabriela Hajkiewicz
Karolina Dąbrowska
Marta Denkiewicz
Natalia Herman
Joanna Chałowska
Weronika Badowska

pod opieką pana Piotra Janusza wygrały Dzielnicowe Zawody Pragi Południe
XLIX WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT
i wystąpią w warszawskim finale w dniach 10-13 maja
(szczegóły na http://szs-wwm.pl/aktualnosci/warszawska-olimpiada-młodzieży)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 kwietnia 2016

Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów
"Olimpus" (sesja zimowa)


Jan Opulski kl. 2C (opiekun: p. Edward Bąkowski)

został laureatem 1. miejsca w Polsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów "Olimpus" (sesja zimowa)

oraz

Marta Małachowska kl. 2C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Maja Kaczyńska kl. 3B (opiekun: p. Edward Bąkowski)

zostały laureatkami 3. miejsca w Polsce
w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów "Olimpus" (sesja zimowa).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 kwietnia 2016

Ogólnopolska Olimiada Języka Angielskiego
dla Gimnazjalistów


Zuzanna Hebdzyńska kl. 3A
Sandra Bielak kl. 2B
Julia Gumiężna kl. 2B

zostały laureatkami Ogólnopolskiej Olimiady Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 kwietnia 2016

Konkurs Biblijny „Hieronymus 2016"


Przemysław Kusiak kl. 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
Patrycja Wysocka kl. 3B (opiekun: ks. Marcin Łukasiewicz)
Paulina Podpora kl. 3B (opiekun: ks. Marcin Łukasiewicz)

zostali laureatami Konkursu Biblijnego "Hieronymus 2016".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 6 kwietnia 2016

Konkurs "Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy,
który zło dobrem zwyciężał"


Zofia Alka kl. 2B (opiekun: p. Adam Gościński)
Michał Kluś 2B (opiekun: p. Adam Gościński)
Karolina Wójcik kl.2B (opiekun: p. Adam Gościński)
zakwalifikowali się do II etapu konkursu
"Ks. Jerzy Popiełuszko - człowiek Prawdy, który zło dobrem zwyciężał".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 10 kwietnia 2016

Dzielnicowy Konkurs Katyński


Katarzyna Karwowska i Zofia Szymborska z kl. IB zajęły I miejsce,
Wiktoria Pieńkosz i Michał Błotny z kl. IA zdobyli II miejsce
w XII Dzielnicowym Konkursie Katyńskim "Polegli na nieludzkiej ziemi..."

Uczniów do konkursu przygotowywał Pan Robert Szulc.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 6 kwietnia 2016

Wyniki Konkursu Fotograficznego
"Rozwiń Talent! 2016"


wyróżnienie - Julia Bil kl. 2A (opiekun: p. Adam Gościński)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 31 marca 2016

Wyniki XIX Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Języka Angielskiego
"THE MARCH HARE"


I miejsce - Matylda Elson (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
II miejsce - Daniela Bartnikiewicz (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
III miejsce - Monika Pawłowska (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 31 marca 2016

Wyniki Konkursu Literackiego
"Rozwiń Talent! 2016"


w kategorii poezja

I miejsce - Katarzyna Karwowska (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
II miejsce - Maria Gościńska (opiekun: p. Magdalena Szynal)
III miejsce - Julia Żarowiecka (opiekun: p. Magdalena Szynal)

w kategorii proza

I miejsce - Zofia Łągiewka (opiekun: p. Magdalena Szynal)
II - miejsce - Maciej Jędrych (opiekun: p. Magdalena Szynal)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 marca 2016

Wyniki XXI Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego
"Magia Słowa"


I miejsce - Monika Pawłowska z kl. IB (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
III miejsce - Matylda Elson z kl. IB (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
wyróżenienie - Kacper Klimkowski z kl. IIC (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Marcel Sekuła z kl. IIB (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 25 lutego 2016

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych


Poniżej przedstawiamy wyniki szkolnego
Konkursu wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Michał Pogłód IC - I miejsce
Iwo Czerwiński IC - II miejsce
Emil Mian IIC - II miejsce
Maciej Oleszak IB - II miejsce
Mateusz Piskorski IIC - II miejsce
Dominika Broniarek IC - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 lutego 2016

Konkurs Biblijny „Hieronymus 2016"


Aleksandra Urbańczyk kl. 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
Przemysław Kusiak kl. 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
Zuzanna Celej kl. 2C (opiekun: p. Adam Gościński)
Patrycja Wysocka kl. 3B (opiekun: ks. Marcin Łukasiewicz)
Paulina Podpora kl. 3B (opiekun: ks. Marcin Łukasiewicz)
Weronika Janusek kl. 3B (opiekun: ks. Marcin Łukasiewicz)

zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Biblijnego "Hieronymus 2016".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 stycznia 2016

Konkurs Historyczny


Fabian Pęcak kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Maria India Tylińska kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 27 stycznia 2016

Kuratoryjny Przedmiotowy Konkurs Języka Angielskiego


Izabela Krygielska 3B (opiekun: p. Edward Bąkowski)
została laureatką kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego


Magdalena Rajtor 3C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
została finalistką kuratoryjnego Przedmiotowego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2015

Konkursy wokalne


Łukasz Piekarzewski jest laureatem kilku konkursów wokalnych:

II nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Piosenek TEN TON
(piosenki Wojciecha Młynarskiego)

II nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Piosenki
i Recytacji Poezji Legionowej, Żołnierskiej Niepodległościowej

Nagroda Specjalna za wykonanie piosenki w języku niemieckim
w XII Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej
NUTKA POLIGLOTKA 2015

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 listopada 2015

Konkurs Języka Angielskiego


Magdalena Rajtor (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Izabela Krygielska (opiekun: p. Edward Bąkowski)
zakwalifikowały się do III etapu (wojewódzkiego) Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 listopada 2015

Ogólnopolski Konkurs Internetowy
z Języka Angielskiego


Julia Godlewska
Julia Gumiężna
Izabela Krygielska
Sandra Bielak
Zuzanna Hebdzyńska
Maria India Tylińska
Magdalena Rajtor
Olga Grabowska
Anna Jabłońska
Małgorzata Rumowska
Franciszek Dębkowski
Mateusz Duczyński
Katarzyna Koniecko
Antonina Stańczuk
Zofia Łągiewka
Eliza Pawlak
Mateusz Wisniewski
Julia Mąkosa

zakwalifikowali się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Internetowego
z Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 listopada 2015

Olimpiada Języka Hiszpańskiego


Jakub Wiśniewski kl. IIIA (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
zakwalifikował się do II etapu Olimpiady Języka Hiszpańskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 listopada 2015

Wyniki XVIII Dzielnicowego Konkursu Literackiego
"Magia Słowa"


w kategorii poezja

I miejsce Katarzyna Karwowska kl. IB (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
II miejsce Matylda Elson kl. IB (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
III miejsce Julia Rybska kl. IC (opiekun: p. Magdalena Szynal)

w kategorii proza

III miejsce Maja Wójcik kl. IC (opiekun: p. Magdalena Szynal)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 listopada 2015

Konkurs Informatyczny "LOGIA"


Zofia Łągiewka (opiekun: p. Michał Konopacki)

zakwalifikowała się do II etapu Konkursu Informatycznego "LOGIA".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 listopada 2015

Konkurs Historyczny


Fabian Pęcak kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Maria India Tylińska kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

zakwalifikowali się do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 15 listopada 2015

Praski Recytatorski Konkurs Patriotyczny

Laureatami Praskiego Recytatorskiego Konkursu Patriotycznego
dla uczniów gimnazjum zostali:

I miejsce - Kuba Dyniewicz kl. 1C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Monika Pawłowska kl. 1B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

19 listopada będą brali udział w Koncercie Laureatów w LO im. gen. Jakuba Jasińskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Biologiczny


Weronika Julia Lato kl. 3C
Maja Kaczyńska kl. 3B
Alicja Sikorska kl. 2C
Aleksandra Król kl. 2A

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Matematyczny


Piotr Andrzej Andrzejewski kl. 3B

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Polonistyczny


Malwina Krystyna Szuchnik kl. 2B
Martyna Kaja Kresa kl. 2C
Magdalena Rajtor kl. 3C
Joanna Beata Stefańczyk kl. 3B

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Chemiczny


Maja Kaczyńska kl. 3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Geograficzny


Julia Dmowska kl. 2B (opiekun: p. Renata Kowalska)
Michał Artur Schab kl. 2B opiekun: p. Renata Kowalska)

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Języka Angielskiego


Anna Maria Jabłońska kl.2C
Maja Kaczyńska kl. 3B
Izabela Krygielska kl. 3B
Bartosz Grabek kl. 2C
Marcel Tomasz Sekuła kl. 2B
Anna Jadwiga Mikołajczak kl. 2C
Katarzyna Anna Małysz kl. 3B
Maria India Tylińska kl. 3B
Piotr Andrzej Andrzejewski kl.3B
Sandra Bielak kl.2B
Magdalena Rajtor kl.3C

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 7 listopada 2015

Konkurs Historyczny


Fabian Pęcak kl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Maria India Tylińskakl. 3C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!





Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.