Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

I Warszawski Konkurs Wiedzy o Zawodach
"Mój wymarzony zawód"


Aleksandra Moleń (opiekun: p. Joanna Kulesza)
została laureatką III miejsca w I Warszawskim Konkursie Wiedzy o Zawodach
"Mój wymarzony zawód".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Konkurs „Jerzy Popiełuszko- człowiek prawdy,
który zło dobrem zwyciężał”


Zofia Łągiewka z kl. IC
została finalistką konkursu „Jerzy Popiełuszko- człowiek prawdy,
który zło dobrem zwyciężał”.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 czerwca 2015

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Maja Kaczyńska z kl. IIB
zdobyła I miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 czerwca 2015

Konkurs Wiedzy Biblijnej "Hieronimus"


Anna Majszyk kl. 3C (opiekun: ks. Paweł Cieślik)
została laureatką Konkursu Wiedzy Biblijnej "Hieronimus".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 czerwca 2015

Osiągnięcia sportowe w II semestrze

Mistrzostwa dzielnicy:
I miejsce w pływaniu – Gimnazjum nr 25 (chłopcy) – 8 miejsce w Warszawie
II miejsce w pływaniu – Gimnazjum nr 25 (dziewczęta)
III miejsce w piłce siatkowej – Gimnazjum nr 25 (dziewczęta)
I miejsce w piłce ręcznej – Gimnazjum nr 25 (dziewczęta)
II miejsce w koszykówce – Gimnazjum nr 25 (dziewczęta)
II miejsce w koszykówce – Gimnazjum nr 25 (chłopcy)


wpisała: AD, 16 czerwca 2015

Konkurs "Mój wymarzony zawód"


Aleksandra Moleń kl. 2C (opiekun: J. Kulesza)
przeszła do III etapu konkursu "Mój wymarzony zawód" i będzie reprezentować naszą szkołę oraz dzielnicę Pragę Południe na poziomie warszawskim.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2015

XX Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"


II miejsce - Kacper Klimkowski z klasy IC (opiekun: M. Szynal)
wyróżnienie - Natalia Krasicka z klasy IIIC (opiekun: K. Keczeń)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2015

Konkurs Literacki Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2015


W KATEGORII PROZA
II miejsce - Aleksandra Minich z klasy IC
za utwór pt. "Trudna lekcja" (opiekun: M. Szynal)

III miejsce - Zofia Łągiewka z klasy IC
za utwór pt. "Marysia" (opiekun: M. Szynal)

W KATEGORII POEZJA
wyróżnienie - Sandra Fidelangeli z klasy IIIB
za utwór pt. "Kamienice Pragi" (opiekun: M. Szynal)

Festiwal "Rozwiń Talent 2015" organizowany jest przez Centrum Promocji Kultury.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2015

Konkurs Fotograficzny Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2015


Katarzyna Rejman z klasy 3B

zdobyła III miejsce w Festiwalu "Rozwiń Talent 2015"
zorganizowanym przez Centrum Promocji Kultury.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 29 stycznia 2015

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972 -1514.Od Cedyni do Orszy".


Maria Tylińska z klasy 2B
Fabian Pecak z klasy 2C

zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 -1514. Od Cedyni do Orszy".
Uczniów przygotowała p. Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
13 kwietnia 2014

Konkurs Przysłów Niemieckich


Natalia Szpalerska - I miejsce
Zuzanna Osiej - II miejsce
Wiktor Sieradzki - III miejsce

w Szkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich.
Opiekunem Natalii i Zuzi jest Pani Magdalena Jassak,
a Wiktora Pani Alina Rawska-Gala.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 marca 2015

Wyniki XI Dzielnicowego Konkursu Katyńskiego


I miejsce:
Aleksandra Sawicka – klasa Ib
Marianna Zientek – klasa I b
Gabriela Lassota – klasa III b
Alicja Nowik – klasa III b
Nagrodę główną jest wyjazd na pielgrzymkę do Katynia i Smoleńska.

III miejsce:
Michał Schab – klasa I b
Jakub Sidor – klasa I B
Filip Mohammad – klasa III c
Natalia Krasicka – klasa III c

Wyróżnienie:
Malwina Szuchnik – klasa I b
Zofia Alka – klasa I b
Maja Kaczyńska - klasa II b
Maria Tylińska – klasa II b

Opiekunem uczniów była p. Jolanta Gryszpanowicz

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 08 marca 2015

Konkurs języka angielskiego


Martyna Dobrowolska - laureat
Edyta Kaszuba - finalista

w Kuratoryjnym Konkursie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 08 marca 2015

Konkurs geograficzny


Klaudia Batorska - laureat
Jan Kroszka - laureat

w Kuratoryjnym Konkursie Geograficznym dla Gimnazjalistów.
Opiekunem uczniów jest Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 stycznia 2015

Stypendia naukowe
I półrocze roku szk. 2014/2015


Stypendia naukowe za bardzo dobre wyniki w nauce
i godne reprezentowanie szkoły otrzymali:

Julia Dmowska IB
Sandra Fidelangeli IIIB
Jan Kroszka IIIB
Natalia Szpalerska IIIB
Katarzyna Rejman IIIB
Bartłomiej Osuch IIIB
Anna Pyrek IIIB
Alicja Nowik IIIB
Edyta Kaszuba IIIB

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 stycznia 2015

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 972 -1514.Od Cedyni do Orszy".


Maria Tylińska z klasy 2B
Fabian Pecak z klasy 2C

zakwalifikowali się do III etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 -1514. Od Cedyni do Orszy".
Uczniów przygotowała p. Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs fotograficzny


Katarzyna Rejman - I miejsce
Anna Pyrek - II miejsce
Aleksandra Minich - wyróżnienie

w Konkursie Fotograficznym "Praga-Południe - okno na świat historii".
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs fotograficzny


Katarzyna Rejman - I miejsce
Natalia Szpalerska - wyróżnienie

w Konkursie Fotograficznym "Moje miasto, a w nim wielkie zmiany".
Kasia, I miejsce zdobyła za zdjęcie "Okna".
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs fotograficzny


Katarzyna Rejman - I miejsce
Natalia Szpalerska - wyróżnienie

w Konkursie Fotograficznym "Moje miasto, a w nim wielkie zmiany".
Kasia, I miejsce zdobyła za zdjęcie "Okna".
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 18 grudnia 2014

Konkurs literacki


Sandra Fidelangeli

otrzymała wyróżnienie specjalne
w XVII Dzielnicowym Konkursie Literackim "Magia Słowa 2014".
Opiekunem Sandry jest Pani Magdalena Szynal.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2014

Konkurs geograficzny


Jan Kroszka
Klaudia Batorska

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.
Opiekunem ucznia jest Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs biologiczny


Patrycja Sobiecka (opiekun: Pani Agnieszka Łapińska)
Bartłomiej Osuch (opiekun: Pani Agnieszka Czerczak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs języka angielskiego


Martyna Dobrowolska
Edyta Kaszuba
Jan Kołodziejczyk
Agnieszka Młynarska
Bartłomiej Osuch

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs języka niemieckiego


Łukasz Bednarski
Natalia Szpalerska

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.
Opiekunem uczniów jest Pani Magdalena Jassak.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs matematyczny


Cezary Paczocha

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Matematycznego dla Gimnazjalistów.
Opiekunem uczniów jest Pani Beata Staszczyk-Kosiorek.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs chemiczny


Katarzyna Janusek

awansowała do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.
Opiekunem uczniów jest Pani Małgorzata Chałupczak.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs geograficzny


Klaudia Batorska
Jan Kroszka
Jakub Paczusko
Natalia Szpalerska

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.
Opiekunem uczniów jest Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Konkurs "Losy żołnierza..."


Mateusz Fornowski
Fabian Pęcak
Mateusz Piskorski
Magdalena Rajtor
Maria Tylińska
Jeremi Wiąckowski

awansowali do II etapu Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy"
Opiekunem uczniów jest Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Stypendia


Nasi absolwenci:
Olga Cabak
Aleksandra Janowska
Maria Kaczmarska
Szymon Kucharski
Piotr Malinowski
Anna Mierzejewska
Anna Sieńko
Tatiana Śpiewak
Marta Zielińska

za sukcesy odniesione w roku szkolnym 2013/2014
otrzymali Stypendia Prezydenta M.St. Warszawa.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 listopada 2014

Nagrody Burmistrza


Magdalena Szynal (nauczyciel języka polskiego)
Anna Tkaczyk (pedagog, dyrektor)

otrzymały w dniu 14 października 2014 r.
Nagrody Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe.

GRATULUJEMY!!!

-------

wpisał: MK
23 czerwca 2014

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych:

Natalia Szpalerska IIB - I miejsce (opiekun M. Jassak)
Wiktor Sieradzki IIC - II miejsce (opiekun A. Rawska-Gala)
Zuzanna Osiej IIB - III miejsce (opiekun M. Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 czerwca 2014

Konkurs przysłów niemieckojęzycznych

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Przysłów Niemieckojęzycznych:

Aleksandra Komorowska IIIC - I miejsce (opiekun M. Jassak)
Wiktor Sieradzki i Wojciech Wójcicki IIC - II miejsce
(opiekun A. Rawska-Gala)
Antoni Piotrowski IIIC - III miejsce (opiekun M. Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Wojewódzki Konkurs Poetycki
„Piórem po mapie wyobraźni”

Helena Maciejewska kl. IIIB - Grand Prix Konkursu
(opiekun: p. Krystyna Keczeń)

Olga Cabak kl. IIIC - I miejsce w kategorii gimnazja
(opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
16 maja 2014

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy Biblijnej
„Hieronymus 2014”

Helena Maciejewska 3B

Piotr Kurowski 3C

Magdalena Rajtor 1C

Karolina Wichowska 3C

Małgorzata Domagała 3B

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Hieronymus 2014”.
Opiekunem uczniów jest p. Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 maja 2014

Wyniki Warszawskiego Konkursu Fotograficznego
"Sen o Warszawie"

Jury z Centrum Promocji Kultury w składzie:

Pani Aneta Krukowska - fotograf
Pan Marcin Kokoszko - artysta plastyk i fotograf
Pan Adam Rosiński - fotograf

wyłoniło zwycięzców Warszawskiego Konkursu Fotograficznego
"Sen o Warszawie".

Oto lista uczniów nagrodzonych:

1 miejsce
Natalia Drewnik - Gimnazjum nr 28

2 miejsce
Jan Krysiński - Gimnazjum nr 25

3 miejsce
Paulina Zaremba - Gimnazjum nr 28
Justyna Banasik - Gimnazjum nr 25

Wyróżnienia:
Aleksandra Ulkowska - Gimnazjum nr 95
Maria Bramska - Gimnazjum nr 25
Aleksandra Moleń - Gimnazjum nr 25
Zuzanna Pisz - Gimnazjum nr 95
Paulina Gembara - Gimnazjum nr 95

GRATULUJEMY !!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Wyniki Konkursu Plasyczno – Graficznego
„Portret Niemena”

Wiktoria Arczewska 2A - I miejsce

Nina Polek 1B - II miejsce

Justyna Chmielewska 1B - III miejsce

Sandra Fidelangeli 2B - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
15 maja 2014

Wyniki Szkolnego Konkursu
„Prezentacja multimedialna będąca komentarzem
do wybranego utworu Czesława Niemena”

Edyta Kaszuba 2B - I miejsce

Marta Stefaniak 2C - II miejsce

Alicja Nowik 2B - III miejsce
Nina Polek 1B - III miejsce
Sandra Fidelangeli 2B - III miejsce

Katarzyna Rejman 2B - Wyróżnienie
Magdalena Witkowska i Magdalena Biczyk 2B - Wyróżnienie
Szymon Nieckuła 1B - Wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
13 maja 2014

Konkurs informatyczny

Maciej Witkowski (opiekun Michał Konopacki)

zdobył tytuł laureata w Informatycznym
Konkursie dla Gimnazjalistów LOGIA.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ...

Maurycy Czarnocki z kl. 3A (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Konkurs Wiedzy o Pradze Południe

Reprezentacja Gimnazjum nr 25 im. Cz. Niemena w składzie:

Anna Majchrzyk 2C
Natalia Krasicka 2C
Gabriela Lassota 2B

(opiekun: p. Robert Szulc)

zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Pradze Południe zorganizowanego pod patronatem Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasza Kucharskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
22 kwietnia 2014

Konkurs na jubileuszowy ex libris
księgozbioru biblioteki szkolnej

Wyniki konkursu:

Magdalena Witkowska 2B - I miejsce
Martyna Łukasiak 1B - II miejsce
Agnieszka Młynarska 2C - III miejsce
Bartłomiej Osuch 2B - III miejsce

Piotr Malinowski 3B - wyróżnienie
Mateusz Lorenc 2B - wyróżnienie


Praca Niny Wójcickiej z kl. 4b będzie wykonana jako ex libris księgozbioru biblioteki szkolnej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Wyniki XIV Festiwalu Piosenki Angielskiej


SOLIŚCI

I miejsce - Emila Grzegorczyk 2A
I miejsce - Nikola Piechota 2C
II miejsce - Agnieszka Kowalczyk 2B

ZESPOŁY

I miejsce - zespół z kl. 1c w składzie:

Karolina Popowska- solistka
Julia Kalinowska
Dorota Makaruk
Eliza Pawlak
Weronika Lato
Olga Orfin
Kasia Koniecko
Marysia zawadzka
Ania Perońska
Julia Łotaszyńska

II miejsce - zespół z kl.1B w składzie:

Olga Grabowska
Paulina Podpora
Franek Dębkowski- akompaniator /gitara/


Festiwal zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: p. Katarzyna Engwert i p. Edward Bąkowski.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Szkolny konkurs plastyczny
"Plakat na 50 - lecie szkoły"

Wyniki konkursu:

Sandra Fidelangeli 2b - I miejsce
Katarzyna Janusek 2b - II miejsce
Katarzyna Małysz 1b - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

X Dzielnicowy Konkurs Katyński

Patrycja Wysocka (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - I miejsce
Olga Grabowska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Nina Polek (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Maria Tylińska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Julia Godlewska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - wyróżnienie

zostali laureatami X Dzielnicowego Konkursu Katyńskiego
"Polegli na nieludzkiej ziemi...".

Decyzją Jury Konkursowego Patrycja Wysocka pojedzie z tegoroczną pielgrzymką do Katynia i Smoleńska.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Wiktoria Łągiewka (opiekun Edward Bąkowski)

została laureatką Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs chemiczny

Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

została finalistką Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

został laureatem Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs biologiczny

Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.


Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)

został finalistą Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs języka angielskiego

Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.


Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

zostali finalistami Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
02 stycznia 2014

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
02 stycznia 2014

Konkurs historyczny

Maurycy Czarnocki (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansował do III etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 grudnia 2013

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 grudnia 2013

Konkurs języka angielskiego

Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 grudnia 2013

Konkurs biologiczny

Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)
Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
28 listopada 2013

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
21 listopada 2013

Konkurs chemiczny

Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs biologiczny

Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)
Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Wiktoria Łągiewka (opiekun Edward Bąkowski)
Karolina Rutkowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Agnieszka Włodarska (opiekun Ewa Marszałkowska)

awansowały do II etapu Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs chemiczny

Zuzanna Biegała (opiekun Barbara Białokozowicz)
Jakub Borowiec (opiekun Barbara Białokozowicz)
Aleksandra Janowska (opiekun Barbara Białokozowicz)
Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs historyczny

Maurycy Czarnocki (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Fabian Pęcak (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do II etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

awansowała do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs informatyczny

Maciej Witkowski (opiekun Michał Konopacki)

awansował do II etapu Konkurs
Informatycznego dla Gimnazjalistów LOGIA.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)
Weronika Wójcik (opiekun Renata Sobiecka)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 listopada 2013

Konkurs języka angielskiego

Martyna Dobrowolska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Daria Figiel (opiekun Edward Bąkowski)
Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Karolina Rutkowska (opiekun Edward Bąkowski)
Anna Sieńko (opiekun Edward Bąkowski)
Aleksandra Staniszewska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)
Agnieszka Włodarska (opiekun Edward Bąkowski)
Dorota Zdankiewicz (opiekun Ewa Marszałkowska)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 listopada 2013

Konkurs języka niemieckiego

Łukasz Bednarski (opiekun Magdalana Jassak)
Aleksandra Janowska (opiekun Magdalena Jassak)
Natalia Szpalerska (opiekun Magdalena Jassak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.