Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


wpisał: MK
23 czerwca 2014

Konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych:

Natalia Szpalerska IIB - I miejsce (opiekun M. Jassak)
Wiktor Sieradzki IIC - II miejsce (opiekun A. Rawska-Gala)
Zuzanna Osiej IIB - III miejsce (opiekun M. Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 czerwca 2014

Konkurs przysłów niemieckojęzycznych

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Przysłów Niemieckojęzycznych:

Aleksandra Komorowska IIIC - I miejsce (opiekun M. Jassak)
Wiktor Sieradzki i Wojciech Wójcicki IIC - II miejsce
(opiekun A. Rawska-Gala)
Antoni Piotrowski IIIC - III miejsce (opiekun M. Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Wojewódzki Konkurs Poetycki
„Piórem po mapie wyobraźni”

Helena Maciejewska kl. IIIB - Grand Prix Konkursu
(opiekun: p. Krystyna Keczeń)

Olga Cabak kl. IIIC - I miejsce w kategorii gimnazja
(opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
16 maja 2014

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy Biblijnej
„Hieronymus 2014”

Helena Maciejewska 3B

Piotr Kurowski 3C

Magdalena Rajtor 1C

Karolina Wichowska 3C

Małgorzata Domagała 3B

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Hieronymus 2014”.
Opiekunem uczniów jest p. Adam Gościński.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 maja 2014

Wyniki Warszawskiego Konkursu Fotograficznego
"Sen o Warszawie"

Jury z Centrum Promocji Kultury w składzie:

Pani Aneta Krukowska - fotograf
Pan Marcin Kokoszko - artysta plastyk i fotograf
Pan Adam Rosiński - fotograf

wyłoniło zwycięzców Warszawskiego Konkursu Fotograficznego
"Sen o Warszawie".

Oto lista uczniów nagrodzonych:

1 miejsce
Natalia Drewnik - Gimnazjum nr 28

2 miejsce
Jan Krysiński - Gimnazjum nr 25

3 miejsce
Paulina Zaremba - Gimnazjum nr 28
Justyna Banasik - Gimnazjum nr 25

Wyróżnienia:
Aleksandra Ulkowska - Gimnazjum nr 95
Maria Bramska - Gimnazjum nr 25
Aleksandra Moleń - Gimnazjum nr 25
Zuzanna Pisz - Gimnazjum nr 95
Paulina Gembara - Gimnazjum nr 95

GRATULUJEMY !!!


wpisała: AD
20 maja 2014

Wyniki Konkursu Plasyczno – Graficznego
„Portret Niemena”

Wiktoria Arczewska 2A - I miejsce

Nina Polek 1B - II miejsce

Justyna Chmielewska 1B - III miejsce

Sandra Fidelangeli 2B - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
15 maja 2014

Wyniki Szkolnego Konkursu
„Prezentacja multimedialna będąca komentarzem
do wybranego utworu Czesława Niemena”

Edyta Kaszuba 2B - I miejsce

Marta Stefaniak 2C - II miejsce

Alicja Nowik 2B - III miejsce
Nina Polek 1B - III miejsce
Sandra Fidelangeli 2B - III miejsce

Katarzyna Rejman 2B - Wyróżnienie
Magdalena Witkowska i Magdalena Biczyk 2B - Wyróżnienie
Szymon Nieckuła 1B - Wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
13 maja 2014

Konkurs informatyczny

Maciej Witkowski (opiekun Michał Konopacki)

zdobył tytuł laureata w Informatycznym
Konkursie dla Gimnazjalistów LOGIA.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego ...

Maurycy Czarnocki z kl. 3A (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
13 maja 2014

Konkurs Wiedzy o Pradze Południe

Reprezentacja Gimnazjum nr 25 im. Cz. Niemena w składzie:

Anna Majchrzyk 2C
Natalia Krasicka 2C
Gabriela Lassota 2B

(opiekun: p. Robert Szulc)

zajęła II miejsce w Dzielnicowym Konkursie Wiedzy o Pradze Południe zorganizowanego pod patronatem Senatora Rzeczypospolitej Polskiej Marka Borowskiego oraz Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Tomasza Kucharskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
22 kwietnia 2014

Konkurs na jubileuszowy ex libris
księgozbioru biblioteki szkolnej

Wyniki konkursu:

Magdalena Witkowska 2B - I miejsce
Martyna Łukasiak 1B - II miejsce
Agnieszka Młynarska 2C - III miejsce
Bartłomiej Osuch 2B - III miejsce

Piotr Malinowski 3B - wyróżnienie
Mateusz Lorenc 2B - wyróżnienie


Praca Niny Wójcickiej z kl. 4b będzie wykonana jako ex libris księgozbioru biblioteki szkolnej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
3 kwietnia 2014

Wyniki XIV Festiwalu Piosenki Angielskiej


SOLIŚCI

I miejsce - Emila Grzegorczyk 2A
I miejsce - Nikola Piechota 2C
II miejsce - Agnieszka Kowalczyk 2B

ZESPOŁY

I miejsce - zespół z kl. 1c w składzie:

Karolina Popowska- solistka
Julia Kalinowska
Dorota Makaruk
Eliza Pawlak
Weronika Lato
Olga Orfin
Kasia Koniecko
Marysia zawadzka
Ania Perońska
Julia Łotaszyńska

II miejsce - zespół z kl.1B w składzie:

Olga Grabowska
Paulina Podpora
Franek Dębkowski- akompaniator /gitara/


Festiwal zorganizowali nauczyciele języka angielskiego: p. Katarzyna Engwert i p. Edward Bąkowski.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

Szkolny konkurs plastyczny
"Plakat na 50 - lecie szkoły"

Wyniki konkursu:

Sandra Fidelangeli 2b - I miejsce
Katarzyna Janusek 2b - II miejsce
Katarzyna Małysz 1b - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 marca 2014

X Dzielnicowy Konkurs Katyński

Patrycja Wysocka (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - I miejsce
Olga Grabowska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Nina Polek (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Maria Tylińska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - II miejsce
Julia Godlewska (opiekun Jolanta Gryszpanowicz) - wyróżnienie

zostali laureatami X Dzielnicowego Konkursu Katyńskiego
"Polegli na nieludzkiej ziemi...".

Decyzją Jury Konkursowego Patrycja Wysocka pojedzie z tegoroczną pielgrzymką do Katynia i Smoleńska.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Wiktoria Łągiewka (opiekun Edward Bąkowski)

została laureatką Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs chemiczny

Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

została finalistką Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

został laureatem Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs biologiczny

Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.


Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)

został finalistą Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
20 marca 2014

Konkurs języka angielskiego

Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)

została laureatką Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.


Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

zostali finalistami Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
02 stycznia 2014

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
02 stycznia 2014

Konkurs historyczny

Maurycy Czarnocki (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansował do III etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 grudnia 2013

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 grudnia 2013

Konkurs języka angielskiego

Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 grudnia 2013

Konkurs biologiczny

Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)
Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
28 listopada 2013

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
21 listopada 2013

Konkurs chemiczny

Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs biologiczny

Jakub Borowiec (opiekun Agnieszka Łapińska)
Olga Cabak (opiekun Agnieszka Łapińska)
Aleksandra Janowska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Piotr Malinowski (opiekun Agnieszka Czerczak)
Anna Sieńko (opiekun Agnieszka Łapińska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Biologicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs geograficzny

Szymon Kucharski (opiekun Renata Kowalska)

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Geograficznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Wiktoria Łągiewka (opiekun Edward Bąkowski)
Karolina Rutkowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Agnieszka Włodarska (opiekun Ewa Marszałkowska)

awansowały do II etapu Konkursu Wiedzy
Obywatelskiej i Ekonomicznej dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs chemiczny

Zuzanna Biegała (opiekun Barbara Białokozowicz)
Jakub Borowiec (opiekun Barbara Białokozowicz)
Aleksandra Janowska (opiekun Barbara Białokozowicz)
Gabriela Nowak (opiekun Barbara Białokozowicz)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Chemicznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs historyczny

Maurycy Czarnocki (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)
Fabian Pęcak (opiekun Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do II etapu Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs historyczny

Maria Kaczmarska (opiekun Robert Szulc)

awansowała do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Historycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs informatyczny

Maciej Witkowski (opiekun Michał Konopacki)

awansował do II etapu Konkurs
Informatycznego dla Gimnazjalistów LOGIA.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 listopada 2013

Konkurs języka polskiego

Anna Mierzejewska (opiekun Krystyna Keczeń)
Weronika Wójcik (opiekun Renata Sobiecka)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Polonistycznego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 listopada 2013

Konkurs języka angielskiego

Martyna Dobrowolska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Daria Figiel (opiekun Edward Bąkowski)
Aleksandra Janowska (opiekun Ewa Marszałkowska)
Piotr Młynarski (opiekun Ewa Marszałkowska)
Ewelina Mohammad (opiekun Edward Bąkowski)
Karolina Rutkowska (opiekun Edward Bąkowski)
Anna Sieńko (opiekun Edward Bąkowski)
Aleksandra Staniszewska (opiekun Agnieszka Łapińska)
Tatiana Śpiewak (opiekun Edward Bąkowski)
Agnieszka Włodarska (opiekun Edward Bąkowski)
Dorota Zdankiewicz (opiekun Ewa Marszałkowska)
Marta Zielińska (opiekun Edward Bąkowski)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 listopada 2013

Konkurs języka niemieckiego

Łukasz Bednarski (opiekun Magdalana Jassak)
Aleksandra Janowska (opiekun Magdalena Jassak)
Natalia Szpalerska (opiekun Magdalena Jassak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu
Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.