Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

wpisała: AD
28 czerwca 2013

Grochowskie Spotkania Teatralne

Nagroda Publiczności dla zespołu teatralnego złożonego z uczniów kl. III gimnazjum za spektakl pt. „Podróż do świata mitologii” ( opiekun: M. Szynal)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
28 czerwca 2013

Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronimus

Anna Czechowska z kl. III C ( opiekun:P. Cieślik)
została laureatką Konkursu Wiedzy Biblijnej Hieronimus


Justyna Buczkowska z kl. III C ( opiekun: P. Cieślik)
została finalistką Konkursu Wiedzy Biblijnej Hieronimus

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
28 czerwca 2013

Dzielnicowy Konkurs Fotograficzny
„Obiekty sakralne na Pradze Południe”

Jan Krysiński z kl. I B - III miejsce
Maria Bramska- wyróżnienie
Franciszek Drela- wyróżnienie
Anna Pyrek- wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
28 czerwca 2013

Szkolny Konkurs Ortograficzny

Aleksandra Staniszewskaz kl. II B ( opiekun: K. Keczeń)

zdobyła Tytuł Mistrza Ortografii

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
28 czerwca 2013

Konkurs Literacki „Magia Pragi- magia jesieni”

Laura Fidelangeli z kl. IIIB ( opiekun: R. Sobiecka)

zajęła I miejsce w kategorii poezja

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
28 czerwca 2013

Konkurs Literacki Festiwalu „Rozwiń talent!”

Helena Maciejewska z kl. II B

zajęła II miejsce w kategorii poezja

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
17 czerwca 2013

Konkurs piosenki niemieckojęzycznej

Wiktoria Łągiewka

otrzymała wyróżnienie Teatru Rampa
w III Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej.
Opiekunem Wiktorii jest Pani Magdalena Jassak.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
17 czerwca 2013

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego

Uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w III Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. S. B. Lindego w Poznaniu. W olimpiadzie wzięło udział ponad 15 000 uczniów z całej Polski. Warunkiem zakwalifikowania się do finału było rozwiązanie testów językowych za pośrednictwem Internetu oraz przygotowanie autoprezentacji filmowej.

Finalistką olimpiady została uczennica klasy IIIB
Marianna Czerczak (opiekun - Edward Bąkowski).

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
06 czerwca 2013

Konkurs przysłów niemieckich

Julia Karwas - I miejsce (opiekun Alina Rawska-Gala)
Paulina Pawłowska - II miejsce (opiekun Magdalena Jassak)
Katarzyna Kodym - III miejsce (opiekun Magdalena Jassak)

w szkolnym konkursie przysłów niemieckich dla uczniów gimnazjum.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 maja 2013

Konkurs gramatyczny

Michał Kośnik - laureat I miejsca

w finale III Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego
im. ks. Onufrego Kopczyńskiego.
Opiekunem Michała jest Pani Renata Sobiecka.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 maja 2013

Konkurs interdyscyplinarny

Aleksandra Staniszewska - finalista

w Konkursie Interdyscyplinarnym
„Bądź sobą - szukaj własnej drogi. Janusz Korczak”.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 maja 2013

Festiwal "Rozwiń Talent!"

Wiktoria Łągiewka - I miejsce

w kategorii proza, za utwór pt. "Maj na Sakiej Kępie",
w Konkursie Literackim Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2013.
Opiekunem Wiktorii jest Pani Krystyna Keczeń.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
16 kwietnia 2013

Festiwal "Rozwiń Talent!" 2013
Konkurs Fotograficzny

W kategorii gimnazja (13-16 lat)

Katarzyna Rejman

zajęła I miejsce za wykonanie zdjęcia pt. „Pawie pióro”.
Laureatkę do konkursu przygotował Pan Adam Gościński.


Piotr Malinowski

zajął II miejsce za wykonanie zdjęcia pt. „Schody” (Kościół, Barcelona).
Laureata do konkursu przygotował Pan Adam Gościński.


Anna Pyrek

zajęła III miejsce za wykonanie zdjęcia pt. „Wspomnienie z dzieciństwa” (Ostrowo, Polska).
Laureatkę do konkursu przygotowała Pani Anna Domańska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 kwietnia 2013

Konkurs polonistyczny

Michał Kośnik - finalista

w Kuratoryjnym Konkursie Polonistycznym.
Opiekunem Michała jest Pani Renata Sobiecka.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
12 kwietnia 2013

Konkurs informatyczny

Maciej Morawski - laureat
Maciej Witkowski - finalista

w Konkursie Informatycznym dla gimnazjalistów LOGIA13.
Opiekunem uczniów jest Pan Michał Konopacki.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
08 kwietnia 2013

Konkurs historyczny

Przemysław Rybak - laureat
Szymon Groszkiewicz - finalista
Maria Lipiec - finalista
Bartłomiej Macierewicz - finalista

w XVIII edycji Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego
w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej".
Opiekunem uczniów jest Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
03 kwietnia 2013

Konkurs recytatorski

Joanna Młotek - I miejsce

w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".
Opiekunem Asi jest Pani Maria Juraszyńska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
03 kwietnia 2013

Konkurs poetycki

Helena Maciejewska - III miejsce za wiersz "Sens"
Laura Fidelangeli - wyróżnienie
Edyta Kaszuba - wyróżnienie
Anna Majszczyk - wyróżnienie

w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Odkrywamy Talenty Przyszłości". Opiekunami dziewczyn są: Pani Renata Sobiecka (Laura),
Pani Magdalena Szynal (Edyta) i Pani Krystyna Keczeń (Ania).

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
26 marca 2013

Konkurs biologiczny

Oskar Sarzyński - laureat
Aleksandra Janowska - finalista
Inga Kowalczyk - finalista
Anna Sieńko - finalista

w Kuratoryjnym Konkursie Biologicznym.
Opiekunami uczniów są: Pani Ewa Grabowska-Turek (Oskar i Inga)
i Pani Agnieszka Łapińska (Ola i Ania).

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 marca 2013

Konkurs historyczny

Joanna Ferdorczyk - I miejsce
Laura Fidelangeli - II miejsce
Anna Kozłowska - wyróżnienie

w IX Dzielnicowym Konkursie Katyńskim "?Polegli na nieludzkiej ziemi"? , organizowanym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe.
Opiekunem uczniów jest Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 marca 2013

Konkurs geograficzny

Damian Górka - laureat
Wojciech Jeleń - laureat
Maria Kaczmarska - laureat
Wiktoria Łągiewka - laureat
Maciej Morawski - laureat
Aleksandra Nagańska - laureat
Weronika Szczeblewska - laureat
Wiktoria Grabowska - finalista
Kamil Kondracki - finalista

w Kuratoryjnym Konkursie Geograficznym.
Opiekunem uczniów jest Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 marca 2013

Konkurs historyczny

Bartłomiej Macierewicz - laureat
Maciej Morawski - laureat
Przemysław Rybak - laureat
Kacper Budziłowski - finalista
Maria Lipiec - finalista

w Kuratoryjnym Konkursie Historycznym.
Opiekunem uczniów jest Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 marca 2013

Olimpiada wiedzy o społeczeństwie

Piotr Danowski - laureat
Karolina Gumiężna - laureat
Patrycja Ostrowska - laureat
Joanna Prządka - laureat

w wojewódzkim etapie Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.
Opiekunem uczniów jest Pan Edward Bąkowski.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 marca 2013

Konkurs języka angielskiego

Kacper Budziłowski (opiekun: Ewa Marszałkowska)
Grzegorz Chadysz (opiekun: Edward Bąkowski)
Kalina Rukat (opiekun: Ewa Marszałkowska)
Przemysław Rybak (opiekun: Agnieszka Czerczak)

zostali finalistami w Kuratoryjnym Konkursie Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 marca 2013

Konkurs gramatyczny

Laura Fidelangeli
Karolina Gumiężna
Michał Kośnik
Alicja Kwiatkowska

awansowały do finału Pijarskiego Konkursu Gramatycznego.
Opiekunem uczniów jest Pani Renata Sobiecka.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 marca 2013

Konkurs polonistyczny

Aleksandra Janowska

awansowała do II etapu Konkursu "Z poprawną polszczyzną na co dzień".
Opiekunem Oli jest Pani Danuta Krzypkowska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 lutego 2013

Konkurs matematyczny

Maciej Morawski

został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.
Opiekunem Maćka jest Pani Beata Staszczyk-Kosiorek.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 lutego 2013

Konkurs informatyczny

Maciej Morawski
Maciej Witkowski

awansowali do III etapu Konkursu Informatycznego LOGIA13.
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Michał Konopacki.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
27 stycznia 2013

Olimpiada wiedzy o społeczeństwie

Piotr Danowski
Karolina Gumiężna
Patrycja Ostrowska
Joanna Prządka

awansowali do finałowego wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Opiekunem uczniów jest p. Edward Bąkowski.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
14 stycznia 2013

Konkurs interdyscyplinarny

Aleksandra Staniszewska

awansowała do III etapu Konkursu Interdyscyplinarnego
„Bądź sobą - szukaj własnej drogi. Janusz Korczak”.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 stycznia 2013

Konkurs polonistyczny

Michał Kośnik

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.
Michała do konkursu przygotowuje Pani Renata Sobiecka.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 stycznia 2013

Wyniki konkursu

Poniżej przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu
o Krajach Niemieckojęzycznych DACH-Länder

Anna Dudzińska - I miejsce
Katarzyna Kodym - II miejsce
Przemysław Rybak - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
10 stycznia 2013

Konkurs języka niemieckiego

Łukasz Bednarski
Marianna Czerczak
Julia Karwas
Katarzyna Kodym

awansowali do II etapu XI Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego
dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
21 grudnia 2012

Konkurs interdyscyplinarny

Aleksandra Staniszewska

awansowała do II etapu Konkursu Interdyscyplinarnego
„Bądź sobą - szukaj własnej drogi. Janusz Korczak”.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
19 grudnia 2012

Konkurs języka angielskiego

Kacper Budziłowski (opiekun: Ewa Marszałkowska)
Grzegorz Chadysz (opiekun: Edward Bąkowski)
Kalina Rukat (opiekun: Ewa Marszałkowska)
Przemysław Rybak (opiekun: Agnieszka Czerczak)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 grudnia 2012

Konkurs historyczny

Kacper Budziłowski
Maria Lipiec
Bartłomiej Macierewicz
Maciej Morawski
Przemysław Rybak

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.
Uczniów do konkursu przygotowuje Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 grudnia 2012

Konkurs geograficzny

Damian Górka
Wiktoria Grabowska
Wojciech Jeleń
Maria Kaczmarska
Kamil Kondracki
Wiktoria Łągiewka
Maciej Morawski
Aleksandra Nagańska
Weronika Szczeblewska

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.
Uczniów do konkursu przygotowuje Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 grudnia 2012

Konkurs plastyczno-historyczny

Barbara Zwolińska zajęła I miejsce
Anna Majszyk zdobyła wyróżnienie

w VIII Dzielnicowym Konkursie Plastyczno-Historycznym
"Pamięć historii żyje w nas..." w kategorii prezentacja multimedialna.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
29 listopada 2012

Konkurs matematyczny

Maciej Morawski

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.
Maćka do konkursu przygotowuje Pani Beata Staszczyk-Kosiorek.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 listopada 2012

Konkurs filmowy "Warszawa bez barier 2012"

Marianna Czerczak
Joanna Fedorczyk
Weronika Szczeblewska

zakwalifikowały się do II etapu konkursu filmowego „Warszawa bez barier 2012” (opiekun:p. Anna Domańska)

GRATULUJEMY!!!

Jury, któremu przewodniczył zastępca Prezydenta m. st. Warszawy, wybrało 10 najlepszych filmów, które można obejrzeć i oddać na nie głos do 4 grudnia (godz. 24:00) na stronie: www.warszawabezbarier.org. Film reprezentujący naszą szkołę to: „Warszawa bez barier, czyli życie bez oporu”.


wpisała: AD
23 listopada 2012

Praski Konkurs Patriotyczny

Wiktoria Łągiewka

otrzymała wyróżnienie w VIII edycji Praskiego Konkursu Patriotycznego
im. Gen. Jakuba Jasińskiego w kategorii pieśni i piosenki patriotycznej
(opiekun: p. Dorota Sałek).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 listopada 2012

Praski Konkurs Patriotyczny

Laura Fidelangeli

otrzymała wyróżnienie w VIII edycji Praskiego Konkursu Patriotycznego
im. Gen. Jakuba Jasińskiego w kategorii recytatorskiej
(opiekun: p. Renata Sobiecka).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 listopada 2012

Dzielnicowy Konkurs Literacki „Magia słowa”

Olga Cabak

zdobyła wyróżnienie w XV Dzielnicowym Konkursie Literackim „Magia słowa”
w kategorii poezja (opiekun:p. Danuta Krzypkowska).

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 listopada 2012

Konkurs biologiczny

Anna Sieńko (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Oskar Sarzyński (opiekun: p. Ewa Grabowska - Turek)
Inga Kowalczyk (opiekun: p. Ewa Grabowska - Turek)
Aleksandra Janowska (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
23 listopada 2012

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Przemysław Rybak
Szymon Groszkiewicz
Bartłomiej Krzysztof Macierewicz
Maria Wiktoria Lipiec
Jakub Piotr Przybylski
Viana Butko

awansowali do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”
(opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz).

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
6 listopada 2012

Konkurs polonistyczny

Michał Kośnik
Aleksandra Tkaczyk

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.
Michała do konkursu przygotowuje Pani Renata Sobiecka,
zaś Olę Pani Maria Juraszyńska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
6 listopada 2012

Konkurs informatyczny

Wiktoria Łągiewka
Maciej Morawski
Maciej Witkowski

awansowali do II etapu Konkursu Informatycznego LOGIA13.
Opiekunem uczniów w konkursie jest Pan Michał Konopacki.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
31 października 2012

Konkurs historyczny

Kacper Budziłowski
Maria Lipiec
Bartłomiej Macierewicz
Maciej Morawski
Witold Pogorzelski
Przemysław Rybak
Mateusz Rybicki

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.
Uczniów do konkursu przygotowuje Pani Jolanta Gryszpanowicz.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs matematyczny

Maciej Morawski

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.
Maćka do konkursu przygotowuje Pani Beata Staszczyk-Kosiorek.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs geograficzny

Damian Górka
Wiktoria Grabowska
Wojciech Jeleń
Maria Kaczmarska
Kamil Kondracki
Wiktoria Łągiewka
Maciej Morawski
Aleksandra Nagańska
Weronika Szczeblewska
Mateusz Szczepański

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.
Uczniów do konkursu przygotowuje Pani Renata Kowalska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs fizyczny

Bartłomiej Wrona

awansował do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego.
Bartka do konkursu przygotowuje Pani Maria Kwasiborska.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs języka angielskiego

Aleksandra Brol
Kacper Budziłowski
Grzegorz Chadysz
Marianna Czerczak
Michalina Dąbrowska
Szymon Groszkiewicz
Karolina Gumiężna
Piotr Guz
Aleksandra Janowska
Julia Karwas
Alicja Kwiatkowska
Aleksandra Nagańska
Patrycja Ostrowska
Jakub Osuch
Mikołaj Rogowski
Kalina Rukat
Przemysław Rybak
Mateusz Szczepański
Tatiana Śpiewak
Szymon Witkowski
Bartłomiej Wrona

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs wiedzy obywatelskiej i ekonomicznej

Piotr Danowski
Karolina Gumiężna
Patrycja Ostrowska
Joanna Prządka

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy Obywatelskiej
i Ekonomicznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
29 października 2012

Konkurs języka niemieckiego

Julia Karwas
Katarzyna Kodym
Anna Lipiec
Przemysław Rybak

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 października 2012

Stypendia edukacyjne Prezydenta m. st. Warszawa "Sapere Auso", za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2011/2012 otrzymali:

Anna Cegieła
Gabriela Kozakiewicz
Adam Morawski
Julia Woźniak
Aleksandra Tkaczyk

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 października 2012

Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, za wybitne osiągnięcia w pracy
na rzecz oświaty Dzielnicy Praga-Południe otrzymały:

Agnieszka Garbacz - nauczyciel etyki
Anna Tkaczyk - dyrektor ZS84

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 października 2012

Podziękowania od Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe, za przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych otrzymali:

Agnieszka Garbacz
Ewa Grabowska-Turek
Renata Kowalska
Danuta Krzypkowska
Robert Szulc

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
16 października 2012

Absolwenci naszego gimnazjum zostali uhonorwani przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy. Są to:

Anna Cegieła
Gabriela Kozakiewicz
Adam Morawski
Julia Tobolska
Julia Woźniak

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
11 października 2012

Wars i Sawa

Miło nam jest poinformawać, że nasza szkoła podstawowa i gimnazjum otrzymały Certfikaty Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierającym uzdolnionych.







Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.