Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

wpisał: MK
27 czerwca 2012

Konkurs Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Anna Kozioł z kl. III c (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

została finalistką
Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
04 czerwca 2012

Konkurs Piosenki Niemieckojęzycznej

W II Warszawskim Konkursie Piosenki Niemieckojęzycznej DACHL-L 2012
nasi uczniowie: Karolina Jaskółowska IIc, Maciej Mikołajczyk IIIa
oraz Wiktoria Łągiewka Ib zostali wyróżnieni przez jury i zaproszeni do udziału w warsztatach muzycznych i nagrania wspólnej piosenki.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
04 czerwca 2012

Konkurs Przysłów Niemieckich - wyniki

Wyniki Konkursu Przysłów Niemieckich

Julia Karwas IIc - I miejsce
Katarzyna Kodym IIa, Joanna Młotek IIc, Karolina Piłko IIIc - II miejsce
Aleksandra Grzelak IIIa, Aleksandra Nowik IIIc, Mikołaj Rogowski IIb
- III miejsce

W konkursie wzięło udział 31 uczniów. Nagrody książkowe ufundowało wydawnictwo LektorKlett.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 czerwca 2012

Konkurs polonistyczny

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

został finalistą IV Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
"Z ortografią na co dzień".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 czerwca 2012

Konkurs polonistyczny

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

został finalistą VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego
"Z poprawną polszczyzną na co dzień...".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
04 czerwca 2012

Konkurs gramatyczny

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

został finalistą Ogólnopolskiego Pijarskiego Konkursu Gramatycznego
im. ks. Onufrego Kopczyńskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
04 czerwca 2012

Konkurs filozoficzny

Gabriela Kozakiewicz IIIb (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
została laureatką Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego
"W drodze ku mądrości",

Patrycja Stela IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
została finalistką Interdyscyplinarnego Konkursu Filozoficznego
"W drodze ku mądrości".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
21 maja 2012

Wars i Sawa

Nasze gimnazjum ubiega się o Certfikat Prezydenta m.st. Warszawy
"Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierającym uzdolnionych.



wpisała: MK
07 maja 2012

Konkurs języka hiszpańskiego - wyniki

Wyniki Ogólnowarszawskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego
"Espana – su habla y su cultura":

Gabriela Kozakiewicz IIIb - I miejsce
Laura Fidelangeli IIb - II miejsce
Uczennica Gimnazjum nr 18 - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
07 maja 2012

Konkurs języka angielskiego - wyniki

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego
"Reach Higher" dla klas I i II gimnazjum:

Piotr Guz IIb - I miejsce
Patrycja Ostrowska IIb, Aleksandra Brol IIb - II miejsce
Marianna Czerczak IIb i dwoje uczniów Gimnazjum nr 18 - III miejsce

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
07 maja 2012

Konkurs teatralny

Grupa "Antrakt" (opiekun: p. Magdalena Szynal)

zajęła I miejsce
w X Festiwalu Małych Form Teatralnych Gimnazjów Mazowieckich.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
07 maja 2012

Konkurs teatralny

Grupa "Antrakt" (opiekun: p. Magdalena Szynal)

otrzymała nagrodę jury młodzieżowego
w kategorii gimnazjalnej Grochowskich Spotkań Teatralnych "Na rogatkach".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 kwietnia 2012

Konkurs informatyczny

Maciej Morawski IIb (opiekun: p. Michał Konopacki)

został finalistą Konkursu Informatycznego Logia12.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 kwietnia 2012

Konkurs informatyczny

Karolina Jaskółowska IIc
Agnieszka Kostrzewa IIc
Anna Kozłowska IIc
Joanna Młotek IIc
Filip Zowczak IIIa
Kacper Budziłowski IIc
Michał Gałązka IIc
Szymon Groszkiewicz IIb
Maciej Morawski IIb
Bartłowmiej Wrona IIc

otrzymali wyróżnienie w konkursie informatycznym „P@sj@ n@ M@x@ powered by Logitech” dedykowanym uczniom warszawskich szkół gimnazjalnych. Zadaniem uczniów było zaprojektować, pod opieką nauczyciela, stronę internetową, dotyczącą ich pasji oraz zainteresowań. Uczniowe w nagrodę otrzymali wysokiej klasy myszy komputerowe, zaś dla szkoły firma Logitech ufundowała 30 bezprzewodowych zestawów klawiatur i myszy komputerowych.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
23 kwietnia 2012

Konkurs BRD

Kacper Budziłowski IIc
Marcin Lisowski IIIb
Maciej Morawski IIb

zajęli I miejsce w dzielnicowym etapie Konkursu Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wygrywając, drużyna została reprezentantem dzielnicy w etapie warszawskim, który odbędzie się 27 kwietnia. Trzymajmy kciuki:)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
1 kwietnia 2012


XVII Konkurs Recytatorski "Magia słowa"

W eliminacjach dzielnicowych XVII Konkursu Recytatorskiego "Magia słowa"

w kategorii gimnazja:

Anna Kozłowska 2C (opiekun:p. Maria Juraszyńska)
zdobyła wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!



wpisał: MK
28 marca 2012

Konkurs polonistyczny

Julia Woźniak IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Grupa "Antrakt"

zajęła I miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych,
w Konkursie Teatralnym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Karolina Jaskółowska

zająła II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych,
w Konkursie Wokalnym Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: MK
19 marca 2012

"Rozwiń Talent!" 2012

Helena Maciejewska

otrzymała wyróżnienie w kategorii szkół gimnazjalnych,
w Konkursie Literackim Dzielnicowego Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2012.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
14 marca 2012

Konkurs biologiczny

Anna Cegieła IIIb (opiekun: p. Ewa Grabowska-Turek)
Aleksandra Tkaczyk IIc (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)

zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
6 marca 2012

Konkurs geograficzny

Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)
został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego,
Jędrzej Niessner IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)
został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
6 marca 2012

Konkurs historyczny

Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Robert Szulc)

został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
6 marca 2012

Konkurs informatyczny

Maciej Morawski IIb (opiekun: p. Michał Konopacki)

awansował do III etapu Konkursu Informatycznego LOGIA.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
21 lutego 2012

Konkurs Języka Angielskiego

Zuzanna Rycombel z kl. III c (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

została finalistką
Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
7 lutego 2012

Kuratoryjny Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronymus”

Helena Maciejewska z kl. I b (opiekun: p. Adam Gościński)
Dominika Worsa z kl. III c (opiekun: p. Adam Gościński)

zakwalifikowały się do II etapu
Kuratoryjnego Gimnazjalnego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Hieronymus”.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Konkurs fotograficzny „Pamięć Katynia"

Piotr Malinowski Ib - wyróżnienie (opiekun: p. Adam Gościński)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Konkurs „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

Paweł Kazulo IIIc (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

awansował do II etapu konkursu.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Konkurs „Z poprawną ortografią na co dzień”

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Jan Domagała IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Michał Kurowski IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

awansowali do II etapu konkursu.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Jan Domagała IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Jakub Choromański IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Michał Kurowski IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Adrianna Kryska IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Karolina Gumiężna IIIc (opiekun: p. Renata Sobiecka)

awansowali do II etapu konkursu.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Pijarski Konkurs Gramatyczny

Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

awansował do etapu finałowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
5 lutego 2012

Konkurs filozoficzny

Witold Pogorzelski IIa (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Gabriela Kozakiewicz IIIb (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Patrycja Stela IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Karol Trzykowski IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

awansowali do II etapu Konkursu Filozoficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
15 stycznia 2012

Konkurs polonistyczny

Julia Woźniak IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 grudnia 2011

Konkurs geograficzny

Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)
Jędrzej Niessner IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 grudnia 2011

Konkurs historyczny

Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Robert Szulc)

awansował do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 grudnia 2011

Konkurs biologiczny

Anna Cegieła IIIb (opiekun: p. Ewa Grabowska-Turek)
Aleksandra Tkaczyk IIc (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)

awansowały do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 grudnia 2011

Konkurs języka angielskiego

Zuzanna Rycombel IIIc (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

awansowała do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
20 grudnia 2011

Konkurs wokalno-recytatorski

Wiktoria Łągiewka Ib

zdobyła wyróżnienie w kategorii wokal, w III Ogólnopolskim Konkursie Wokalno-Recytatorskim poezji K.I. Gałczyńskiego "Ojczyzaną moją jest muzyka...".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD
9 grudnia 2011

Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Karolina Jaskółowska IIc

została laureatką I Warszawskiego Konkursu Piosenki Anglojęzycznej "START TO SING", który odbył się w dniach 30 listopada - 1 grudnia 2011r.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
05 grudnia 2011

Konkurs informatyczny

Wiktoria Łągiewka Ib
Maciej Witkowski Ia
Maciej Morawski IIb
Adam Morawski IIIb

awansowali do II etapu Konkursu Informatycznego LOGIA

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
05 grudnia 2011

Konkurs biologiczny

Aleksandra Tkaczyk IIc (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Anna Cegieła IIIb (opiekun: p. Ewa Grabowska-Turek)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
05 grudnia 2011

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Marianna Czerczak IIb (opiekun: p. Magdalena Jassak)
Przemysław Rybak IIc (opiekun: p. Magdalena Jassak)

awansowali do II etapu X Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego.

Drugi etap konkursu odbędzie się 13.01.2012

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
05 grudnia 2011

Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych


16.11.2011 odbył się Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych.
Wzięło w nim udział 40 gimnazjalistów.

I miejsce zajęły: Anna Dudzińska IIc i Aleksandra Grejcz IIIa
II miejsce Jakub Choromański IIIc
III miejsce Marianna Czerczak IIb

Nagrody książkowe ufundowało wydawnictwo LektorKlett.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
15 listopada 2011

VII Praski Konkurs Patriotyczny


W VII Praskim Konkursie Patriotycznym (w kategorii szkoły gimnazjalne) nagrody i wyróżnienia zdobyli:

Laura Fidelangeli II b (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)
Kacper Kresa IIIc (opiekun: p. Agnieszka Garbacz)

otrzymali wyróżnienia w konkursie recytatorskim

oraz
Wiktoria Łągiewka I b (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)

otrzymała II miejsce w konkursie pieśni i piosenki patriotycznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
3 listopada 2011

Konkurs polonistyczny

Gabriela Kozakiewicz IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Julia Woźniak IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Konkurs matematyczny

Maciej Morawski IIb (opiekun: p. Beata Staszczyk - Kosiorek)
Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Beata Staszczyk - Kosiorek)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Konkurs polonistyczny

Gabriela Kozakiewicz IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Julia Woźniak IIIb (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Konkurs fizyczny

Piłko Karolina IIIc (opiekun: p. Jolanta Szlęk)
Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Jolanta Szlęk)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 października 2011

Konkurs geograficzny

Anna Dębska IIIc (opiekun: p. Renata Kowalska)
Marcin Łopusiński IIIc (opiekun: p. Renata Kowalska)
Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)
Jędrzej Nessner IIIb (opiekun: p. Renata Kowalska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 października 2011

Konkurs historyczny

Adam Morawski IIIb (opiekun: p. Robert Szulc)
Bartłomiej Macierewicz IIb (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
18 października 2011

Konkurs języka angielskiego

Przemysław Rybak IIc (opiekun: p. Agnieszka Czerczak)
Gabriela Kozakiewicz IIIb (opiekun: p. Agnieszka Czerczak)
Tomasz Bogiel IIIc (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Kacper Budziłowski IIc (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Zuzanna Rycombel IIIc (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Marianna Czerczak IIb (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Aleksandra Brol IIb (opiekun: p.Edward Bąkowski)
Piotr Guz IIb (opiekun: p. Edward Bąkowski)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK
13 października 2011

Konkurs języka niemieckiego

Marianna Czerczak IIb (opiekun: p. Magdalena Jassak)
Przemysław Rybak IIc (opiekun: p. Magdalena Jassak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
17 października 2011

Absolwenci naszego Gimnazjum zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy Praga Południe wyróżnieniami dla najlepszych uczniów dzielnicy.

Są to:


Anna Nagańska
Tymoteusz Kraski
Barbara Klepka
Olga Karpiuk
Maciej Kłos


wpisał: Administrator
17 października 2011

P. Ewa Grabowska-Turek, p. Renata Kowalska, p. Renata Sobiecka, p. Jolanta Szlęk- nauczycielki Zespołu Szkół nr 84
otrzymały
podziękowania od Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
za przygotowanie uczniów do konkursów przedmiotowych.


wpisał: Administrator
17 października 2011

P. Ewa Grabowska – Turek, p. Jolanta Gryszpanowicz i p. Renata Sobiecka
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymały
nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty dzielnicy Praga Południe.


wpisał: Administrator
7 października 2011

Stypendia edukacyjne
za wybitne osiągnięcia w r. szk. 2010 / 2011

Z przyjemnością informujemy, że dziewięciorgu naszym gimnazjalistom przyznane zostały stypendia edukacyjne Prezydenta m. st. Warszawy za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2010/2011.
Oto lista zasłużonych uczniów:
  1. Lentowicz Ewa
  2. Kłos Maciej
  3. Krynicka Weronika
  4. Klepka Barbara
  5. Kraski Tymoteusz
  6. Wostrikowa Anna
  7. Nagańska Anna
  8. Tobolska Julia
  9. Karpiuk Olga
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!



Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.