Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

wpisał: Administrator
6 czerwca 2011

Konkurs plastyczny

Aleksandra Tkaczyk Ic

zajęła II miejsce (kat. gimnazjum) w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Japonia w ZOO", wieńczącym Dekadę Kultury Pokoju i Niestosowania Przemocy dla Dobra Dzieci na Całym Świecie (2001-2011). Konkurs organizowany był pod patronatem ambasady Japonii i UNESCO.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
26 maja 2011

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpus

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego Olimpus:

I miejsce - Kalina Rukat Ic
II miejsce - Mateusz Szczepański Ib
V miejsce - Marianna Czerczak Ib
VII miejsce - Joanna Młotek Ic
X miejsce - Kamil Kondracki Ia, Agnieszka Kostrzewa Ic
i Justyna Buczkowska Ic

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 maja 2011

Konkurs Przysłów Niemieckich


I miejsce - Olga Karpiuk IIIc, Julia Karwas Ic i Weronika Krynicka IIIc
II miejsce - Karolina Piłko IIc
III miejsce - Aleksandra Grejcz IIa

Nagrody książkowe ufundowało wydawnictwo LektorKlett. Serdecznie dziękujemy.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 maja 2011

Konkurs Wiedzy o Berlinie

Do II etapu Konkursu Wiedzy o Berlinie zakwalifikowała się drużyna "filmowa"
z klasy IIc w składzie:

Julia Tobolska
Anna Kozioł
Aleksandra Nowik
Patrycja Stela
Karol Trzykowski

Życzymy dalszych sukcesów w etapie miejskim, który odbedzie się
2 czerwca 2011 roku.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
21 maja 2011

Konkurs "I love Szekspir"

Weronika Borszyńska IIIb
Anna Chrzanowska IIIb
Aneta Niemyjska IIIb

zajęły II miejsce w konkursie wiedzowym "I love Szekspir" w ramach
VIII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej, zorganizowanym przez Gimnazjum nr 4 w Płocku i Regionalne centrum Informacji Europejskiej
w Płocku.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
6 maja 2011

Konkurs Filozoficzny

Julia Tobolska IIc - laureatka
Aleksandra Dębska IIIc - finalistka
Justyna Wiśniewska IIIb - finalistka
Aleksandra Węgrzyn IIIc - finalistka

w Konkursie Filozoficznym "W drodze ku madrości"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
21 kwietnia 2011

Konkurs BRD

Maciej Morawski Ib
Kacper Budziłowski Ic
Marcin Lisowski IIb

zajęli II miejsce w warszawskim etapie Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Chłopcy byli reprezentantami dzielnicy Praga-Południe - wcześniej wygrali etap dzielnicowy.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
18 kwietnia 2011

Olimpiada Języka Rosyjskiego dla Licealistów

Anna Wostrikowa IIIb - III miejsce oraz tytuł laureata
Weronika Krynicka IIIc - V miejsce oraz tytuł laureata

w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Rosyjskiego dla licealistów.
Dziewczyny były jedynymi reprezentantkami szkół gimnazjalnych, zakwalifikowanymi do ostatniego ogólnopolskiego etapu olimpiady!!!

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
30 marca 2011

Konkurs Języka Angielskiego

Mateusz Sochaj IIIb - II miejsce
Anna Nagańska IIIc - III miejsce

w III etapie Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego "Brainstorm"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
29 marca 2011

Konkurs Historyczny

Agata Ganclerz IIIc - w kat. praca multimedialna
Aleksandra Dębska IIIc - w kat. praca literacka
Agnieszka Gościńska IIIc - w kat. praca literacka
Maria Świtkowska IIIc - w kat. praca literacka
zostały laureatkami,

Aleksandra Nagańska Ic - w kat. praca literacka
została wyróżniona, w...

Ogólnopolskim Konkursie Historycznym pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy "Z ziemi włoskiej do Polski - poznajemy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego"

Laureaci wygrali wyjazd do Włoch w dnaich 13-22 maja.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
28 marca 2011

Konkursy recytatorskie - wyniki

VII Dzielnicowy Recytatorski
"Poezja - wszystko to, co kochamy..."

Magdalena Malinowska IIIb - wyróżnienie
Sylwia Karoń IIb - wyróżnienie

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski
"Magia Słowa"

Magdalena Malinowska IIIb - I miejsce*
Weronika Borszyńska IIIb - wyróżnienie
Agnieszka Harbuz IIIb - wyróżnienie

*/ Magda została wytypowana do reprezentowania dzielnicy
w Konkursie "Warszawska Syrenka" - trzymamy kciuki

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
22 marca 2011

Konkurs Geograficzny

Olga Karpiuk IIIc
Barbara Klepka IIIc
i
Ewa Lentowicz IIIb

zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego, a...

Magdalena Malinowska IIIb


została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
17 marca 2011

Konkurs Historyczny

Przemysław Rybak Ic

został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Fizyczny

Maciej Kłos IIIc

został laureatem Kuartoryjnego Konkursu Fizycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Matematyczny

Katarzyna Dylska IIIc
i
Mateusz Groszkiewicz IIIc

zostali finalistami Kuartoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Olimpiada Języka Rosyjskiego dla Licealistów

Weronika Krynicka IIIc - II miejsce
Anna Wostrikowa IIIb - III miejsce

w wojewódzkim etapie
Kuratoryjnej Olimpiady Języka Rosyjskiego dla licealistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Biologiczny

Anna Nagańska IIIc
i
Tymoteusz Kraski IIIb

zostali laureatami Kuartoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Języka Niemieckiego

Olga Karpiuk IIIc
Barbara Klepka IIIc
Weronika Krynicka IIIb
i
Julia Woynarowska IIIb

zostały finalistkami IX Ogólnoplskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
11 marca 2011

Konkurs Języka Polskiego

Barbara Klepka IIIc
i
Julia Tobolska IIc

zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego, a...

Joanna Adamowicz IIIc
i
Gabriela Kozakiwicz IIb

zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
27 stycznia 2011

IX Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

            Osoby zakwalifikowane do wojewódzkiego etapu konkursu:


Barbara Klepka 58,8 pkt
Julia Woynarowaska 58 pkt
Olga Karpiuk 53 pkt
Weronika Krynicka 50 pkt

Etap wojewódzki odbędzie się 19.03.2011

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
27 stycznia 2011

Konkurs Geograficzny (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu konkursu:


Olga Karpiuk IIIc
Barbara Klepka IIIc
Ewa Lentowicz IIIb
Magdalena Malinowska IIIb

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
24 stycznia 2011

Konkurs Biologiczny (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu konkursu:


Anna Nagańska IIIc
Tymoteusz Kraski IIIb

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
20 stycznia 2011

V Dzielnicowy Konkurs Plastyczny "Magiczne Święta Bożego Nardodzenia - Anioły"


Barbara Rosiecka Ia - wyróżnienie
Anna Kozioł IIc - II miejsce
Laura Fidelangeli Ib - III miejsce
Marcela Kolasa Ia - III miejsce
Aleksandra Tkaczyk Ic - nagroda specjalna

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
17 stycznia 2011

Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia"

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu:


Przemysław Rybak Ic
Adam Morawski IIb

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
17 stycznia 2011

Konkurs Filozoficzny (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu:


Aleksandra Dębska IIIc
Aleksandra Węgrzyn IIIc
Justyna Wiśniewska IIIb
Julia Tobolska IIc

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
15 stycznia 2011

Konkurs Polonistyczny (kuratoryjny)

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu konkursu:


Julia Tobolska IIc
Gabriela Kozakiwicz IIb
Barbara Klepka IIIc
Joanna Adamowicz IIIc

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
15 stycznia 2011

Wyniki konkursów

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu kuratoryjnego konkursu matematycznego:


Katarzyna Dylska IIIc
Mateusz Groszkiewicz IIIc

==============================

            Osoby zakwalifikowane do trzeciego etapu kuratoryjnego konkursu fizycznego:


Maciej Kłos IIIc

==============================

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu języka hiszpańskiego organizowanego przez Liceum Cervantesa:


Gabriela Kozakiewicz IIb
Julia Weronika Woźniak IIb
Kinga Sarnacka IIIb

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
22 grudnia 2010

Konkurs informatyczny LOGIA11

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu:


Lena Jasłowska Ic
Maciej Morawski Ib
Adam Morawski IIb

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
14 grudnia 2010

„Z poprawną polszczyzną na co dzień”

            Osoby zakwalifikowane do drugiego etapu VII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”:


Kacper Kresa
Magdalena Malinowska
Julia Tobolska
Jan Kacperczyk
Tomasz Bogiel
Aleksandra Węgrzyn
Gabriela Kozakiewicz
Joanna Adamowicz
Barbara Klepka
Agnieszka Gościńska
Magdalena Ciach
Weronika Krynicka
Michał Kurowski
Paweł Jarmuła
Adam Kołodziejski
Sylwia Karoń
Paweł Kazulo
Adrianna Kryska
Aleksandra Skałecka
Patrycja Stela

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
14 grudnia 2010

„Z ortografią na co dzień”

            Osoby zakwalifikowane do etapu rejonowego III Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z ortografią na co dzień”:


Adam Kołodziejski
Michał Kurowski
Adrianna Miliniewska
Jan Domagała
Justyna Wiśniewska
Mateusz Zdanowski
Kacper Kresa
Michał Skarżyński
Aleksandra Węgrzyn
Ewa Szuchnik
Weronika Nowak
Gabriela Kozakiewicz

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
2 grudnia 2010

DACHL - LÄNDER-QUIZ

           Wyniki Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla Gimnazjalistów:


Julia Woynarowska IIIb
Olga Karpiuk IIIc
Adam Morawski IIb
Przemysław Rybak Ib
Weronika Krynicka IIIc

Nagrody ufundowały: Wydawnictwo LektorKlett oraz Instytut Austriacki.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Administrator
25 listopada 2010

Konkurs Języka Niemieckiego

           W IX Ogólnopolskim Konkursie Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów 2010/2011 wzięło udział 51 gimnazjalistów. Do etapu regionalnego zakwalifikowali się:


Julia Woynarowska IIIb
Weronika Krynicka IIIc
Barbara Klepka IIIc
Magdalena Ciach IIIc
Antoni Zieliński IIIb
Aleksandra Węgrzyn IIIc
Aleksander Lewinson IIIc
Przemysław Rybak Ic
Julia Stępień IIIc
Jan Kotlarski IIIc
Anna Dudzińska Ic
Marianna Czerczak Ib
Olga Karpiuk IIIc
Maciej Matusiak IIIc
Adam Morawski IIb

Drugi etap konkursu odbędzie się 8 stycznia 2011 roku.

GRATULUJEMY!!!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.