Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2010r.
Kadet:

Paweł Zygierewicz bardzo dobry
Katarzyna Matyskiel wyróżnienie
Adam Morawski wyróżnienie
Katarzyna Dylska wyróżnienie
Mateusz Groszkiewicz wyróżnienie
Agata Sicińska wyróżnienie

Junior:

Adrianna Frelek kl. IIIC wyróżnienie


Warszawski Konkurs Historyczny
"Życie, działalność oraz twórczość Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego"

pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Andrzej Nowak kl. IIB finalista


Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"
pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

Elżbieta Kwiatkowska-Matak kl. IIIC finalistka
Justyna Wiśniewska kl. IIB finalistka

Dzielnicowy Konkurs "Czy wiesz co jesz?"

Weronika Bornyńska kl. IIB I miejsce
Jędrzej Sobczyk kl. IIIB I miejsce
Mateusz Młynarski kl. IIB II miejsce
Konrad Grąbczewski kl. IIIC III miejsce
Agnieszka Harbuz-Kurzela kl. IIB III miejsce
Monika Bajkowska kl. IIIB wyróżnienie
Adrianna Kunert kl. IIIB wyróżnienie
Zuzanna Słonawska kl. wyróżnienie
Marta Szczepkowska kl. wyróżnienie

XIII Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia słowa"
kategoria proza:

Kinga Grzelak kl. IIIB - III miejsce
za opowiadanie "Bajka o stworzeniu duszy" -przeczytaj



Ogólnowarszawski Międzyszkolny Konkurs "200 rocznica urodzin kompozytora Fryderyka Chopina"
kategoria literacka:

Julia Tobolska - II miejsce

kategoria plastyczna:

Julia Woźniak III miejsce
Mikołaj Pilecki wyróżnienie
Anna Kozioł wyróżnienie
Sonia Kaźmierczak wyróżnienie

kategoria muzyczna "Omnibus":

Julia Woźniak - III miejsce



Konkurs "Wiedzy o Życiu i Twórczości Fryderyka Chopina"

Julia Woźniak finalistka
Adam Morawski finalista
Gabriela Kozakiewicz finalistka


Konkurs plastyczny międzyszkolny "Barwy Wielkanocy"
organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej:

Natalia Chojnacka - I miejsce



Konkurs plastyczny ogólnopolski "Tęcza"

Anna Kozioł kl. I - I miejsce



Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Klaudia Grabowska kl. IIIB I miejsce
Daria Mohammad kl. IIIB II miejsce
Julia Woynarowska kl. IIB III miejsce

Centrum Zasobów Dydaktycznych języka angielskiego we współpracy z Gimnazjum nr 126 im. Bohaterów Westerplatte zorganizowało konkurs
"Mój polsko-amerykański świat"

Aleksander Lewinson kl. IIC wyróżnienie


Ów uczeń (p. E Bąkowskiego i p. E. Marszałkowskiej) dostał zaszczytne wyróżnienie za wykonanie prezentacji multimedialnej dotyczącej wzajemnych relacji między Polską a Stanami Zjednoczonymi.


Turniej Zawodów Dzielnicy Praga Południe 2009/2010
"Dobry zawód - dobra praca - dobra przyszłość"

Aleksandra Białobrzeska kl. IIA II miejsce
Wojciech Czarnocki kl. IIA II miejsce
Dominik Nieporęcki-Krywal kl. IIA II miejsce

     



Do finału Warszawskiego Konkursu Historycznego
"Życie, działalność oraz twórzczość Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego"

zakwalifikował się:

Andrzej Nowak kl. IIB


Finał konkursu odbędzie się dnia 12 maja 2010r. o godz. 9.00
w Dworku Milusin w Sulejówku przy ul. Oleandrów 5



Dzielnicowy Konkurs Historyczny "XXX-lecie NSZZ Solidarność"

Dominik Szulc kl. IIIB laureat


Nagrodą jest trzydniowa wycieczka do Gdańska zarówno dla Dominika,
jak i nauczycielki historii Jolanty Gryszpanowicz



Konkurs Katyński "Polegli na nieludzkiej ziemi"

Iga Adamska kl. IIIC laureat
Agnieszka Gościńska kl. IIC laureat
Maria Świtkowska kl. IIC laureat


Nagrodą dla laureatów jest pielgrzymka do Katynia w dniach 18-20 kwietnia 2010r.


XV Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia słowa"

Agnieszka Gościńska kl. IIC I miejsce
Agnieszka Harbuz kl. IIB II miejsce
Mateusz Zdanowski kl. IB III miejsce
Magdalena Malinowska kl. IIB    wyróżnienie
Natalia Kurzela kl. IIIC wyróżnienie


Zdobywcy I i II miejsca zostali wytypowani do udziału w Konkursie Recytatorskim "Warszawska Syrenka" i będą reprezentować dzielnicę 17-18 kwietnia w Centrum Promocji Kultury, ul. Podskarbińska 2


VI Dzielnicowy Konkurs Recytatorski dla uczniów gimnazjów
"Poezja - wszystko to, co kochamy..."

Magdalena Malinowska kl. IIB    II miejsce
Agnieszka Gościńska kl. IIC III miejsce
Natalia Kurzela kl. IIIC wyróżnienie
Aleksandra Węgrzyn kl. IIC wyróżnienie
Mateusz Zdanowski kl. IB wyróżnienie


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczennicom, uczniowi oraz ich nauczycielkom języka polskiego: paniom Renacie Sobieckiej, Agnieszce Garbacz, Magdalenie Szynal i Danucie Krzypkowskiej.


Do wojewódzkiego etapu Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej zakwalifikowali się:

Jędrzej Sobczyk    kl. IIIB
Klaudia Grabowska    kl. IIIB


Finalistami VIII Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego zostali:

Dominik Szulc
Sara Stachowiak
Maja Pyrzyna
Agnieszka Michałowska
Julia Woynarowska
Klaudia Grabowska
Michał Oleszak
Natalia Kurzela
Kinga Grzelak
Barbara Klepka
Patrycja Żukowska
Daria Mohammad

Gratulujemy!

Konkurs Przysłów Niemieckich

Antonii Kochanowski    I - miejsce
Anna Wostrikowa II - miejsce
Kinga Grzelak III - miejsce

Nagrody książkowe ufundowało wydawnictwo LEKTOR KLETT


Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas I-III Gimnazjum

W konkursie wzięło udział 14 uczniów.

Aleksandra Prasowska I - miejsce
Marcin Dmochowski II - miejsce
Marcin Sitnicki III - miejsce
Marta Golonka III - miejsce
Kinga Grzelak III - miejsce
Katarzyna Kępka wyróżnienie
Paulina Kaczmarek wyróżnienie
Sara Stachowiak wyróżnienie

Serdecznie gratulujemy laureatom, uczniom wyróżnionym oraz wszystkim biorącymi udział w konkursie. Szczególnie dziękujemy nauczycielom za zainteresowanie i przygotowanie uczniów. Jednocześnie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku.

Ewa Marszałkowska i Edward Bąkowski


Osoby, które zakwalifikowały się do ponadszkolnego stopnia
Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Jędrzej Sobczyk kl. III B
Klaudia Grabowska kl. III B


Osoby, które zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Grzelak Kinga46p (na 50 max)
Stachowiak Sara45p
Żukowska Patrycja45p
Mohammad Daria44p
Pyrzyna Maja44p
Klepka Barbara43p
Michałowska Agnieszka    43p
Oleszak Michał43p
Szulc Dominik43p
Grabowska Klaudia42p
Kurzela Natalia42p
Woynarowska Julia42p

Gratulujemy!

Osoby, które zakwalifikowały się do drugiego etapu
Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego

Dmochowski Marcin
Pyrzyna Maja
Grzelak Kinga
Szulc Dominik
Mohammad Daria
Michałowska Agnieszka
Oleszak Michał
Woynarowska Julia
Sachowiak Sara
Kunnert Adrianna
Ożga Marta
Kalinowska Maja
Żukowska Patrycja
Rakowska Karolina
Sobczyk Jędrzej
Sitnicka Joanna
Kurzela Natalia
Krynicka Weronika
Klepka Barbara
Grabowska Klaudia


V Praski Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej i Obywatelskiej
im. gen. Jakuba Jasińskiego

Natalia Kurzela kl. IIIC I miejsce
Magdalena Malinowska kl. IIB     III miejsce



Osoby, które zakwalifikowały się do trzeciego etapu
Konkursu Geograficznego

Magda Malinowska kl. IIB


Osoby, które zakwalifikowały się do drugiego etapu
Konkursu Geograficznego

Patryk Goszczycki
Kinga Grzelak
Monika Kurek
Magda Malinowska
Jakub Sowa
Zuzanna Słonawska
Sara Stachowiak


Osoby, które zakwalifikowały się do drugiego etapu
Konkursu Historycznego

Zuzanna Słonawska
Maksymilian Malesa


Anna Tkaczyk - dyrektor Zespołu Szkół nr 84
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymała (14.X.2009r.)
nagrodę prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy "Sapere Auso"
- za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty warszawskiej


Danuta Krzypkowska - nauczycielka języka polskiego
z okazji Dnia Edukacji Narodowej
otrzymała (14.X.2009r.)
nagrodę Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
- za wybitne osiągnięcia w pracy na rzecz oświaty dzielnicy Praga Południe


Troje absolwentów naszego Gimnazjum otrzymało prestiżowe
stypendia Prezydenta m.st. Warszawy
za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szk. 2008/09.

Aleksandra Bartosik
Krzysztof Jeleń
Aleksandra Olszewska





Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.