Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Troje absolwentów naszego Gimnazjum otrzymało prestiżowe
stypendia Prezydenta m.st. Warszawy
za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szk. 2008/09.

Aleksandra Bartosik
Krzysztof Jeleń
Aleksandra Olszewska


Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Paweł Zygierewicz - wyróżnienie
Adrianna Frelek - wyróżnienie
Agata Sicińska - wyróżnienie
Zofia Bielik - wyróżnienie

Dzielnicowy Konkurs Biologiczno-Chemiczny "Czy wiesz, co jesz? "

Krzysztof Jeleń - I miejsce
Aleksandra Bartosik - II miejsce
Michał Karolak - II miejsce
Zofia Bielik - III miejsce
Jędrzej Sobczyk - wyróżnienie
Ewa Brauze - wyróżnienie
Jakub Franke - wyróżnienie

Konkurs Informatyczny na wykonanie prezentacji multimedialnej
nt. "Dziwny jest ten świat - świat widziany oczami Czesława Niemena
(na podstawie dyskografii artysty)"

Monika Sosińska - I miejsce
Zuzanna Barc - II miejsce
Anna Wolicka - II miejsce
Iga Adamska - III miejsce
Katarzyna Ostrowska - III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III gimnazjum

Marta Dubowska - I miejsce
Jan Gail - II miejsce
Adrianna Skarżyńska - II miejsce
Michał Karolak - II miejsce
Katarzyna Chruślińska - III miejsce
Michał Michałowski - III miejsce
Julia Zychowicz - III miejsce

Alfik Matematyczny 2008

Mateusz Groszkiewicz kl. IC - bardzo dobry wynik (powyżej 85% punktów)

Kinga Grzelak kl. IIB - najlepszy wynik w szkole


Konkurs Biologiczny

Marta Dubowska kl. IIIC - II etap
Kuba Franke kl. IIIC - II etap
Michał Karolak kl. IIIC - II etap
Zuzanna Czerczak kl. IIIC - II etap
Zofia Brelik kl. IIIC - II etap
Ola Bartosik kl. IIIC - II etap
Krzysztof Jeleń kl. IIIC - II etap
Kinga Głuszczak kl. IIIC - II etap

Konkurs Polonistyczny

Ola Olszewska kl. IIIC - laureatka
Ola Bartosik kl. IIIC - laureatka
Hanna Mikulska kl. IIIC - II etap

Konkurs Filozoficzny

Ola Bartosik kl. IIIC - laureatka
Kuba Franke kl. IIIC - finalista
Zuzanna Kwinta kl. IIIB - finalistka
Agnieszka Brol kl. IIIB - II etap
Marta Dubowska kl. IIIC - II etap
Zofia Bielik kl. IIIC - II etap
Ola Olszewska kl. IIIC - II etap

Konkurs Historyczny

Grzegorz Nogal kl. IIIB - laureat
Melchior Sędzimir kl. IIIC - II etap
Michał Karolak kl. IIIC - II etap
Bartek Pilarczyk kl. IIIC - II etap
Kacper Tobolski kl. IIIC - II etap

Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1921-1945. Od Traktatu Ryskiego do Konferencji Poczdamskiej"

Grzegorz Nogal kl. IIIB - finalista
Adrianna Kunert kl. IIB - finalistka

Konkurs Geograficzny

Krzysztof Jeleń kl. IIIC - laureat
Michał Karolak kl. IIIC - finalista
Bartek Pilarczyk kl. IIIC - II etap

Konkurs WOS

Michał Karolak kl. IIIC - II etap
Krzysztof Jeleń kl. IIIC - II etap
Bartek Pilarczyk kl. IIIC - II etap
Kacper Tobolski kl. IIIC - II etap

Konkurs Chemiczny

Zofia Brelik kl. IIIC - II etap


Konkurs Języka Niemieckiego

Marcel Wolfgang Schabinger kl. IIIB - laureat
Sara Stachowiak kl. IIB - finalista
Nicole Krawczyk kl. IIIB - finalista
Kinga Katarzyna Grzelak kl. IIB - finalista
Joanna Agnieszka Powęska kl. IIIC - finalista
Dominik Olaf Szulc kl. IIB - finalista
Maja Pyrzyna kl. IIC - finalista
Kamila Justyna Dębek kl. IIIB - finalista
Adrianna Skarżyńska kl. IIIB - II etap
Beata żbikowska kl. IIIB - II etap

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English Highflier"

Imię i nazwisko w województwie w kraju
Katarzyna Dylska kl. IC - V miejsce - 18. miejsce (na 1700 osób)
Dominika Kutzner kl. IIB - VIII miejsce - 22. miejsce (na 1900 osób)
Aleksandra Bartosik kl. IIIC - IX miejsce - 29. miejsce (na 2000 osób)
W konkursie uczestniczyło 13000 uczniów w tym 2700 z woj. mazowieckiego.

Konkurs Informatyczny "Logia09"

Maciej Ossowski kl. IIC - II etap


Międzyszkolny Konkurs Multimedialny "Stop cyberprzemocy"

Monika Barszcz kl. IIA - II miejsce
Aleksandra Majewska kl. IIA - wyróżnienie

Konkurs Historyczny "Niepodległa"

Adrianna Kunert kl. IIB - II miejsce w województwie


Konkursy Recytatorskie:

"O Janie Pawle"

Hanna Mikulska kl. IIIC - II miejsce

"Pokolenie Kolumbów"

Hanna Mikulska kl. IIIC - I miejsce


Konkursy Sportowe:

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieżowa

Katarzyna Wisławska kl. IIIC - III miejsce w Polsce w zawodach narciarskich

Turniej Bedmintona

Kuba Franke kl. IIIC - I miejsce

Koszykówka

Kinga Głuszczak kl. IIIC - IV miejsce






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.