Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Konkurs fotograficzny "Po prawej stronie Wisły - ocalić od zapomnienia..."

Katarzyna Olszewska - I miejsce
Sylwia Orłowska - III miejsce
Krzysztof Bigaj - wyróżnienie
Marta Karczemna - wyróżnienie
Melchior Sędzimir - wyróżnienie

Konkurs Recytatorskim Poezji Niepodległościowej

Hanna Mikulska kl. IIC - I miejsce
Zuzanna Banach kl. IIA - III miejsce

IV edycja Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego "Poezja - wszystko to, co kochamy"

Zuzanna Banach kl. IIA - II miejsce
Zuzanna Barc kl. IIA - wyróżnienie

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia słowa" w kategorii opowiadanie

Zuzanna Barc kl. IIA - II miejsce


Dzielnicowy Konkurs Ortograficzny

Marysia Dutkowska kl. IIC - I miejsce


Ogólnowarszawski Konkurs "W trosce o swoje zdrowie"

Błażej Węgrzyn kl. IIIC - II miejsce

Ogólnowarszawski Konkurs "W trosce o swoje zdrowie"
w kategorii "Najlepsza praca i jej prezentacja"

Błażej Węgrzyn kl. IIIC - I miejsce


Interdyscyplinarny Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"

Jędrzej Marciniak IIIC - laureat
Agata Cieplik IIIC - finalista
Natalia Cieślewicz IIIB - finalista
Monika Zegadło IIIC - finalista
Krzysztof Palacz IIIC - finalista
Błażej Węgrzyn IIIC - finalista

Zagraniczny konkurs literacki pod hasłem "Literatur ueberwindet Grenzen" ("Literatura pokonuje granice")
zorganizowanym przez gazetę młodzieżową "Perplex" z Austrii

Marta Binkiewicz kl. IIIC - I miejsce
Kamila Dębek kl. IIB - III miejsce

VI Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

Kamila Dębek kl. IIB - I miejsce w Regionie Warszawskim i tytuł Laureata Regionu Warszawskiego

Bardzo dobre wyniki: Marcel Schabinger, Krzysztof Palacz, Monika Żegadło, Kinga Grzelak, Andrzej Kuciński, Maciej Głowacki, Krzysztof Jeleń, Marcin Świstak, Eryk Lewinson, Maciej Rzyski, Natalia Cieślewicz, Błażej Węgrzyn, Małgorzata Karpińska, Urszula Kozłowska, Szymon Jalkowski, Monika Sosińska, Jędrzej Marcinak, Ada Duchnowska, Krawczyk Nicole, Dominik Szulc, Susanna Kaczmarek, Mateusz Kozielec, Sylwia Orłowska, Roza Kochanowska, Magda Dubińska.


Konkurs geograficzny "Geographie auf Deutsch"

Maciej Głowacki - I miejsce
Monika Zegadło - I miejsce

Konkurs na kalendarz adwentowy
w języku niemieckim

Marta Ożga - I miejsce
Sara Stachowiak - I miejsce





Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.