Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Konkurs Literackim "Magia Słowa" w kategorii poezja

Kamila Dębek kl. IB - III miejsce

Konkurs Literackim "Magia Słowa" w kategorii proza za opowiadanie pt. "Pochwała snów"

Barbara Łukaszewicz kl IIIC - wyróżnienie


Dzielnicowy konkurs dla gimnazjów z wiedzy o języku i krajach anglojęzycznych

Małgorzata Karpińska IIC - I miejsce
Marta Ogrzewalska IIB - I miejsce
Joanna Brzozowska IIIB - I miejsce

I Ogólnowarszawski Konkurs recytatorski "Poeci o Warszawie"

Aneta Oleksiak kl. 3A - I miejsce


Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"

Zuzanna Banach kl. IA - I miejsce


Konkurs Geograficzny

Agata Frydrych kl. IIIA - finalistka


Konkurs Polonistyczny

Marta Król - finalistka


Konkurs informatyczny Gimgame "Gimnazjaliści dla przedsiębiorczości"

Krzysztof Kowalczyk - laureat
Grzegorz Simborowski - laureat
Piotr Waluk - laureat

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English Ace"

Imię i nazwisko w województwie w kraju
Zofia Bielik kl. IC - I miejsce - 2. miejsce
Mateusz Młynarski kl. 5b - VII miejsce - 13. miejsce
Adam Arciszewski kl. IIIB - II miejsce - 14. miejsce
Tomek Bogiel kl. 4b - VIII miejsce - 16. miejsce

XXIII Mistrzostwa Polski Formacji Latynoamerykańskich

Katarzyna Olasz wraz z zespołem KAMION DANCE - brązowy medal i tytuł II Wice Mistrza Polski 2006 w kategorii pow. lat 15-tu.

Zespół KAMION DANCE od lat uświetnia swoimi występami imprezy okoliczniściowe, promocyjne i charytatywne, godnie reprezentując Dzielnicę Praga Południe. GRATULUJEMY!






Archiwum



Powrót na SUKCESY





NASZE CERTYFIKATY


                

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.