Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Wiktora Gomulickiego
w Warszawie


wpisał: Jarek K, 16 października 2018

Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe


Alicja Piłat z kl. 3B
po wakacyjnym mazurskim obozie organizowanym
przez Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe,
przejściu testów i zdaniu egzaminów w lipcu 2018 roku uzyskała licencję Ratownika WOPR.
.

ala_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 3 lipca 2018

Konkursy wokalne


Łukasz Piekarzewski kl. 3B

zdobył wyróżnienie w XXII Ogólnopolskim Przeglądzie
Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Rozśpiewany Wawer" 2018

otrzymał II miejsce w Konkursie Piosenki XVII Mazowieckiego Festiwalu
Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej "ASTERIADA" 2018

zdobył wyróżnienie muzyczne za najlepiej zaśpiewaną piosenkę w języku niemieckim
w Warszawskim Konkursie Piosenki Obcojęzycznej "JoséSong" 2017

otrzymał II miejsce w XIV Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej
"NUTKA POLIGLOTKA" 2017 (za utwór wykonany po niemiecku i portugalsku)


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 18 czerwca 2018

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość granic Rzeczypospolitej"


Hubert Bonder kl. 2D (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
został laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego. O niepodległość granic Rzeczypospolitej"


GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"


Matylda Elson kl 3B
została finalistką Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Matematyczny "PINGWIN"


Paweł Utrata kl. 2D
został laureatem Konkursu Matematycznego "PINGWIN"

Zuzanna Dróżdż kl.3C
otrzymała wyróżnienie w Konkursie Matematycznym "PINGWIN"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Rozwiń Talent! 2018"


Maria Gościńska kl. 3D
otrzymała III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Literackim
za utwór poetycki "Nostalgia"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Atom i cząsteczka"


Krzysztof Gil kl. 3C
został laureatem Konkursu Chemicznego "Atom i cząsteczka".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Galileo"


Krzysztof Gil kl. 3C - laureat, nagroda książkowa
Maja Olszewska kl. 3B - laureat
Julian Gajek kl. 7c - wyróżnienie
Paweł Utrata kl. 2D - wyróżnienie
Marta Szymańska kl. 3C - wyróżnienie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Chemiczny "Alchemik"


Aleksandra Zakrzewska kl. 3B
Maja Olszewska kl. 3B
Katarzyna Karwowska kl. 3B
Marta Szymańska kl. 3B
Krzysztof Gil kl. 3C
Oliwia Mleczko kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
Maria Dziedzic kl. 3B
Maja Orłowska kl. 3B

uzyskali wyróżnienie w Konkursie Chemicznym "Alchemik".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Biblijny "HIERONYMUS 2018"


Julia Rybska kl. 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego "HIERONYMUS 2018"


Wojciech Migal uczeń 3C (opiekun: p. Adam Gościński)
został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego "HIERONYMUS 2018"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XII Międzyszkolny Konkurs Filmowy
Moje spotkanie z filmem Życie animowane"


Antoni Długokęcki kl. 2C
został laureatem XII Międzyszkolnego Konkursu Filmowego
"Moje spotkanie z filmem Życie animowane"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Marta Szymańska kl. 3B
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Filozoficzny "W drodze ku mądrości"


Matylda Elson kl. 3B
została finalistką Konkursu Filozoficznego "W drodze ku mądrości"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Międzyszkolny Konkurs Filmowy


Antoni Długokęcki kl. 2C
został laureatem Międzyszkolnego Konkursu Filmowego

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Alicja Domańska z kl. 2C
otrzymała tytuł Mistrza Ortografii (w klasach gimnazjalnych)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Odkrywamy Talenty Przyszłości”


Julia Żarowiecka z kl. 3C
została finalistką w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Odkrywamy Talenty Przyszłości”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

Konkurs Literacki Festiwalu „Rozwiń talent! 2018”


Maria Gościńska z kl. 3C
zajęła III miejsce w Konkursie Literackim Festiwalu „Rozwiń talent!”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej
„ Witaj majowa jutrzenko”
dla uczczenia 100 lat Polski Niepodległej


Kuba Dyniewicz z kl. 3C
otrzymał wyróżnienie w XV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim
Polskiej Poezji Patriotycznej „ Witaj majowa jutrzenko”
dla uczczenia 100 lat Polski Niepodległej

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 17 czerwca 2018

XII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
„Przebudzeni do Życia”


Kuba Dyniewicz z kl. 3C
otrzymał wyróżnienie w XII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do Życia”

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 czerwca 2018

XVI Otwarty Turniej Pływacki Sport Team


Alicja Piłat kl. 2C
zajęła I miejsce w kat. Ratownicy WOPR
W XVI Otwartym Turnieju Pływackim Sport Team
organizowanym w dniu 10 czerwca 2018 roku w Warszawie

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 09 maja 2018

Puchar Polski International Dance Organization
w Tańcach Par


Alicja Piłat kl. 2C
zajęła wraz z zespołem MBB Family
I miejsce i Puchar Polski
w kategorii Carribean Dance formation 12-15 lat
w organizowanym w dniu 21 kwietnia 2018 r
w Stalowej Woli - Pucharze Polski w tańcach par IDO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 27 kwietnia 2018

Konkursy recytatorskie


Kuba Dyniewicz kl. 3C
został laureatem XLI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka".
Kuba zdobył Grand Prix i został delegowany
jako jedyny reprezentant województwa mazowieckiego
do XII Ogólnopolskiego Konkursu "Przebudzeni do życia 2018",
który odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 18-20 maja.

Ponadto Kuba zakwalifikował się do finału
XV Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej
"Witaj majowa jutrzenko".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 12 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Ignacy Stepniewski kl. 3B
zostal finalista Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 08 kwietnia 2018

Konkurs Fotograficzny "Rozwiń Talent 2018"


Maria Gościńska kl. 3C
otrzymała I miejsce w Konkursie Fotograficznym Rozwiń Talent 2018 (kat. gimnazjum)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 08 kwietnia 2018

Konkurs Informatyczny LOGIA


Ignacy Stępniewski kl. 3B
Został finalistą Konkursu Informatycznego LOGIA pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Magdalena Kurek kl. 3C
Katarzyna Nykaza kl. 3B
zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

Hanna Kuzyk kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
Zofia Szymborska kl. 3B
Maja Wójcik kl. 3C
zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Matylda Elson kl. 3B
Magdalena Kurek kl. 3C
Maja Wójcik kl. 3C
zostały laureatkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

Weronika Świderska kl. 3C
została finalistą Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Karolina Wereszczyńska kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego


Miguel Sintes Filanowski kl. 2C
został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

Lena Fryczyńska kl. 3B
Monika Pawłowska kl. 3B
Greta Skorupska-Ruiz kl. 3B
zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 04 kwietnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Katarzyna Karwowska kl. 3B
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 22 marca 2018

XVIII Szkolny Festiwal Piosenki Angielskiej


I miejsce - Łukasz Piekarzewski kl. 3B (piosenka: "Birdland")
I miejsce - Maria Łajca kl. 2C (piosenka: "Million reasons")
II miejsce - Oliwia Maćkowska kl. 7c (a'capella: "Bleachless")
II miejsce - uczniowie kl. 2C (piosenka: "Circle of life")


W przerwie wystąpiła Maja Olszewska kl. 7d
laureatka
Warszawskiego Konkursu Recytatorskiego Poezji Angielskiej "The March Hare"


GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 01 marca 2018

Krajowe Mistrzostwa International Dance Organization
w Tańcach Par


ALICJA PIŁAT - uczennica klasy 2C Gim

zajęła I miejsce otrzymując tytuł Mistrzyni Polski 2018 w kategorii Carribean Dance formation w organizowanych w dniach 24-25 lutego 2018 r w Hali MOSiR Lublinie Krajowych Mistrzostwach International Dance Organization w Tańcach Par będącymi również eliminacjami do Mistrzostw Europy i Świata IDO na liście startowej KM w Tańcach Par zarejestrowano 830 zawodników z 35 klubów ! http://www.mistrzostwalublin.pl/data/aktualnosci.html

ala_2018  ala_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego..."


Michał Błotny kl. IIIA
Hubert Bonder kl. IID
Marek Pirsztuk kl. IID

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Maria Dziedzic kl. IIIB
Marta Szymańska kl. IIIB

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Daniela Bartnikiewicz kl. IIIC
Marie Collin kl. IIIC
Julia Dąbrowska kl. IIC
Karolina Dąbrowska kl. IIC
Maciej Depczyk kl. IIB
Matylda Elson kl. IIIB
Lena Fryczyńska kl. IIIB
Tomasz Kozłowski kl. IIIB
Magdalena Kurek kl. IIIC
Hanna Kuzuk kl. IIIB
Dominik Mieszkowski kl. IIIC
Paweł Nowiczenko kl. IIIB
Katarzyna Nykaza kl. IIIB
Łukasz Piekarzewski kl. IIIB
Greta Skorupska-Ruiz kl. IIIB
Maksymilian Szczurowski kl. IIB
Aleksandra Szymańska kl. IIIC
Zofia Szymborska kl. IIIB
Maja Wójcik kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Matylda Elson kl. IIIB
Jana Górska kl. IIIB
Magdalena Kurek kl. IIIC
Alicja Piłat kl. IIC
Ewa Stępińska kl. IIIB
Weronika Świderska kl. IIIC
Maja Wójcik kl. IIIC

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Krzysztof Gil kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego


Lena Fryczyńska kl. IIIB
Katarzyna Nykaza kl. IIIB
Monika Pawłowska kl. IIIB
Miguel Sintes Filanowski kl. IIIB
Greta Skorupska-Ruiz kl. IIIB

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Ignacy Stępniewski kl. IIIB

awansował do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Antoni Długokęcki kl. IIC
Katarzyna Karwowska kl. IIIB

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny


Zuzanna Dróżdż kl. IIIC
Dominik Mieszkowski kl. IIIC
Aleksandra Szymańska kl. IIIC

awansowali do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Oliwia Mleczko kl. IIIB
Maja Orłowska kl. IIIB
Alicja Piłat kl. IIC
Karolina Wereszczyńska kl. IIIC

awansowały do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 22 grudnia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marie Collin kl. IIIC

awansowała do etapu rejonowego.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 06 grudnia 2017

Turniej pływacki


Alicja Piłat kl. IIC
zajęła II miejsce
w XVI Turnieju Pływackim Sport Team Wesolandia
w kategorii Ratownicy.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 26 listopada 2017

Konkurs Informatyczny "LOGIA"



Ignacy Stępniewski kl. 3B
zakwalifikował się
do II etapu Konkursu Informatycznego "LOGIA" pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 25 listopada 2017

Stypendia edukacyjne Prezydenta M.St. Warszawy "Sapere Auso"


Za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2016/2017:

Zuzanna Dróżdż
Anna Jabłońska
Krzysztof Katkowski
Mateusz Piskorski
Malwina Szuchnik
Karolina Wójcik

otrzymali stypendia edukacyjne Prezydenta M.St. Warszawy "Sapere Auso".

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 25 listopada 2017

Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe


Absolwenci naszego gimnazjum zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy
Praga-Południe wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy.
Są to:

Zofia Alka
Sandra Bielak
Helena Długokęcka
Bartosz Grabek
Anna Jabłońska
Krzysztof Katkowski
Marta Małachowska
Aleksandra Minich
Mateusz Piskorski
Cezary Pniewski
Małgorzata Rumowska
Alicja Sikorska
Maciej Soczyński
Malwina Szuchnik
Jeremi Wiąckowski
Marinna Wicha
Karolina Wójcik

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 listopada 2017

Mazowiecki Festiwal Piosenki z Dobrym Tekstem "Muzyczna Jesień"



Łukasz Piekarzewski kl. IIIB
zdobył III miejsce
w Mazowieckim Festiwalu Piosenki z Dobrym Tekstem
"Muzyczna Jesień"

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 20 listopada 2017

Dzielnicowy Konkurs Literacki "MAGIA SŁOWA"



W kategorii proza:

I miejsce Alicja Pilat kl. 2C
II miejsce Maria Gościńska kl. 3C
III miejsce Emma Panasiuk kl. 2C oraz
Wiktoria Małek kl. 3C

Wyróżnienia:

Dominika Broniarek kl. 3C
Maria Collin kl. 3C
Weronika Świderska kl. 3C
Maja Wójcik kl. 3C
Hubert Bonder kl.2D

W kategorii POEZJA Nagrodę Specjalną,
którą jest opublikowanie utworu w piśmie POEZJA DZISIAJ,
otrzymała Katarzyna Karwowska kl. 3B.

GRATULUJEMY!!!


wpisał: JK, 30 październik 2017

Festiwal Piosenki Rosyjskiej


Łukasz Piekarzewski kl. IIIB

został laureatem Festiwalu Piosenki Rosyjskiej.
Zaśpiewał dwie piosenki w języku rosyjskim z repertuaru Leonida Agutina.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 lipca 2017

Gimnastyka artystyczna


Milena Górska kl. 1C

dostała się do Reprezentacji Polski w układach zbiorowych
i prawie 4 miesiące spędziła w Gdyni, przygotowując się do Mistrzostw Europy
w Układach Zespołowych Juniorek Budapeszt 2017.

Sukcesy Mileny:

I miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorek
w Układach Zbiorowych w Gdyni - marzec 2017

III miejsce na Międzynarodowym Turnieju Baltic Hoop w Układach Zespołowych
Reprezentacji Polski Juniorek w Rydze (Łotwa) - marzec 2017

II miejsce na Międzynarodowym Turnieju w Układach Zespołowych
Reprezentacji Polski Juniorek w Bukareszcie (Rumunia) – marzec 2017

Udział w Międzynarodowym Turnieju w Układach Zbiorowych
Reprezentacji Polski Juniorek w Pesaro (Włochy) – kwiecień 2017

XI miejsce z Reprezentacją Polski Juniorek wśród 27 zespołów
na Mistrzostwach Europy w Budapeszcie (Węgry) – maj 2017

VI miejsce w Edycji Pucharu Polski Juniorek w Gdyni
w indywidualnym układzie z piłką i tym samym została powołana
do Kadry Narodowej Juniorek na II półrocze 2017r. – czerwiec 2017

Oto link z występem Mileny w układzie zespołowym:
https://www.youtube.com/watch?v=dm6M4GEgftE

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 lipca 2017

Szkolny Konkurs Ortograficzny


Inga Brodala kl. 1B (opiekun: p. Maryla Juraszyńska)
zwyciężyła w Szkolnym Konkursie Ortograficznym i zdobyła tytuł Mistrza Ortografii 2017

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 lipca 2017

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny" 2017


Wyniki Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny" 2017 - KLIKNIJ

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 czerwca 2017

Warszawski Konkurs "Mój wymarzony zawód"


Emilia Sikora kl. 1B (opiekun: p. Joanna Kulesza)

zostałą laureatką III miejsca w Warszawskim Konkursie "Mój wymarzony zawód".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 czerwca 2017

Ogólnopolski Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje Oręża Polskiego
w latach 1768-1864.
Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego
- za wolność Waszą i Naszą"


Krzysztof Katkowski kl. 3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Aleksandra Sawicka kl.3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Jeremi Wiąckowski kl.3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Łucja Muszel kl.1C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego - za wolność Waszą i Naszą"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 czerwca 2017

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"



Łukasz Piekarzewski kl. 2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
zajął I miejsce w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".
Łukasz recytował wiersz koleżanki z klasy Matyldy Elson.

GRATULUJEMY OBOJGU!!!


wpisała: AD, 12 czerwca 2017

Dzielnicowy Konkurs Recytatorski "Magia Słowa"



Bartosz Grabek kl. 3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
Marcel Sekuła kl. 3B (opiekun: p. Renata Sobiecka-Głaszczka)
otrzymali wyróżnienia w Dzielnicowym Konkursie Recytatorskim "Magia Słowa".

GRATULUJEMY !!!


wpisała: AD, 13 czerwca 2017

Festiwal "Rozwiń Talent" 2017
Konkurs Wokalny


w kategorii soliści

Łukasz Piekarzewski kl. 2B (opiekun: p. Dorota Podlewska-Sałek)
zajął I miejsce w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017

Maria Łajca kl. 1C (opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek)
otrzymała wyróżnienie w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent" 2017.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 czerwca 2017

Festiwal "Rozwiń Talent" 2017
Konkurs Wokalny



Chór szkolny w składzie:

Nadia Ben - Belgacem kl.4a
Anita Olejarz kl.4a
Julia Śmietańska kl.4a
Kamila Darroch kl.4b
Emilia Mizeracka kl.4b
Hanna Gnyś kl.4b
Klara Mian kl.5d
Hanna Suchenek kl.5d
Oliwia Kot kl.6b
Gabriela Pieniążek kl.6b
Marcelina Kadlewicz kl.6d
Oliwia Maćkowska kl.6d
Katarzyna Majek kl.6d
Julianna Tymińska kl.6d
Daniela Bartnikiewicz kl.2CG
Dominika Broniarek kl.2CG
Magdalena Kurek kl.2CG

został laureatem II miejsca
w Konkursie Wokalnym Festiwalu "Rozwiń Talent!" 2017 w kategorii zespoły.

Opiekun: p. Dorota Podlewska - Sałek.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 czerwca 2017

I Ogólnopolska edycja
VII Konkursu Piosenki Niemięckojęzycznej
DACHL-Lieder Wettbewerb



Łukasz Piekarzewski kl. 2B(opiekun: p. Dorota Podlewska-Sałek i p. Magdalena Jassak)
zdobył wyróżnienie oraz nagrodę specjalną w kategorii Zoo
na najlepszą piosenkę o zwierzętach
w I Ogólnopolskiej edycji VII Konkursu Piosenki Niemięckojęzycznej
DACHL-Lieder Wettbewerb.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 5 czerwca 2017

Wyniki Szkolnego Konkursu Graficznego
na Nowe Logo Szkoły Podstawowej nr 168


I miejsce - Wojciech Migal kl. 2CG
II miejsce - Maria Gościńska kl. 2CG
III miejsce - Wiktoria Małek kl. 2CG
wyróżnienie - Jędrzej Skrodzki kl. 3AG

GRATULUJEMY!

wpisała: AD, 24 maja 2017

Szkolny Konkurs Przysłów Niemieckich



I miejsce - Emil Mian kl. 3C (opiekun: p. Magdalena Jassak)
II miejsce - Magdalena Kurek kl. 2C (opiekun: p. Alina Gala - Rawska)
III miejsce - Bartosz Galiński kl. 2B (opiekun: p. Magdalena Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 maja 2017

Gimnazjalna Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie



Mateusz Piskorski kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
został laureatem Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 maja 2017

Szkolny Konkurs Wiedzy
o Krajach Niemieckojęzycznych DACHL


Wyniki Szkolnego Konkursu o Krajach Niemieckojęzycznych DACHL:

I miejsce - Emil Mian kl. 3C (opiekun: p. Magdalena Jassak)
II miejsce - Oliwia Rycko kl. 3B (opiekun: p. Magdalena Jassak)
III - miejsce - Jeremi Wiąckowski kl. 3B (opiekun: p. Magdalena Jassak)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 19 maja 2017

Festiwal "Rozwiń Talent!" 2017
Konkurs Literacki


kategoria proza
I miejsce - Weronika Świderska kl. 2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
II miejsce - Martyna Kresa kl. 3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Aleksandra Minich kl. 3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Wiktoria Małek kl. 2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Marie Collin kl. 2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)

kategoria poezja
wyróżnienie - Maja Wójcik kl. 2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
wyróżnienie - Maria Gościńska kl. 2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)

GRATULUJEMY!!!


wpisał: MK, 21 kwietnia 2017

Warszawski Konkurs Matematyczny "Stożek"


Martyna Libera kl. 3B (opiekun: p. Alicja Baumert)
uzyskała tytuł finalisty
w Warszawskim Konkursie Matematycznym "Stożek".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 kwietnia 2017

Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego


Małgorzata Rumowska kl.3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
uzyskała tytuł laureata
w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 11 kwietnia 2017

Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów


Marta Małachowska kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
uzyskała tytuł laureata
w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów (OJAG)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 4 kwietnia 2017

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "OLIMPUS"
sesja zimowa


W sesji zimowej laureatami Ogólnoplskiego Konkursu Matematycznego
"OLIMPUS" zostali:

Martyna Libera kl.3B - laureatka 3.miejsca (opiekun: p. Alicja Baumert)
Karolina Wójcik kl.3B - laureatka 3. miejsca (opiekun: p. Alicja Baumert)
Karolina Galli kl. 1B - laureatka 5. miejsca (opiekun: p. Alicja Baumert)
Jan Karwan kl.1B - laureat 7. miejsca (opiekun: p. Alicja Baumert)
Jan Bindas kl.1B - laureat 9. miejsca (opiekun: p. Alicja Baumert)

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 marca 2017

Ogólnopolski Konkurs
"Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni"


Marta Małachowska kl. 3C

zdobyła II miejsce
w VI Edycji Ogólnpolskiego Ogólnopolskiego Konkursu
"Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni" w kategorii plastycznej.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 20 marca 2017

Kuratoryjny Konkurs Biblijny
"HIERONYMUS 2017"


Aleksandra Minich kl.3C (opiekun: p. Adam Gościński)
Jakub Piątek kl.3B (opiekun: p. Adam Gościński)
Maria Gościńska kl.2C (opiekun: p. Eliza Pawlak)
Lena Fryczyńska kl.2B (opiekun: p. Adam Gościński)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Biblijnego "HIERONYMUS 2017".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 17 marca 2017

Kuratoryjny Konkurs Filozoficzny
"W drodze do mądrości"


Helena Długołęcka kl. 3C (opiekun: p. Emilia Węgrzyn)
Mateusz Wiśniewski kl. 3B (opiekun: p. Emilia Węgrzyn)

zakwalifikowali się do finału Kuratoryjnego Konkursu Filozoficznego
"W drodze do mądrości".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 02 marca 2017

XIII Dzielnicowy Konkurs Katyński


Alicja Piłat kl. 1C
Karolina Dąbrowska kl. 1C

zajęły II miejsce w XIII Dzielnicowym Konkursie Katyńskim
„Polegli na nieludzkiej ziemi …” organizowanym w dwóch etapach
przez LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Warszawie
pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Praga Południe w Warszawie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Mateusz Piskorski kl. 3C
został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie.

Hubert Pliszka kl. 3B
został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Karolina Wójcik kl. 3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego

oraz
Cezary Pniewski kl. 3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs z Języka Hiszpańskiego


Sandra Bielak kl. 3B (opiekn: p. Ewa Marszałkowska)
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu z Języka Hiszpańskiego

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Jeremi Wiąckowski kl. 3B (opiekun: p. Renata Kowalska)
Maciej Sroczyński kl. 3C (opiekun: p. Renata Kowalska)
zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego

oraz
Julia Dmowska kl. 3B (opiekun: p. Renata Kowalska)
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 28 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Alicja Sikorska kl. 3C
została laureatką Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego

oraz
Zuzanna Dróżdż kl. 2C
została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 lutego 2017

Ogólnopolska Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów


Mateusz Wasilewski kl. 3C

zakwalifikował się do II etapu zawodów indywidualnych
Ogólnopolskiej XI Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 6 lutego 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Malwina Krystyna Szuchnik kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Krzysztof Leszek Katkowski kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Zofia Alka kl. 3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Marianna Wicha kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Monika Karolina Pawłowska kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)

zostali laureatami do Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego

oraz

Matylda Anna Elson kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Weronika Anna Hlebiecka kl.3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)

zostały finalistkami Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 stycznia 2017

Kuratoryjny Konkurs z Języka Angielskiego


Anna Jabłońska kl. 3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Bartosz Grabek kl. 3C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Małgorzata Rumowska 3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

zostali laureatami Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

Hanna Kuzyk kl. 2B (opiekun: p. Edward Bąkowski)

została finalistką Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 stycznia 2017

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"


Krzysztof Leszek Katkowski (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Łucja Anna Muszel (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Aleksandra Paulina Sawicka (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Jeremi Jan Wiąckowski (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do etapu wojewódzkiego XXII edycji Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768-1864.
Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego - za wolność Waszą i Naszą".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 stycznia 2017

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Julia Dmowska kl.3B (opiekun: p. Renata Kowalska)
Maciej Soczyński kl.3C (opiekun: p. Renata Kowalska)
Jeremi Jan Wiąckowski kl. 3B (opiekun: p. Renata Kowalska)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 stycznia 2017

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Malwina Krystyna Szuchnik kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Marianna Wicha kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Zofia Alka kl. 3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Krzysztof Leszek Katkowski kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Matylda Anna Elson kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Monika Karolina Pawłowska kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Weronika Anna Hlebiecka kl.3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)

awansowali do III etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 2 stycznia 2017

Konkurs PKP na komiks promujący
założenia kampanii społecznej
Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!"


Nina Wójcicka z kl. IC
zajęła I miejsce
w konkursie na komiks promujący założenia kampanii społecznej
Bezpieczny przejazd - "Szlaban na ryzyko!".
Organizatorem konkursu były PKP Polskie Linie Kolejowe S. A.

Klinkij na link do strony z wynikami:
www.bezpieczny-przejazd.pl

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 grudnia 2016

XV Zimowy Turniej Pływacki
Sport Team Wesolandia 2016


Alicja Piłat kl. IC
zajęła II miejsce
w XV Zimowym Turnieju Pływackim Sport Team Wesolandia 2016.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 5 grudnia 2016

Konkurs Informatyczny "Logia"


Bartosz Grabek kl.3C
Ignacy Stępniewski kl.2B
Tomasz Dudek kl.3A

zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Informatycznego "Logia".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 23 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Jeremi Jan kl.3B (opiekun: p. Renata Kowalska)
Maciej Leszek Soczyński kl.3B (opiekun: p. Renata Kowalska)
Julia Dmowska kl.3B(opiekun: p. Renata Kowalska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 21 listopada 2016

Laureaci XIX Dzielnicowego Konkursu Literackiego "MAGIA SŁOWA" 2016


I miejsce - Justyna Pańczyk kl. III C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
I miejsce - Maria Gościńska kl. II C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
I miejsce - Krzysztof Katkowski kl. III B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
II miejsce - Magdalena Kurek kl. II C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
II miejsce - Emma Panasiuk kl. I C (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
III miejsce - Hubert Bonder kl. I D (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
III miejsce - Alicja Piłat kl. I C (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
wyróżnienie - Julia Baj kl. I B (opiekun: p. Maryla Juraszyńska)
wyróżnienie - Marie Collin kl. II C (opiekun: p. Magdalena Szynal)


Decyzją jury postanowiono uhonorować NAGRODĄ SPECJALNĄ
w kategorii poezja następujących uczestników:
Matylda Elson kl. II B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Julia Rybska kl. II C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
Katarzyna Karwowska kl. II B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Martyna Kopczuk kl. II C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
Prace tych uczennic zostaną opublikowane
w piśmie "Poezja dziś" w numerze grudniowym.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

I Mazowiecki Festiwal Twórczości Zbigniewa Herberta


Maria Gościńska kl. 2C

otrzymała wyróżnienie
w I Mazowieckim Festiwalu Twórczości Zbigniewa Herberta w kategorii fotograficznej
zorganizowanym przez XCIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi
im. Zbigniewa Herberta w Warszawie
pod patronatem Wojewody Mazowieckiego, Prezydenta m. st. Warszawy
oraz Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Języka Francuskiego


Marta Małachowska
awansowała do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Francuskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Historyczny
"Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego..."


Krzysztof Leszek Katkowski kl.3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Aleksandra Pulina Sawicka kl.3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Łucja Anna Muszel kl.1C (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)
Jeremi Jan Wiąckowski kl.3B (opiekun: p. Jolanta Gryszpanowicz)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Historycznego
"Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego...".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Języka Niemieckiego


Emil Bari Mian kl.3C (opiekun: p. Magdalena Jassak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Niemieckiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Biologicznego


Zuzanna Weronika Dróżdż kl.2C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Sandra Bielak kl.3B (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Alicja Sikorska kl. 3C(opiekun: opiekun: p. Agnieszka Czerczak)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Karolina Maja Wójcik kl.3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
Martyna Patrycja Libera kl.3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
Julia Alicja Gumiężna kl. 3B(opiekun: opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
Cezary Janusz Pniewski kl.3B (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)
Zuzanna Weronika Dróżdż kl.2C (opiekun: p. Małgorzata Chałupczak)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 18 listopada 2016

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Malwina Krystyna Szuchnik kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Marianna Wicha kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Zofia Alka kl. 3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Krzysztof Leszek Katkowski kl.3B (opiekun: p. Renata Sobiecka - Głaszczka)
Matylda Anna Elson kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Ewa Stępińska kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Monika Karolina Pawłowska kl.2B (opiekun: p. Danuta Krzypkowska)
Maria Gościńska kl.2C (opiekun: p. Magdalena Szynal)
Weronika Anna Hlebiecka kl.3C (opiekun: p. Magdalena Szynal)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe


Absolwenci naszego gimnazjum zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy. Są to:

Zuzanna Hebdzyńska
Izabela Krygielska
Paulina Podpora
Maria Tylińska
Patrycja Wysocka
Przemysław Kusiak
Fabian Pęcak
Karolina Popowska
Magdalena Rajtor

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Stypendia edukacyjne Prezydenta m.st. Warszawa "Sapere Auso"


Bielak Sandra
Gumiężna Julia
Zuzanna Hebdzyńska
Magdalena Rajtor

otrzymały stypendia edukacyjne Prezydenta m. st. Warszawa "Sapere Auso"
za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2015/2016.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Marie Anna Eleonore Collin kl.2C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Anna Jadwiga Mikołajczak kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Marcel Tomasz Sekuła kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Magdalena Ewa Kurek kl.2C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Maja Zuzanna Wójcik kl.2C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Małgorzata Rumowska kl.3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Katarzyna Nykaza kl.2B (opiekun: p. Agnieszka Gościmska-Żuk)
Tomasz Piotr Dudek kl.3A (opiekun: p. Agnieszka Czerczak)
Daniela Georgette Bartnikiewicz kl.2C (opiekun: p. Agnieszka Czerczak)
Aleksander Ciechanowicz kl.3C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Bartosz Grabek kl.3C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)
Anna Maria Jabłońska kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Hanna Emilia Kuzyk kl.2B (opiekun: p. Edward Bąkowski
Emil Bari Mian kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Marta Anna Małachowska kl.3C (opiekun: p. Edward Bąkowski
Kacper Klimkowski kl.3C (opiekun: p. Agnieszka Łapińska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Kuratoryjny Konkurs Wiedzy o Społeczeństwie


Helena Ewa Długokęcka kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Zofia Julianna Łągiewka kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Adam Dąbkowski kl. 3A (opiekun: p. Robert Szulc)
Hubert Mateusz Pliszka kl. 3B (opiekun: p. Edward Bąkowski)
Aleksander Towpik kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Weronika Joanna Wysocka kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Mateusz Marcin Piskorski kl. 3C (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

awansowali do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 26 października 2016

Kuratoryjny Konkurs Języka Hiszpańskiego


Sandra Bielak kl. 3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Oliwia Paula Rycko kl. 3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)
Karolina Maria Wójcik kl. 3B (opiekun: p. Ewa Marszałkowska)

awansowały do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Hiszpańskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 12 października 2016

Zawody Pucharu Świata w Fitnesie Sportowym


Alicja Piłat kl. IC
zajęła II miejsce zawodach Pucharu Świata
w Fitnesie Sportowym w kategorii FIT KID 13-14 years
organizowanych w dniach 1-2.10.2016 w Pancevie w Republice Serbii

GRATULUJEMY!!!



NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.