Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168
im. Czesława Niemena
w Warszawie


wpisała: AD, 16 stycznia 2019

Kuratoryjny Konkurs Biblijny HIERONYMUS 2019


Andrzej Paradowski 3 D
Zofia Szczepkowska 3 B
Emilia Sikora 3 B
Karolina Dąbrowska 3 C
Jan Bindas 3 B
Paweł Rosiński 3 C


zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biblijnego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 grudnia 2018

Wyniki Szkolnego Konkursu "Ist Berlin sehenswert?"


Jan Czajkowski kl. 3A
zajął III miejsce w Szkolnym Konkursie "Ist Berlin sehenswert?"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 14 grudnia 2018

Wyniki Szkolnego Konkursu
"Kartka bożonarodzeniowa z życzeniami w j. niemieckim"


Nina Wójcicka kl. 3C
zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie
"Kartka bożonarodzeniowa z życzeniami w języku niemieckim"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Geograficzny


Weronika Tomczykiewicz kl. 3C
Maria Łajca kl. 3C
Zofia Motylewska kl. 3C
Julia Krasuska kl. 3C
Antoni Długokęcki kl. 3C
Tomasz Filip kl. 3C
Jan Karwan kl. 3C
Aleksandra Filip kl. 3C
Maria Olczak kl. 3C

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Geograficznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Biologiczny


Barbara Alka kl. 3B

zakwalifikowała się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Biologicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Angielskiego


Julia Dąbrowska kl.3C
Alicja Bonder kl. 3C
Tomasz Filip kl. 3C
Pola Folwarczny kl. 3B
Karol Koper kl. 3B
Inga Brodala kl. 3B
Maksymilian Szczurowski kl. 3B
Barbara Alka kl. 3B
Julia Bodzak kl. 3B
Maciej Depczyk kl. 3B
Aleksander Kuderski

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Języka Polskiego


Maria Bednarska kl. 3B
Karolina Dąbrowska kl. 3C
Inga Brodala kl. 3B
Emma Panasiuk kl. 3C

zakwalifikowały się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Matematyczny


Marek Tolsdorf kl. 3B
Alicja Domańska kl. 3C
Antoni Długokęcki kl. 3C

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Fizyczny


Antoni Długokęcki kl. 3C
Alicja Domańska kl. 3C
Aleksandra Filip kl. 3C
Tomasz Filip kl. 3C
Ewa Jędrzejewska kl. 3C

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Fizycznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs Chemiczny


Grzegorz Adamczyk kl. 3C
Paweł Utrata kl. 3D
Marek Tolsdorf kl. 3B
Michał Aniołkowski kl. 3B

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 13 grudnia 2018

Kuratoryjny Konkurs WOS


Alicja Piłat kl. 3C
Marek Pirsztuk kl. 3D
Zofia Szczepkowska kl. 3B
Hanna Mazurek kl. 3B
Anna Mańko kl. 3B

zakwalifikowali się do II etapu Kuratoryjnego Konkursu WOS.

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Konkurs Historyczny
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"


Paweł Utrata kl. 3D
Stefan Fellauer kl. 3B

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Konkursu
"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Konkurs Historyczny
"100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę"


Hubert Bonder klasa 3D
zdobył I miejsce w Konkursie Historycznym
"100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Dzielnicowy Konkurs Literacki "Magia Słowa"


Julia Baj – uczennica kl. 3B
otrzymała III miejsce w Dzielnicowym Konkursie Lierackim "Magia Słowa"

oraz

Anna Gładysz - uczennica kl. 3D
otrzymała Nagrodę Specjalną - publikacja utworu w piśmie "Poezja dzisiaj".

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Konkurs Informatyczny "LOGIA"


Przemysław Kaleta kl. 3B
Emma Panasiuk kl. 3C

zakwalifikowali się do II etapu Konkursu Informatycznego "LOGIA"
pod patronatem MKO

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 25 listopada 2018

Szkolny Konkurs Plasyczny
"Polska w kolorze biało-czerwonym"


Maria Olczak – uczennica kl. 3C
otrzymała I miejsce w Szkolnym Konkursie Plasycznym
"Polska w kolorze biało-czerwonym"

GRATULUJEMY!!!


wpisała: AD, 24 października 2018

Wyróżnienie Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe


Absolwenci naszego gimnazjum
zostali uhonorowani przez Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe
wyróżnieniem dla najlepszych uczniów dzielnicy. Są to:

Fryczyńska Lena kl. 3B
Karwowska Katarzyna kl. 3B
Pawłowska Monika kl. kl. 3B
Stępniewski Ignacy kl. 3B
Dróżdż Zuzanna kl. 3C
Kurek Magdalena kl. 3C

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 23 października 2018

IDO World Couple Dance Championships 2018


Alicja Piłat z kl. 3B
wraz z zespołem MBB Poland
zajęła II miejsce
otrzymując tytuł Wicemistrzyni Świata 2018 w kategorii Carribean Dance Formation w organizowanych w dniach 19-21 października 2018 r w Białobrzegach Mistrzostwach Świata w Tańcach Par International Dance Organization.
.

ala_2018  ala_2018  ala_2018 

GRATULUJEMY!!!


wpisał: Jarek K, 16 października 2018

Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe


Alicja Piłat z kl. 3B
po wakacyjnym mazurskim obozie organizowanym
przez Stołeczne Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe,
przejściu testów i zdaniu egzaminów w lipcu 2018 roku uzyskała licencję Ratownika WOPR.
.

ala_2018 

GRATULUJEMY!!!


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.