Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena

Zespół Szkół nr 84 w Warszawie

Szkoła Podstawowa nr 168

im. Wiktora Gomulickiego

Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 25

im. Czesława Niemena


Skład Rady Pedagogicznej w Zespole Szkół nr 84
w roku szkolnym 2016/2017


Lp. NAZWISKO IMIĘ PRZEDMIOT
1. TKACZYK Anna dyrektor Zespołu Szkół nr 84, pedagog
2. BAUMERT Alicja wicedyrektor ds. Gimnazjum nr 25, matematyka
3. GĄSIEWSKA Maria wicedyrektor ds. Szkoły Podstawowej nr 168, reedukacja
4. Antos Iwona plastyka, zajęcia techniczne, zajęcia artystyczne
5. Ausfeld Aleksandra pedagog specjalny
6. Banasik Małgorzata edukacja wczesnoszkolna
7. Bąkowski Edward język angielski, wos dwujęzycznie
8. Bobowik Wiesław wychowanie fizyczne
9. Calów Teresa edukacja wczesnoszkolna
10. Chałupczak Małgorzata chemia
11. Chmielewska Agata nauczycielka świetlicy
12. Cieśla Jacek biblioteka
13. Czerczak Agnieszka język angielski, biologia dwujęzyczna
14. Dębicka Lucyna edukacja wczesnoszkolna
15. Domańska - Iwaniuk Anna informatyka, zajęcia komputerowe
16. Engwert-Malajkat Katarzyna język angielski
17. Gajewska Agnieszka biblioteka
18. Gawkowska Katarzyna nauczycielka świetlicy
19. Gościmska-Żuk Agnieszka języka angielski
20. Gościński Adam religia
21. Grygianiec Justyna wychowanie fizyczne
22. Gryszpanowicz Jolanta historia
23. Grzesik Emilia kierownik świetlicy
24. Jamioł Joanna matematyka
25. Janusz Piotr wychowanie fizyczne
26. Jassak Magdalena język niemiecki
27. Juraszyńska Maria język polski, zajęcia artystyczne
28. Kaźmierczak Marcin nauczyciel świetlicy
29. Keczeń Krystyna język polski
30. Konopacki Michał informatyka, zajęcia komputerowe, zajęcia techniczne, edukacja dla bezpieczeństwa
31. Korporowicz Elżbieta nauczyciel świtlicy
32. Kosik Ewa edukacja wczesnoszkolna
33. Kowalczyk Anna pedagog specjalny
34. Kowalska Renata geografia, przyroda
35. Krzypkowska Danuta język polski
36. Kucharzewska Anna matematyka
37. Kuklewska Bogumiła reedukator, pedagog
38. Kulesza Joanna psycholog
39. Kupiec Bożena biblioteka
40. Lentowicz Maria edukacja wczesnoszkolna
41. Lewandowska Katarzyna nauczycielka świetlicy
42. Łapińska Agnieszka język angielski, biologia dwujęzyczna
43. Łukasiewicz Małgorzata nauczycielka świetlicy
44. Maj Michał nauczyciel świetlicy
45. Malicka Magda nauczycielka świetlicy
46. Małecka Izabela pedagog specjalny
47. Marszałkowska Ewa język angielski, język hiszpański, wos dwujęzycznie
48. Mierzyński Łukasz wychowanie fizyczne
49. Morawska Joanna pedagog specjalny
50. Muroń Kinga nauczyciel światlicy
51. Ościłowicz Dorota pedagog specjalny
52. Pawlak Eliza religia
53. Piasecka Magdalena edukacja wczesnoszkolna
54. Piekarska-Łada Beata biologia, przyroda
55. Podlewska-Sałek Dorota muzyka, zajęcia artystyczne
56. Rawska-Gala Alina język niemiecki, religia
57. Reszta - Rycielska Justyna edukacja wczesnoszkolna
58. Rogacz Barbara edukacja wczesnoszkolna, język angielski
59. Rosińska Maria język angielski
60. Rudnicka Erika przyroda
61. Sadowska Magdalena język angielski
62. Sękowska Katarzyna język niemiecki
63. Sierakowska-Bobowik Monika wychowanie fizyczne
64. Sikora Katarzyna język angielski
65. Sobczuk Małgorzata zajęcia techniczne
66. Sobiecka - Głaszczka Renata język polski
67. Staszczyk-Kosiorek Beata matematyka
68. Stępień Iwona edukacja wczesnoszkolna
69. Strzelecka Joanna nauczycielka świetlicy
70. Suchenek Renata religia
71. Szarek - Radzio Renata nauczyciel świetlicy
72. Szlęk Jolanta fizyka
73. Szulc Robert historia, wos, wychowanie do życia w rodzinie
74. Szynal Magdalena język polski
75. Śmiałkowska Justyna edukacja wczesnoszkolna
76. Truszkowska Ewa logopeda
77. Urczyńska Magdalena nauczycielka świetlicy
78. Vazquez Monika psycholog
79. Wasiłek Ewa nauczyciel wspomagający
80. Wenka Regina nauczycielka świetlicy
81. Węgrzyn Emilia pedagog specjalny, etyka
82. Witek Karolina nauczycielka świetlicy
83. Witkowska Dorota matematyka
84. Wojno Grażyna język angielski
85. Zajączkowska Agnieszka nauczycielka świetlicy, etyka
86. Zalewski Artur nauczyciel świetlicy
87. Zaporska - Roch Dorota edukacja wczesnoszkolna
88. Zarębska Joanna język polski
89. Zawistowska Monika edukacja wczesnoszkolna, etyka
90. Zielińska Marzenna pedagog specjalny


NASZE CERTYFIKATY


                   

 

Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa" przyznawany szkołom wspierających uzdolnionych

Certyfikat "Szkoły z Klasą"

Certyfikat "Szkoły z Prawami Dziecka"

Certyfikat "Szkoły z Pomysłem" 



Copyright © 2014. All Rights Reserved.