Spotkanie z pisarką - panią Moniką Szumowską – Kowaleczko

22 maja 2012 r. w bibliotece szkolnej odbyło się spotkanie autorskie z Panią Moniką Szumowską - Kowaleczko autorką książki pt."Gupikowo".

Spotkanie to cieszyło się dużym zainteresowaniem oraz aktywnością wśród uczniów. Udział w imprezie wzięli przedstawiciele następujących klas: 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3c; do spotkanie dzieci były wcześniej przygotowywane przez swoich wychowawców. Dodatkowo zainteresowaniem cieszył się konkurs o bohaterach z Gupikowa. Zwyciężyła praca Niny Wójcik z klasy 2b, kolejne miejsce zajęły Aleksandra Filip z klasy 2a, Alicja Piłat z klasy 2b oraz: Ania Kiersnowska, Kornelia Rogala, Maria Łajca, Tola Dobrowolska, Maria Przybylska, Maria Wyłcan. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za włożenie całego serca w przygotowanie prac konkursowych. Pani Monika opowiadała zebranym o rodzinie z Gupikowa, pokazywała przygotowaną prezentację oraz na końcu rozdawała autografy. Wszyscy wyszli zadowoleni z tego spotkania.

Dziękujemy Pani Monice za wizytę i czekamy z niecierpliwością na koleją książkę opowiadającą o przygodach z Gupikowa.ZAPRASZAMY DO GALERII FOTOGRAFII
Kliknij na wybrane zdjęcie, aby obejrzeć więcej...

           
www.zs84.pl